má někdo zkušenost s ns31m

notebooky SONY (VAIO) a vše kolem nich
Hudson161
občas něco napíše
Příspěvky: 72
Registrován: 15 čer 2009 20:05

má někdo zkušenost s ns31m

Příspěvekod Hudson161 » 30 čer 2009 12:26


cepik

Příspěvekod cepik » 12 srp 2009 10:56

ne

Bender23
občas něco napíše
Příspěvky: 12
Registrován: 28 čer 2009 00:37
Bydliště: Praha

Příspěvekod Bender23 » 20 zář 2009 21:56

Taky se chystam koupit tento ntb,pridavam se k zadosti o nejaky postreh nekoho kdo ho uz pouziva:)

vojtab
píše často
Příspěvky: 435
Registrován: 19 úno 2008 10:03
Bydliště: Třebenice

Příspěvekod vojtab » 20 zář 2009 23:42

tělo je celkem dost pevné, navíc není leské, má takovou jemnou, jakoby "plechovou" strukturu takže super věc. zvukový projev netuším, nehrál když jsem ho měl v ruce. klouby jsou poměrně pevné, ale byl to 2 dny starý kus, takže těžko říct jak to bude vypadat po delším čase. touchpad by mohl být větší, klávesnice super (přišla mi podobně dělaná jako na mém Macu) - píše se na ní perfektně. baterka vydrží cca 4 hodiny, WiFi má příjem signálu slušný. pozorovací úhly displeje taky ok, barvy dobré - je lesklý. co se mi dost líbí je HW přepínač WiFi, co se mi vůbec nelíbí je množství bloatwaru které tam od Sony je nainstalováno

celkově mi za ty peníze přijde hodně slušný, na Sony je ta cena dost nízká. příští týden budu mít v ruce další (kupuju přítelka), tak můžu odpovědět na víc věcí

edit: 2 cepik - pokud nevíš, tak nepiš...odpověď "ne" nikoho nenadchne a vlastně nikdo ji nepotřebuje..tzn. že Tvůj post je absolutně zbytečný a smrdí posthuntingem...
Apple Macbook White


Zpět na „notebooky SONY“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů