SONY VAIO VPCF11M1E/H novinka s core i5

notebooky SONY (VAIO) a vše kolem nich
swejk21
občas něco napíše
Příspěvky: 36
Registrován: 10 úno 2010 14:40

Příspěvekod swejk21 » 18 črc 2011 11:10

No já furt nevím, se nemůžu nějak rozhoupat. Maj vyjít nějaké nové, že jsou zase výprodeje? Že by SandyBridge? Ikdyž ty jsou už vlastně taky, ty dražší.

Lenka-99

Příspěvekod Lenka-99 » 22 črc 2011 15:39

Full HD je úplne božské ..je to videť na tych filmoch aj na you tube čo som pozerala full hd klipy krása ...som bola zvedavá aj na ten zvuk čo pišu že hodny kina,no nezaregistrovala som to z normálnych reprákov,až ked som si dala do uší sluchátka a cez to vypočula hudbu,tak musim povedať,že fakt bomba ako v kine a aj dobry zvuk,basy,no bola som mile prekvapená.trochu ma mrzi,ze ten kryt čo je pod klávesnicou neni úplne nepoddajný,lebo ked zatlačim na nho,tak trochu ako to povedať péruje ..ale tak neni to nejak hrozne,keby som neskušala,tak ani neviem...ešte sa tu spominalo,že huči niekedy ako letisko..no pri zaťaži aj ano trochu,hlavne ked hrám hru tak ventilátor sa hrá na víchricu :) ale mne to nevadi...baterka vydrži možno tak dve hodinky,podla toho ako ju zaťažim,neprenášam ho mimo bytu tak mi to nevadi,aj starý som mala furt na baterke,lebo bez nej vydržal len 5 min asi ...myslela som,že tá kvázi podložka čo je v okoli touch padu bude aspon z umelej kože alebo takeho niečoho makkeho,ale je len z plastu či čo to je ale tak je to v pohode na opretie ruky...Som rada,že sa neprehrieva a to ani pri zaťaži...display je skoro ako zrkadlo,ale ten kto je zvyknuty na leskly tak si zvykne aj tu,netreba sa sustredit na odraz...to je asi tak zatim všetko čo ma ešte napadlo :wink:

Anillion
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 05 zář 2011 18:30

Příspěvekod Anillion » 05 zář 2011 18:59

Ahoj...
Měla bych pár dotazů na nejlevnější F13, je to právě teď i dost akutní, protože na cybexu ho mají ve slevě za 21 500, což je hodně dobrá cena a chtěla bych jí využít. Mám přečtené celé vlákno, takže ohledně nepříjemných zvuků atd. už toho vím až moc, spíš by mě však zajímalo jakou zvukovou kartu má tento ntb, nikde o tom nemůžu nic najít, chtěla bych jen vedět jestli je 5.1, protože mám doma repro a je mi líto ho nevyužít naplno, ještě když má ten ntb i optický výstup. Jinak by mě zajímalo jestli má teda display lcd nebo led a jestli je tam ten premium, kde se vyskytují problémy s vadnými body, nebo ten méně kvalitní, ale bez tohoto problému... Jsem odhodlaná do něj jít, protože prostě u konkurence nic podobného není a problémy s různými zvuky mají i ostatní... spíš by mě zajímalo, jak tady nekdo řešil, že některé nepříjemné zvuky se přenáší přes repráky, tak by mě zajímalo jestli to pak jde i do externích reproduktorů pokud jsou připojeny přes jack nebo optický kabel...
Tak snad je to vše... :)

swejk21
občas něco napíše
Příspěvky: 36
Registrován: 10 úno 2010 14:40

Příspěvekod swejk21 » 06 zář 2011 01:11

Ta sleva bude asi všude,mě to došlo z TsBohemie za 21 490,- Taky uvažuji,že ho vemu. Jen nevím jestli jsem neviděl někde na netu,že by nové měly mít podsvícenou klávesnici a to by mě pak celkem štvalo,kdybych nepočkal. Nevíte někdo kdy by se měly objevit nové?

Anillion
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 05 zář 2011 18:30

Příspěvekod Anillion » 06 zář 2011 10:03

No nevím jestli se mi to až tak vyplatí čekat na nový... podsvícená klávesnice by sice byla super věc, ale představa toho, že nový model bude stát opět tak nad 27 000, mě už neláká... Asi to prostě zkusím a koupím ho, takhle bych mohla čekat do nekonečna a stejně bych se nedočkala... A je to fakt z tou cenou, našla jsem ho takhle levně na víc místech, třeba i na mironetu atd.

swejk21
občas něco napíše
Příspěvky: 36
Registrován: 10 úno 2010 14:40

Příspěvekod swejk21 » 06 zář 2011 13:46

Já vím,že by se mohlo čekat furt dokola,ale zase pokud by to nemělo být nějak dlouho tak bych možná vydržel a pak se rozhodnul jestli tenhle(teoreticky ještě o něco levnější) nebo novej.
Já už Vaio F (ne)kupuju tak dobré dva roky,od doby kdy končilo FW. Furt to oddaluji skrz to udajné pískání. To ale prej dělá většina noťasů a mojim požadavkum nejvíce odpovídá Vaio,tak to asi risknu.
A cena,tak nějak s těma 27tis počítám,ale samozřejmě čím míň,tím líp.

swejk21
občas něco napíše
Příspěvky: 36
Registrován: 10 úno 2010 14:40

Příspěvekod swejk21 » 12 zář 2011 13:28

Chci se zeptat, jsou teď o dost lepší ty novější procesory SandyBridge než ten co je použit tady(INTEL CORE i5-480M)?
Díky

A ještě jsem si všiml, že většina už má 7200otáček HDD, tento jen 5400

marian22
občas něco napíše
Příspěvky: 11
Registrován: 20 bře 2010 20:36

F11 sa po 20-ti mesiacoch pokazila

Příspěvekod marian22 » 23 lis 2011 11:43

Na obrazovke sa namiesto bielej farby objavovala ružová.Do konca záruky ešte ostávajú 4mes.Po tel. dohovore som ho priniesol do e-shopu osobne/hej.sk/!Po 8-mich dňoch bol stroj opravený.Bolo to v oprave v Nemeckom Kolíne.Letecký prepraven do BA.A závada? Vadný LVSD kábel.Pravdepodobne sa jedná o prepoj medzi PC a LCD! F11 zase šlape.


Zpět na „notebooky SONY“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů