Nefunkční ovládání jasu displaye TP r61

notebooky Lenovo (IBM, ThinkPad, Lenovo 3000) a vše kolem
Tesak
občas něco napíše
Příspěvky: 15
Registrován: 17 dub 2008 22:01

Nefunkční ovládání jasu displaye TP r61

Příspěvekod Tesak » 06 pro 2009 12:49

Ahoj, včera jsem na radu kamaráda nainstaloval "NVIDIA Driver 190.38 for Windows XP 32-bit with CUDA Support" pro otestování, zda nebude notes svižnější....když jsem ho ale pak vyndal z doku, tak jsem zjistil, že sice funguje On Screen Display (zelené ukazatele jasu,hlasitosti) ,ale že jas je nastaven na nejnižší hodnotu a nejde s ním hnout....zelené ukazatele reagují ale notes hardwarově nespolupracuje.

Chtěl bych se zeptat, co s tím..nainstaloval jsem zpět podporovaný ovladač ke grafárně, nevím ale jak pokračovat dál....omylem jsem si McAfee smazal body obnovení systému :oops:

Mám teda najít nějaký ovladač od monitoru? Mám ovladač ThinkPad Display 1680x1050 verze 4.0.0.0

Díky kuci

Tesak
občas něco napíše
Příspěvky: 15
Registrován: 17 dub 2008 22:01

Příspěvekod Tesak » 06 pro 2009 13:07

*Cudu jsem měl nainstalovanou pomocí pozměněného texťáku, jinak nainstalovat nejde...mohu dodat více informací, ale to se toho dle mě netýká.

Tesak
občas něco napíše
Příspěvky: 15
Registrován: 17 dub 2008 22:01

VYŘEŠENO

Příspěvekod Tesak » 06 pro 2009 17:18

VYŘEŠENO-VYŘEŠENO

Naštěstí jsem našel poslední bod obnovení a vše zas funguje jak má, vyzkoušel jsem ale všechny možné reinstalace....přijde mi, že lenovo utility sedí na tenké větvi a jakmile se s něčím zásadněji hne, jde to všechno do cajku a člověka zachrání jen restore to factory setings nebo záloha disku.

Díky ale všem a omlouvám se za zbytečné vlákno, snad se nikomu nepřihodí co mě.

Ahoj


Zpět na „notebooky Lenovo (dříve IBM)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 61 hostů