solved-G500 chyba AMD catalyst

notebooky Lenovo (IBM, ThinkPad, Lenovo 3000) a vše kolem
puspo
občas něco napíše
Příspěvky: 18
Registrován: 27 bře 2009 12:24

solved-G500 chyba AMD catalyst

Příspěvekod puspo » 24 črc 2014 21:44

Zdravíčko, stal se mi problém s GK. Hrál jsem hru na externím LCD, na hlavním LCD u ntb jsem měl nějaké diagnostické nástroje atd.. Při přepínání se mi NTB úplně zasekl a BSOD. Následně jsem měl drastické problémy s GK jak intel, tak AMD 8750 s ovladači. Aktuální ovladač funguje, ale nemůžu spustit AMD Catalyst..
Za jakékoliv postřehy či nápady budu nesmírně vděčný. Podpora LENOVA je naprosto příšerná - po hodině hledání jsem nenašel způsob, jak poslat dotaz na forum...

Díky.

Lenovo G500,i5,6GB,AMD 8750,Intel HD..

Výpisy z protokolu událostí:


Název chybující aplikace: CLI.exe, verze: 4.5.0.0, časové razítko: 0x51891528
Název chybujícího modulu: KERNELBASE.dll, verze: 6.3.9600.17055, časové razítko: 0x532954fb
Kód výjimky: 0xe0434352

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aplikace: CLI.exe
Verze Framework: v4.0.30319
Popis: Proces byl ukončen z důvodu neošetřené výjimky.
Informace o výjimce: System.Reflection.TargetInvocationException
Zásobník:
na System.RuntimeMethodHandle.InvokeMethod(System.Object, System.Object[], System.Signature, Boolean)
na System.Reflection.RuntimeMethodInfo.UnsafeInvokeInternal(System.Object, System.Object[], System.Object[])
na System.Reflection.RuntimeMethodInfo.Invoke(System.Object, System.Reflection.BindingFlags, System.Reflection.Binder, System.Object[], System.Globalization.CultureInfo)
na System.RuntimeType.InvokeMember(System.String, System.Reflection.BindingFlags, System.Reflection.Binder, System.Object, System.Object[], System.Reflection.ParameterModifier[], System.Globalization.CultureInfo, System.String[])
na ATI.ACE.CLI.EXE.CLI.Main(System.String[])
Naposledy upravil(a) puspo dne 24 črc 2014 23:37, celkem upraveno 1 x.

puspo
občas něco napíše
Příspěvky: 18
Registrován: 27 bře 2009 12:24

pomohlo mi toto

Příspěvekod puspo » 24 črc 2014 23:35

neuvěřitelné..
první jsem zkusil toto, myslím že neúspěšně..
http://benchmark3d.com/catalyst-control ... -start-fix

a následně toto:
http://www.overclock.net/t/1244374/amd- ... fied-error

a CCC funguje:-)


Zpět na „notebooky Lenovo (dříve IBM)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 88 hostů