Nove ThinkPady oznameny ...

notebooky Lenovo (IBM, ThinkPad, Lenovo 3000) a vše kolem
maxxz
guru
Příspěvky: 2847
Registrován: 16 říj 2006 06:26

Příspěvekod maxxz » 18 kvě 2007 16:00

a teď opět ti něco napíšu já :D Pokud sis všiml názor, že je ten ibm hnusnej díky tomu LCd to řeklo pár lidí už předemnou proč se tu slovo o tom lepší než acer neobjevilo ?? Nikdo neříká, že se tím utočí na můj acer ostatně mě je to fuk jde o princip proč ? Protože vás bouchne do očí můj podpis o nic jiného nejde a já když mám acer tak nejspíš nemám možnost se svobodně vyjádřit protože zase vám to připadám,že pomlouvám NTB Kinga IBM. Ale přitom nejsem sám kdo to říká, že je to hnusný. Ale opět až potom co jsem něco napsal se tu objeví, lepší než acer. A samozřejmě vím, že to určitě nebylo od LOSERa_ myšleno pro mě :D (silná ironie)
tento účet již není aktivní.

jimmyjames
guru
Příspěvky: 697
Registrován: 27 bře 2007 22:03

Příspěvekod jimmyjames » 18 kvě 2007 16:08

Achjo.... a co jako? Tak prostě to napsal až teprve on... To jako jakmile ty vyplodíš příspěvek, tak už nikdo nesmí ani ceknout nic o Aceru? Abys to náhodou nebral jako útok na svou osobu...? :lol:
Jinak tvůj podpis je opravdu trochu iritující, to je pravda... Jelikož jakmile někde vidím napsán název "Acer", tak se mi ježí vlasy a nechcu s tím nic mít... nemám s touto značkou dobré zkušenosti. Jako například když jsem u kámoše zasíťovával compy, několik týdnů to fungovalo v pohodě a najednou z ničeho nic...nešla.. Nakonec jsme přišli na to, že to dělá vadná síťovka v noťasu Acer jeho otce... Takže ano...mně osobně tvůj podpis trochu irituje... Avšak to nemá s tímto nic společného.

maxxz
guru
Příspěvky: 2847
Registrován: 16 říj 2006 06:26

Příspěvekod maxxz » 18 kvě 2007 16:09

ne vubec :D paneboze :D na SZ ti poslu co presne jsi :D
tento účet již není aktivní.

jimmyjames
guru
Příspěvky: 697
Registrován: 27 bře 2007 22:03

Příspěvekod jimmyjames » 18 kvě 2007 16:11

Aaaa...tak maxxz mi teď ukázal svou pravou tvář. Když už došli argumenty, příjdou nadávky... No hezký... Už chápu, proč asi jsi v blacklistu swarma...

maxxz
guru
Příspěvky: 2847
Registrován: 16 říj 2006 06:26

Příspěvekod maxxz » 18 kvě 2007 16:12

tomu jsem nenadaval pouze jsem mu rekl, ze PHPBB umi hledat i ve vlaknech ne jen v topicich :D
tento účet již není aktivní.

jimmyjames
guru
Příspěvky: 697
Registrován: 27 bře 2007 22:03

Příspěvekod jimmyjames » 18 kvě 2007 16:15

No jestli si mu to řekl stejně tak pěkně jako tu mluvíš se mnou (ještě že existují ty *, že?), tak se ani nedivím... ;)

No nic... prosím admina o přesunutí této nesmyslné hádky na smetiště. Pokud by náhodou maxxz přešel zpátky z nadávek do roviny slušné komunikace, tak tam můžeme pokračovat...

maxxz
guru
Příspěvky: 2847
Registrován: 16 říj 2006 06:26

Příspěvekod maxxz » 18 kvě 2007 16:17

rozumne :)))) alespon si muzeme vymenit nazory i ve smetisti :D tak taky se primlouvam za presun :D
tento účet již není aktivní.

LOSER_
píše často
Příspěvky: 174
Registrován: 31 říj 2006 13:08

Příspěvekod LOSER_ » 19 kvě 2007 06:52

jimmyjames díky za zastání,přesně jsi odohadl můj pohled na věc... má "nenávist" Aceru samozřejmě není bezdůvodná... i když samozřejmě chápu že každý nemůže,či nechce dávat horentní částky za ntb...


Zpět na „notebooky Lenovo (dříve IBM)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů