Čtečka paměťových karet

notebooky Lenovo (IBM, ThinkPad, Lenovo 3000) a vše kolem
xxsml
píše často
Příspěvky: 163
Registrován: 07 srp 2008 22:09

Čtečka paměťových karet

Příspěvekod xxsml » 26 bře 2009 23:32

Mám problém se čtečkou karet u Lenova SL500. Nikde jsem se nedočetl, jaké typy karet podporuje, ale přepokládám, že když je to 7in1, tak by měla podporovat i karty Memory Stick. Zkusil jsem do ní kartu MS Pro Duo zasunutou v Memory Stick Duo adaptéru (tento adaptér: http://www.scubb.com/images/products/PS ... ny_box.jpg ), ale nestalo se nic. Vista nerozpoznala zařízení a navíc se ani nerozsvítila konrolka čtečky. Jiné typy karet jsem nezkoušel, momentálně je nemám k dispozici. O víkendu vyzkouším.

Díky za reakce.

cache
píše často
Příspěvky: 102
Registrován: 09 úno 2009 22:20

Příspěvekod cache » 27 bře 2009 00:42

Mas ten vrchnejsi, ci ten spodnejsi?
Zasunul si to tam skutocne, ze to tak zacvaklo?
Moja citacka napr ma MS/MS PRO (to je taka ta vrchnejsia, dlhsia z tej foto co si sem dal), co znamena ze MS PRO DUO je na nu moc kratke. Do klasickej ecternej citacky sadne, ale do tejto "slotovej" nie, je prilis kratka aby dosiahla kontakty.
Toshiba Satellite Pro U400-15O

xxsml
píše často
Příspěvky: 163
Registrován: 07 srp 2008 22:09

Příspěvekod xxsml » 27 bře 2009 23:13

To vrchnější, spodnější jsem nějak nepochopil... Mám kartu Memory Stick Pro Duo a k ní jsem dostal v balení i adaptér, na který jsem dal odkaz, a díky němu se pak karta může dát i do slotové čtečky. Před Lenovem SL500 jsem měl HP Pavilion rovněž se slotovou čtečkou a s kartou v adaptéru nebyl problém. Někde mám možná ještě druhý adaptér, tak ho vyzkouším. Tu kartu jsem tam zatlačil, co to šlo, ale něchtěl jsem použít moc hrubou sílu, protože u toho Paviliona se mi stalo, že jsem pak tu kartu nemoh dostat ven.

xxsml
píše často
Příspěvky: 163
Registrován: 07 srp 2008 22:09

Příspěvekod xxsml » 28 bře 2009 14:11

Tak už je to vyřešeno, stačilo do čtečky zasunout kartu v adaptéru až nadoraz. Ale pak je docela problém ji vyndat, protože když zatáhnu za drážku v kartě, tak vytáhnu pouze kartu a adaptér tam zůstane. Přišel jsem na to, že se tam ale nemusí zasunout úplně, může necelý milimetr koukat ven a pak je to trošku snazší, ale ne o moc. Se vším jsem na Lenovu spokojenej, ale ta čtečka se jim co se týče praktičnosti moc nepovedla.


Zpět na „notebooky Lenovo (dříve IBM)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 hostů