Sony VGN-FW41

notebooky SONY (VAIO) a vše kolem nich
Troy22
občas něco napíše
Příspěvky: 6
Registrován: 26 pro 2009 01:57

Příspěvekod Troy22 » 16 led 2010 02:15

Nevíte prosím, jak nainstalovat Win DVD? Nainstaloval jsem Windows 7, ale nedaří se mi zprovoznit tento přhrávač.

poop
občas něco napíše
Příspěvky: 10
Registrován: 18 črc 2009 18:14

Pískání a reklamace

Příspěvekod poop » 06 úno 2010 00:25

Ještě se vrátím, o problému pískání, o kterém jsem psal někdy v létě..Na pozdim jsem notebook reklamoval, problem jsem popsal podpore po telefonu jak jsem nejlip umel, za tri dny po tom, co si notas odvezli mi volali, ze problem nenasli a znovu se na problem ptali, coz se ceni, nicmene jsem jsem byl presvedceny, ze to dela vetrak na procesoru ci grafarne (mozna mylne??), tak mi rekl, ze ikdyz nic nenasli, tak ty vetraky projistotu vymeni.. Notas mi dosel s dopisem, ne nic nenasli a vypisem, ktere casti vymenily, bohuzel zadne casti nevymenili, ani ty vetraky, takze notas piska dodnes, ale uz jsem si na to zvyknul a nevnimam to, protoze neni zadne jine vychodisko, jedine notas prodat.....Hlavne jsem nastvany, ze moderni servisni centra sony nevlastni nic na mereni a analyzu zvukovych frekvenci (to znamena lepsi mikrofon pripojeny k pocitaci a trivialni software) a vse meri servisaci pouze svyma "staryma" usima. O tom, ze mladsi ucho slysi vice nez ucho pres 30 let a kazde ucho ma jiny rozsah a jinou citlivost, jsme se bavili uz driv.. Bohuzel to vypovida o nevyspelosti servisu od Sony, co se tyce pohodli pri uzivani a lidskeho zdravi.

yterbium
občas něco napíše
Příspěvky: 27
Registrován: 25 srp 2009 11:59

Příspěvekod yterbium » 12 říj 2010 22:29

staršia téma, ale nebudem vytvárať novú:


Čistil už niekto klávesnicu?


Ak áno, odšrobovali ste ju, alebo ste len "nasilu" vytiahli tlačítka a následne ich vložili naspať iba natlačením?

Whill
píše často
Příspěvky: 101
Registrován: 02 úno 2010 18:38

Příspěvekod Whill » 13 říj 2010 18:28

Nechci mystifikovat, ale mam pocit, ze u Sony klavesnic kdyz vyloupnes klavesu, tak uz ji zpatky nenatlacis, protoze jsi ji prave urval. Takze jen upozornuji, at si zbytecne nezlikvidujes klavesnici.

Pumix
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 09 lis 2010 08:58

Pískání

Příspěvekod Pumix » 09 lis 2010 09:04

Notebook jsem kupoval v únoru tohoto roku a také pískal, hlavně při snížení jasu displeje. Byl jsem se podívat v prodejně Sony na stejný notebook a i ostatní a ani jeden nepískal. Protože jsem jej kupoval na kasa.cz, do měsíce jsem jej reklamoval výměnou za jiný kus. Ten už je OK, pískání žádné, je úplně potichu, takže naprostá spokojenost :-) Vypadá to že je to vada kus od kusu, třeba před koupí vyzkoušet a vyměnit za jiný, servis s tím už pak těžko něco udělá.

kaslu
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 20 úno 2011 09:49

problém s bluescreen

Příspěvekod kaslu » 20 úno 2011 09:55

Zdravím, nevím jestli se na to tady už někdo ptal? NA mém notebooku sony vaio vgn-fw41e sem hrál velmi dobré hry apod. Ale jednoho dne sem hral myslím ,že to bylo cod6 my celý notas seknul a zacal vydávat zvláštní zvuky. Po restartováni notebooku se mi objevila chyba bluescreen. Nevím co s tím byl bych rád kdyby mi někdo poradil. :) Děkuji


Zpět na „notebooky SONY“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů