vaio fw- hotkeys

notebooky SONY (VAIO) a vše kolem nich
TomBiker
píše často
Příspěvky: 182
Registrován: 28 úno 2007 20:20

vaio fw- hotkeys

Příspěvekod TomBiker » 12 zář 2009 11:37

Mam model fw41M a vcera jsem formatoval tovarni nastaveni z visty home na Win7, s tim ze vsechny drivery si musim zprovoznit sam. Postupoval jsem takto Nainstaloval jsme Win vista home (tovarni nastaveni) a backupoval jsem vsechny drivery. Po te jsem nahodil win7 a drivery restoroval, preste mi pripada ze tak pulka chybi a hodne veci (jako graphic card) jsem musel dohazovat rucne, nehlde na ot ze nevim co vsechno chybi. Rozhodne jsem si vsiml ze nefunguji klavesy FN, pouzivam hojne ve spojeni snizeni jasu a zvuku. Nekde jsem se docetl ze je treba sehnat sony hotkeys driver. Ale at hledam na strankach europskyho ci usa supportu nikde neni. Urcite to bude neduh vice rad vaio, pokud se naistaluje jiny system nez ten z recovery. Podarilo se to nekomu vyresit, popr. jak?

dekuji.

EDIT: Tak ovladani hlasitosti jiz mam. Jeste jas:))

EDIT2: tak uz zprovozneno, jeste ze je dnes tak hnusne jinak bych to snad nerozjel:))

GinTonic

Příspěvekod GinTonic » 16 zář 2009 17:30

Nechceš se podělit, jak jsi na to postupně přišel? Může to pomoci i dalším :)

Joee
píše často
Příspěvky: 109
Registrován: 06 srp 2007 21:29

Příspěvekod Joee » 15 říj 2009 22:11

podelte se pls jak na ty sony hot keys a jezdce na lcd pro ovladani jasu a hlasitosti :wink: uz sem tu cet ze to 1-2 lidi rozjeli ale jak, to uz nepisnuli... naky tipy, drivery na hotkeys apod by se sikli :)


Zpět na „notebooky SONY“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů