Lenovo IdeaPad Z500

notebooky Lenovo (IBM, ThinkPad, Lenovo 3000) a vše kolem
tommikcz
občas něco napíše
Příspěvky: 20
Registrován: 15 črc 2009 13:49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod tommikcz » 24 led 2013 22:29

Cromoly píše:Problém by to asi nebyl, ale nejspíš by nebyly průsvitné...

Tak popisky by samozřejmě průsvitné nebyly :), ale obrysy kláves ano (když už nic :D). Polovičaté řešení, pravda :(...

tynej
občas něco napíše
Příspěvky: 7
Registrován: 22 led 2013 18:26

Příspěvekod tynej » 26 led 2013 21:29

omluvte, že vás otravuji, ale Vám funguje normálně vestavěný mikrofon vlastníci lenova z500?

Marně se pokouším najít nějakou radu na spravení

spitffire
občas něco napíše
Příspěvky: 20
Registrován: 14 led 2013 16:41

Příspěvekod spitffire » 26 led 2013 22:04

tynej píše:omluvte, že vás otravuji, ale Vám funguje normálně vestavěný mikrofon vlastníci lenova z500?

Marně se pokouším najít nějakou radu na spravení


Ano, funguje mi bez problémů, žádné zvláštní úpravy jsem kvůli tomu dělat nemusel nebo něco podobného.

tynej
občas něco napíše
Příspěvky: 7
Registrován: 22 led 2013 18:26

Příspěvekod tynej » 26 led 2013 23:19

spitffire píše:
tynej píše:omluvte, že vás otravuji, ale Vám funguje normálně vestavěný mikrofon vlastníci lenova z500?

Marně se pokouším najít nějakou radu na spravení


Ano, funguje mi bez problémů, žádné zvláštní úpravy jsem kvůli tomu dělat nemusel nebo něco podobného.


A ty máš Windows 8? A nainstalovaný driver Realtek HD audio manager 6.0.1?

Já totiž tohle všechno mam a mikrofon vnitřní jakoby vůbec nefungoval, neregistruje vůbec žádný zvuk


Obrázek

Prosím o radu nebo jak to máš nastavený ty. Děkuji za odpověď

tommikcz
občas něco napíše
Příspěvky: 20
Registrován: 15 črc 2009 13:49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod tommikcz » 27 led 2013 11:24

tynej píše:omluvte, že vás otravuji, ale Vám funguje normálně vestavěný mikrofon vlastníci lenova z500?

Marně se pokouším najít nějakou radu na spravení


Ano, taky mi najednou přestal fungovat (mám takovej pocit, že to bylo po nějaké aktualizaci Win). Po přeinstalaci zvukových ovladačů a restartu opět fungoval.

Shenda
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 28 led 2013 16:12

Windows 7

Příspěvekod Shenda » 28 led 2013 16:19

Dnes jsem zakoupil lenovo ideapad z500 bez operačního systému a mám s ním trochu problém. Po instalaci Windowsu 7 Home Premium se mi vždy při spuštění restartuje a tak to pokračuje pořád dokola. Rád bych se zeptal jestli na stejný problém narazil i někdo jiný a popřípadě jak si poradit. Díky za odpověď

Gerchan
občas něco napíše
Příspěvky: 88
Registrován: 02 pro 2011 21:59

Příspěvekod Gerchan » 28 led 2013 19:08

Ani se nepokoušej tam dát sedmičky, nejsou na ně ovladače, jedině Win8, pochybuju, že by se ti je vůbec podařilo zprovoznit.

tommikcz
občas něco napíše
Příspěvky: 20
Registrován: 15 črc 2009 13:49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod tommikcz » 29 led 2013 20:56

Téměř veškeré potřebné drivery pro Windows 7 a kupodivu i Windows XP nalezneš zde: http://support.lenovo.com/en_US/downloads/default.page? Podobný problém se tu už řešil.

Interissta
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 30 led 2013 22:35

Příspěvekod Interissta » 30 led 2013 22:49

zdravim, práve som si kupil Z500, nahodil som Win 8..zatial som max spokojný avšak zatiaľ jediné čo ma zarazilo bolo spojazdnenie WIFI.. predtym som mal MSI kde som nainštaloval ovladač, jedinym tlačidlom zapol wifi a všetko šlapalo...na Z500 som najskôr nahodil wireless driver INTEL, pričom NB nevykazoval žiadne známky WIFI..po dlhšom skúmaní som nahodil nonintel driver atheros, ktorym bol konečne pridaný aj wifi adaptér..z manualu som zistil že treba ešte deaktivovať letový režim..následne ma hodilo do windows "metra" kde zobrazilo nájdené wifi siete..neexistuje nejaká skratka/tlačidlo (wifi on/of) okrem toho letového režimu a bez metra?

a ešte by som vás poprosil keby ste mi doporučili nejaké užitočné aplikacie/utility na z500... vopred ďakujem:)

Cromoly
občas něco napíše
Příspěvky: 41
Registrován: 16 kvě 2009 13:34

Příspěvekod Cromoly » 01 úno 2013 11:04

Tak dnes se objevila na CZC varianta s podsvícenou klávesnicí.

spitffire
občas něco napíše
Příspěvky: 20
Registrován: 14 led 2013 16:41

Příspěvekod spitffire » 01 úno 2013 21:15

Cromoly píše:Tak dnes se objevila na CZC varianta s podsvícenou klávesnicí.


Nahoď prosím odkaz :).

Děkuji.

Cromoly
občas něco napíše
Příspěvky: 41
Registrován: 16 kvě 2009 13:34

Příspěvekod Cromoly » 02 úno 2013 11:47


stolda
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 02 úno 2013 15:07

problém se zvukem

Příspěvekod stolda » 02 úno 2013 15:26

Dobrý den,
mám problém se zvukem u nového lenova ideapad z500. Instalace win a všech ovladačů proběhla v pořádku, ale po 3 dnech užívání přestal fungovat zvuk. Zkontroloval jsem všechna nastavení, přeinstaloval xkrát ovladače a pořád nic. Po restartování při reinstalaci ovladačů proběhne uvítací tón win a tím to končí.Další systémové ani jiné zvuky prostě nerozjedu. Prosím o radu

tynej
občas něco napíše
Příspěvky: 7
Registrován: 22 led 2013 18:26

Příspěvekod tynej » 09 úno 2013 20:36

Interissta píše:zdravim, práve som si kupil Z500, nahodil som Win 8..zatial som max spokojný avšak zatiaľ jediné čo ma zarazilo bolo spojazdnenie WIFI.. predtym som mal MSI kde som nainštaloval ovladač, jedinym tlačidlom zapol wifi a všetko šlapalo...na Z500 som najskôr nahodil wireless driver INTEL, pričom NB nevykazoval žiadne známky WIFI..po dlhšom skúmaní som nahodil nonintel driver atheros, ktorym bol konečne pridaný aj wifi adaptér..z manualu som zistil že treba ešte deaktivovať letový režim..následne ma hodilo do windows "metra" kde zobrazilo nájdené wifi siete..neexistuje nejaká skratka/tlačidlo (wifi on/of) okrem toho letového režimu a bez metra?

a ešte by som vás poprosil keby ste mi doporučili nejaké užitočné aplikacie/utility na z500... vopred ďakujem:)




jojo taky jsem to hledal, najeď na ploše myší vpravo nahoru, vyjede ti lišta tam klikni na settings -> change PC settings -> Wireless -> Wireless Devices (wifi on)

B3!CrAZy
občas něco napíše
Příspěvky: 55
Registrován: 09 říj 2009 22:30

Příspěvekod B3!CrAZy » 11 úno 2013 20:00

Pánové, docela jste mě rozesmutnili s tou informaci o nepodsvícené klávesnici a špatně chodících sedmičkách. Ve středu si jdu pro http://www.czc.cz/nb-lenovo-ideapad-z50 ... 21/produkt a doufám, že aspoň ty sedmičky mě nebudou zlobit do takové míry jako zbytek. Té klávesnice je mi ale líto :(


Zpět na „notebooky Lenovo (dříve IBM)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 83 hostů