Lenovo (asi) zpoplatňuje výměnu pantů...

notebooky Lenovo (IBM, ThinkPad, Lenovo 3000) a vše kolem
Jakoob
guru
Příspěvky: 835
Registrován: 14 bře 2007 18:00
Bydliště: Kousek od Prahy

Příspěvekod Jakoob » 09 říj 2011 21:50

Jsem úplně zapomněl přidat svou reakci na výměnu: Takže jelikož měnili celý LCD (otevírali víko), tak jsem platil jen cenu pantů, což bylo asi 450 a docela unesitelný.
Z61m -> T500 -> X220 -> MBPro 13 -> XPS 15 -> MBPro 13

ResHacker
píše často
Příspěvky: 158
Registrován: 15 led 2007 23:46
Bydliště: Praha

Výměna pantů u záručního servisu

Příspěvekod ResHacker » 28 říj 2011 13:04

Ahoj, před asi rokem jsem pořídil svůj T61p - viz. profil a zjistil jsem, že je ještě pár měsíců v záruce, displej se taky dost kejval...Nějak nebyl čas, nakonec jsem to řešil asi 14 dní před koncem záruky. Vybral jsem si kvůli dostupnosti BIT servis v Praze - Libuši a naprosto bez problému mi notebook přijali, přiložil jsem pouze fakturu, kterou jsem dostal od původního majitele, nicméně nebylo na ní uvedeno sériové číslo ani nic, co by jednoznačně dokazovalo, že jde o zmíněný notebook. Přijali ho ale i tak bez problémů a výměnu pantů provedli. Jediné, co mě fakt na servisu mrzelo, že to tam dělal nějaký moula a ač jsem jim notes dal vyčištěný a supr, vrátili mi ho s hnusně ohmataným LCD kolem dokola a plast pod kontrolkami nebyl správně zacvakán, takže jsem ho doma ještě rozebral a znovu správně složil, LCD očistil....Tak mě napadá, že jsem je tam měl sprdnout, ale nějak se mi nechtělo, ta slečna za pultem byla fakt pěkná :D:D Takže tak, nevím jak je to teď ale začátkem roku to problem nebyl...
MSI GT62VR: i7 7820hk, GTX 1070, 16GB RAM, 1TB M.2 SSD PCEx4, 2TB SATA Spinpoint M9T

past: MSI GT60 na prodej, Lenovo T61p, Acer Aspire 5112, FSC Lifebook X series (PIII 800), Compaq Presario 1240 (PI 166MMX)


Zpět na „notebooky Lenovo (dříve IBM)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 55 hostů