Ovladače pro wifi ThinkPad X31

notebooky Lenovo (IBM, ThinkPad, Lenovo 3000) a vše kolem
Oupi
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 02 srp 2010 13:36

Ovladače pro wifi ThinkPad X31

Příspěvekod Oupi » 02 srp 2010 13:55

Dobrý den, mám ThinkPad X31 a přeinstaloval jsem OS. Po instalaci Win XP SP3 mi přestala chodit wifi. Stáhnul jsem Everest a ten jí identifikoval jako Broadcom 802.11g Network adapter. Instalace ovladačů od Broadcom nepomohla, jejich utilita na konfiguraci sítí nelze spustit. Wifi je funkční, běhala před reinstalem a pokud nainstaluji Fedoru, šlape bez problémů. Netušíte někdo, co by s tím mohlo být a jak zjistit správnou verzi ovladače?
Předem děkuji.

MartenP
píše často
Příspěvky: 449
Registrován: 08 srp 2007 13:41

Příspěvekod MartenP » 02 srp 2010 16:02

Asi nejjednodušší postup bude, když si stáhneš software od Lenova System Update http://www-307.ibm.com/pc/support/site. ... pdate.html

Po spuštění ti to samo identifikuje přesný model a typ tvého notebooku a nabídne stažení chybějících ovladačů.

Alternativní postup je, že si ze spodku notebook uzjistíš TYPE označení a na oficiálních stránkách Lenovo dohledáš WiFi ovladače pro tvůj notebook.

Oupi
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 02 srp 2010 13:36

Příspěvekod Oupi » 02 srp 2010 18:00

Think Vantage jsem stáhnul a wifi mi nenainstaloval. Zvuk, baterii, hotkeys ano, ale wifi ne. Když jsem spustil ten jejich manager, tak mi to wifi neidentifikovalo, jen mi to napsalo PCI Device.
Když jsem hledal ovladače, vždycky jsem zadával řadu a typ. Nabídlo mi to k instalaci 4 druhy ovladačů. S žádným z nich mi to ale nefunguje. Před reinstalem jsem tam měl ovladač Broadcom a na stránkách Lenova se mi nabízejí jen ovladače pro Intel.

Oupi
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 02 srp 2010 13:36

Příspěvekod Oupi » 02 srp 2010 22:12

Sundal jsem klávesnici a na wifině stálo Broadcom BCM4318KFBG. Jenže nemůžu najít ovladače. Nemáte je někdo náhodou?
Předem děkuji.


Zpět na „notebooky Lenovo (dříve IBM)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 hostů