Lenovo ThinkPad R60 - píská

notebooky Lenovo (IBM, ThinkPad, Lenovo 3000) a vše kolem
mallox

Lenovo ThinkPad R60 - píská

Příspěvekod mallox » 30 říj 2006 21:47

zdravim..
mam takovy problemik..uz jsem se o nem zminoval..
mam piskaci r60, driv to nedelal, ale z nejakeho duvodu zacal..ale divne je, ze piska pokud je na baterce, ze site mlci..ale z adapteru piska samotny adapter..:/
nepiskaji ram, wifi, ani ten druhy cip (nevim co to je)..trosku jsem ho rozebral..:))
zda se mi, ze by to mohl byt procesor, ale nejak nevim zda muze neco piskat v procesoru..
co vy na to?
diky

PetrVavrik
píše často
Příspěvky: 211
Registrován: 15 říj 2006 15:58

Příspěvekod PetrVavrik » 30 říj 2006 22:59

myslim ze se to uz nekde probiralo, ma to byt nejaka soucastka bud na monitor nebo na zdroji ktera vlivem el. proudu vydava pisklavy zvuk, pry je to normalni.
MacBook Pro 13'3/2,4GHz/4GB RAM/HDD 250GB/GPU nVidia 320m/Mac OS X Snow Leopard 10.6.4 + Magic mouse

kukin
píše často
Příspěvky: 136
Registrován: 12 srp 2006 14:54
Bydliště: Doma, zpátky v ČR

Příspěvekod kukin » 31 říj 2006 08:40

Jo na baterku je tam nějaké rušení přímo v ntb, je to normální, intenzivnější to pískání je, když hýbu trackpointem.

mallox

Příspěvekod mallox » 31 říj 2006 10:02

asi si postavim protihlukovou stenu :roll: :lol:

Zombot

Příspěvekod Zombot » 06 lis 2006 18:50

Nove R60e take mi take na baterky zacalo dost neprijemne piskat. Konkretne kdyz bylo zapnute pripojeni pres BT a nepiskal porad, ale napr. po vypnuti Opery na chvili prestal. Po vypnuti / zapnuti bezdratu to sice prestalo, ale i tak dost me to rozladilo. Kdyz jsem si kupoval ThinkPad, tak predevsim proto, ze jsem chtel spolehlivy a bezproblemovy notebook :(

Zombot

Příspěvekod Zombot » 07 lis 2006 14:53

Tak pokud jde o tiche piskani / chrasteni vlevo pod klavesnici, tak to dela nizka frekvence CPU. V BIOSu staci povypinat funkce power managementu a piskani zmizi. Nevim ktera funkce to presne dela - pro jistotu jsem vypnul vsechny, ktere by s tim mohly mit neco spolecneho a piskani zmizelo. Vetsi starosti mi ted ale dela takove pekelne hlasite piskani, co se ozyva snad nekde od monitoru - sice po chvili zmizelo, ale malem mi to utrhlo usi. Napsal jsem na techsupport Lenova, tak s tim snad neco vymysli.


Zpět na „notebooky Lenovo (dříve IBM)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů