Sony Vaio NS31S a Windows7

notebooky SONY (VAIO) a vše kolem nich
kullch
občas něco napíše
Příspěvky: 29
Registrován: 07 srp 2009 16:07

Sony Vaio NS31S a Windows7

Příspěvekod kullch » 24 lis 2009 10:56

Zdravim,
chtěl bych se zeptat ohledně instalace windows 7 na můj ntb - VAIO NS31S. K dispozici mam studentskou licenci Windows7 64bit verzi, ale doposud mam na ntb Visty Home Premim. Upgrade nejde, píše mi to že mam blbou verzi Vist. Takže musim zformátovat disk přeinstalovat celý pc.. To je v pohodě.
Jde mi ale o ovladače. Na stránkách sony jsem pro můj ntb pro Windows 7 našel podstatně méně ovladačů, než co jich je k dispozici pro Visty.... Bude mi tedy ntb plně fungovat i s těmi "pár" ovladači pro Windows 7? Nebo je nějaké jiné řešení?
Také jsem slyšel, že windows 7 má už hoodně ovladačů v sobě, takže zbytek co není na netu, je prý už ve Windowsech - je to pravda?
Dál jsem taky slyšel, že většina ovladačů, zvláště pro Sony, už ve Windows 7 je z důvodu, že sony se podílelo na vývoji Windows 7...

Co by jste mi tedy, prosím, poradili ohledně mého problému s nedostatkem ovladačů? :-)

Předem dík!

lipovcan
píše často
Příspěvky: 206
Registrován: 16 pro 2007 22:59
Bydliště: Kladno

Příspěvekod lipovcan » 24 lis 2009 21:26

Už se to tady rozebíralo a kdyby si četl pořádně na stránkách podpory sony tak se dočteš že většina ovladačů z visty funguje i na windows 7! Takže si nainstaluj windows 7, pak ovladače z původní instalace, hlavně SFEP Driver, dále ovladače na funkční tlačítka a pak update drivery pro windows 7, audio, grafika atd... :wink:
Sony Vaio FW31J, Zalman NC-2000, Logitech VX Nano, Windows 7

kullch
občas něco napíše
Příspěvky: 29
Registrován: 07 srp 2009 16:07

Příspěvekod kullch » 24 lis 2009 22:05

díky moc.. a omlouvám se, jestli to tu už někde je.. :)

kullch
občas něco napíše
Příspěvky: 29
Registrován: 07 srp 2009 16:07

Příspěvekod kullch » 24 lis 2009 23:38

teď jsem chtěl začít stahovat drivery a zjistil jsem, že některé z Vist jsou dostupné jen ve 32bit verzi.. bude to fungovat i ve Windows 7 64bit?
Omlouvám se za stupidní otázky, ale opravdu se v tom příliš nevyznám a přeci jen je lepší se zeptat... :-) Díky !

lipovcan
píše často
Příspěvky: 206
Registrován: 16 pro 2007 22:59
Bydliště: Kladno

Příspěvekod lipovcan » 25 lis 2009 16:51

Všechny drivery nestahuj! Nainstaluj windows 7 a až pak si stáhni co bude třeba.. koukni sem
Sony Vaio FW31J, Zalman NC-2000, Logitech VX Nano, Windows 7


Zpět na „notebooky SONY“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů