Zkusenosti s lenovo 3000 N100

notebooky Lenovo (IBM, ThinkPad, Lenovo 3000) a vše kolem
prometka
občas něco napíše
Příspěvky: 54
Registrován: 15 čer 2006 07:55
Kontaktovat uživatele:

Zkusenosti s lenovo 3000 N100

Příspěvekod prometka » 18 čer 2006 12:40

Mate nekdo prakticke zkusenosti s vydrzi na baterku u tohohle konkretniho modelu-model TY05ACF?
Kolik mista cca zabiraji ty predinstalovane aplikace?Jsou vubec k necemu?
Nevite kde sehnat nejaky podrovny navod k tomuhle notasu? Co vsechno umi, ruzny nastaveni a tak?
Jake ma tenhle notebook nejvetsi slabiny?
Diky za odpovedi:-)

leon

Příspěvekod leon » 18 čer 2006 16:25

recenzi jsi videla?

Lenovo 3000 N100

Puppy
guru
Příspěvky: 1888
Registrován: 16 kvě 2006 17:17

Příspěvekod Puppy » 18 čer 2006 16:33

Predpokladam ze tam bude nejaka spojitost s ThinkPady co do software. Vetsina tech aplikaci ma smysl, prece jen notebook je neco odlisnejsiho nez klasicke PC. Blize je software popsan v tehle recenzi *).

Ovsem nevim co by k tomu melo byt za navod ? Technicke parametry jsou na Lenovo webu (nikdy uplne never udajum ve webshopech, vetsinou jsou spatne) a dale se s tim zachazi jako s pocitacem :) Za nejvetsi slabinu oproti ThinkPadu (srovnatelny je tak Z60m) povazuji zmrvene rozlozeni klavesnice :?

*) namet pro recenze na notebook.cz, venujte se vice i predinstalovanemu software :)

prometka
občas něco napíše
Příspěvky: 54
Registrován: 15 čer 2006 07:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod prometka » 18 čer 2006 17:03

leon píše:recenzi jsi videla?

Lenovo 3000 N100

samozrejme, ale je recenzovanej trosku slabsi model....

prometka
občas něco napíše
Příspěvky: 54
Registrován: 15 čer 2006 07:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod prometka » 18 čer 2006 17:14

Puppy píše:Predpokladam ze tam bude nejaka spojitost s ThinkPady co do software. Vetsina tech aplikaci ma smysl, prece jen notebook je neco odlisnejsiho nez klasicke PC. Blize je software popsan v tehle recenzi *).

Ovsem nevim co by k tomu melo byt za navod ? Technicke parametry jsou na Lenovo webu (nikdy uplne never udajum ve webshopech, vetsinou jsou spatne) a dale se s tim zachazi jako s pocitacem :) Za nejvetsi slabinu oproti ThinkPadu (srovnatelny je tak Z60m) povazuji zmrvene rozlozeni klavesnice :?

*) namet pro recenze na notebook.cz, venujte se vice i predinstalovanemu software :)

no praveze nektery parametry docela chybi a nebyli mi je schopni rict ani pracovnici primo toho jejich Think centra.... Den potom vysla recenze na notebook.cz tak dalsi veci vim, ale treba mi chybeli popsany podporovany formaty dvd vypalovacky....
Ja jsem clovek co by rad znal slabiny daneho stroje driv nez si ho koupi:-). proto jsem se ptala na technickou dokumentaci, protoze kdyz ji nekdo ma, tak se bude urcite nekde dat najit na netu:-). Ale evidentne se tam nedozvim vic nez na webu lenova:-).
Ad klavesnice.... nekdo rika ze je zmrvena nekdo ne... to bude asi vec nazoru... Ja mam hodne podobnou klavesnici na notasovi, takze me nic nerpekvapi:-)
Ted me akorat stve ze neni nikde na sklade, takze si ho zatim nemam:-(

Puppy
guru
Příspěvky: 1888
Registrován: 16 kvě 2006 17:17

Příspěvekod Puppy » 18 čer 2006 17:21

V te recenzi kde se konfigurace dost podoba je mechanika LG GMA-4082N, vcetne popisu parametru. Vice nez na webu nebo v recenich se nedozvis (ono co taky ?), stejne si to clovek musi odzkouset sam. Klavesnice je zmrvena, staci se podivat na fotku (Home/End). Na sklade u nas nema nikdo nic, jsou to jen posunovaci krabic. Ja cekal asi 6 tydnu nez dovezli "skladem do druheho dne" :evil:

prometka
občas něco napíše
Příspěvky: 54
Registrován: 15 čer 2006 07:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod prometka » 18 čer 2006 17:34

Puppy píše:V te recenzi kde se konfigurace dost podoba je mechanika LG GMA-4082N, vcetne popisu parametru. Vice nez na webu nebo v recenich se nedozvis (ono co taky ?), stejne si to clovek musi odzkouset sam. Klavesnice je zmrvena, staci se podivat na fotku (Home/End). Na sklade u nas nema nikdo nic, jsou to jen posunovaci krabic. Ja cekal asi 6 tydnu nez dovezli "skladem do druheho dne" :evil:

to je teda vyhlidka.....se ho dockam dovi kdy:-( A ja se tak tesila:-)

prometka
občas něco napíše
Příspěvky: 54
Registrován: 15 čer 2006 07:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod prometka » 26 čer 2006 16:38

tak uz mi dneska konecne prisel, ale taky od objednani ubehla docela dlouha doba na muj vkus:-)

prometka
občas něco napíše
Příspěvky: 54
Registrován: 15 čer 2006 07:55
Kontaktovat uživatele:

Zobrazeni doby vydrze baterky

Příspěvekod prometka » 26 čer 2006 16:40

Nevite jak v tomhle notasovi zobrazim dobu aktualni vydrze na baterku? Ukazuje mi akorat procenta a to je nic moc vypovidajici udaj. Rada bych znala alespon odhad doby. Poradte pls:-)

Krevety
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2352
Registrován: 11 kvě 2006 21:10
Bydliště: † Ostrava †

Příspěvekod Krevety » 26 čer 2006 16:52

mo me to ukazuje normalne (primo windowsacka sprava napajeni) a tam je zbyvajici procenta a odhad...
Samsung 730U
(i5 3337U; 8GB RAM; Radeon HD 8570M; 480GB SSD; Win8.1 x64)

prometka
občas něco napíše
Příspěvky: 54
Registrován: 15 čer 2006 07:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod prometka » 26 čer 2006 17:15

me u myho staryho notasu taky, i tatkovi to ukazuje, ale dneska mi prislo lenovo a u nej to nejde:-( zobrazi mi proste jen procenta:-(ale ja chci i ten odhad. a netusim jak to z nej ziskat. Nevite existuje i nejaka externi aplikace co mi to taky odhadne?

leon

Příspěvekod leon » 26 čer 2006 19:42

na notebook.cz byl o jednom takovem programu clanek, ale nemuzu ho ted najit :(


Zpět na „notebooky Lenovo (dříve IBM)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů