Nabíhání Lenovo N100...

notebooky Lenovo (IBM, ThinkPad, Lenovo 3000) a vše kolem
sukowach
občas něco napíše
Příspěvky: 10
Registrován: 10 dub 2007 22:57

Nabíhání Lenovo N100...

Příspěvekod sukowach » 10 dub 2007 23:13

Zdravím, vím,že už se zde toto téma probíralo,ale chtěl bych se zeptat ještě jedenkrát... Mám notebook Lenovo 3000 N 100 - 512 MB RAM centrino duo 1,66MHz. Při spouštění windows se spouští i procesy think vantage solution ( myslím,že tak nějak :roll: ) což značně zpomaluje nabíhání win ( spuštění systému až do "uklidnění" trvá cca 3 minuty ). Při spuštění se mi automaticky spouští jen icq a lišta s nástroji pro zvuk. kartu audigy2 PCMCIA ( ta by neměla mít vliv - naběhne do 10 sec. ). Co je pro mne zarážející ale je,že i v klidovém režimu, kdy není spuštěn "žádný" program je využito ( ne méně než) 380 MB stránkovacího souboru...Zajímalo by mě které procesy běží a jestli by se nedali omezit ( například nějaké bezpečnostní) nebo to může být způsobeno virem ( ty ale pravidelně kontoroluji...) Dík za odpovědi :wink:

leon

Příspěvekod leon » 10 dub 2007 23:15

jako nějký to mego by asi setřást šlo, když povipínáš pár utilit co Ti zvítěj na liště ... ale upřímě bys potřeboval spíšdokoupit dalších 512 MB abys měl apoň 1 GB RAM

sukowach
občas něco napíše
Příspěvky: 10
Registrován: 10 dub 2007 22:57

Příspěvekod sukowach » 10 dub 2007 23:27

No,uvažuju o tom to jo,ale známý má třeba acer 2 roky starý,taky 512 ram a nabíhá do 40 sec...při spuštění má využito tak max 200Mb ramek... Tak si myslím,že to má parametryaby to mohlo fungovat i rychlej... :roll:


A které přesně ty programy by se daly...nevis?
Naposledy upravil(a) sukowach dne 10 dub 2007 23:46, celkem upraveno 1 x.

leon

Příspěvekod leon » 10 dub 2007 23:32

no to ma ... musis proste odinstalovat vse co nepotrebujes ... ale taky se muze stat, ze sahnes vedel nebo zjistis, ze Ti neco chybi ... 1GB se hodi tak jako tak na sviznejsi praci


Zpět na „notebooky Lenovo (dříve IBM)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 44 hostů