Lenovo T400 update ATI driverov

notebooky Lenovo (IBM, ThinkPad, Lenovo 3000) a vše kolem
Beast
občas něco napíše
Příspěvky: 9
Registrován: 15 bře 2009 23:32

Lenovo T400 update ATI driverov

Příspěvekod Beast » 06 črc 2011 15:26

Zdravim, ma niekto skusenosti s updatovanim ovladacov k Radeon HD3400, ktory je v TP T400? V poslednej dobe ma zacala tak grafika trochu hnevat, v jednej hre uplne rozhadzuje textury, cim sa hra stava nehratelna. Hru som uz preinstaloval, ale nepomohlo to a skor nez s tym pojdem na support hry, chcem si updatnut ovladace a skusit to tak. Ale tu som narazil, na strankach AMD si stiahnem Catalyst Software Suite k mojej karte (teda Radeon Mobility HD3400) pre moj OS (Win7 x64 pro), ale ked spustim instalacku, vypise mi hlasku o nekompatibilnom software/hardware v mojom notebooku, ze moja GPU nie je podporovana a mam sa obratit so ziadostou na vyrobcu notebooku. Ale na strankach Lenova (konkretne tu, samozrejme tam opat zvolim lenovo t400 a win 7 x64) jednoducho nie su ovladace na tu ATInu. Cez System Update mi to ponuka iba ovladace z roku 2009, ktore su ocividne zastarane, kedze najnovsie ovladace z ATI stranok maju datum 15.6.2011. Vedel by niekto poradit, akym sposobom tie ovladace z 15.6. nainstalujem na moj notebook? Dakujem vopred.

Zpět na „notebooky Lenovo (dříve IBM)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 75 hostů