Update obecně aneb jak dotat do NB Vaio nejnovější ovladače

notebooky SONY (VAIO) a vše kolem nich
jahe

Update obecně aneb jak dotat do NB Vaio nejnovější ovladače

Příspěvekod jahe » 14 bře 2010 11:04

Nevím, jestli je to jen můj dojem, ale zdá se mi, že v aktualizci ovladačů grafik se Sony nějak loudá. Mnohé by asi zajímalo jak dostat do NB nejnovější ovladače. Prosím o vysvětlení postupu a možné výhody či nevýhody či možné problémy.

Předem díky

Metsn
píše často
Příspěvky: 411
Registrován: 11 zář 2008 09:00
Bydliště: Prague/Hiroshima

Příspěvekod Metsn » 14 bře 2010 11:39

Sony updatuje ovladace grafik jen s prichodem noveho operacniho systemu....tedy pokud mas stesti :)

Ale jinak se obecne na tvou otazku odpovedet neda, protoze je to u kazdeho typu jine. Zkusil jsi proste nainstalovat nejnovejsi verzi ovladacu od vyrobce tve graficke karty?

Ja mam treba situaci stizenou nejvice, jelikoz mam hybridni grafiku Nvidia+Intel, pro ktere jiz nedela drivery jak Nvidia tak Sony, takze si uzivatele Z musi sami kompilovat nove drivery skladanim Intel a Nvidia driveru a zkouset, zda nektera kombinace pobezi bez problemu. Kvuli tomu musim bezet v Test modu a drivery si podepisovat sam pomoci Driver Signature Enforcement Overrider od NGHQ.
Sony VGN-Z90US, C2D P9500 2.53 GHz, 13.1 1600x900, hybrid graphics (Intel 4500MHD x GeForce 9300M GS), 4GB DDR3 RAM, 160GB Intel X25-M G2 SSD, Blu-Ray R/W Drive, Japanese keyboard, Gothic Arabesque Premium Design, Win7Pro x64

jahe

Příspěvekod jahe » 14 bře 2010 12:01

Metsn díky za odpověď. Mám AW 31S/B a instalace nových ovladačů nelze. Snad je problém někde v info souboru nebo co. Prostě NB nový odmítne pokud není od Sony. Bohužekl již se mi parkrát stalo, že současný Sony ovl přestal pracovat a system žádal o update ovladače. Jenže není o S tak není nárok. Jinak grafárna je Nvidia GF 9600M GT.


Zpět na „notebooky SONY“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů