Zformatovany hdd s backup partionem

notebooky Lenovo (IBM, ThinkPad, Lenovo 3000) a vše kolem
metjuF
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 15 úno 2009 11:35

Zformatovany hdd s backup partionem

Příspěvekod metjuF » 15 úno 2009 11:43

Zdravím, bohužel jsem si smazal celý hdd i s backup pro windows. Notebook mám z ameriky ( Lenovo IdeaPad Y730 ), systém jsem měl Vista Home premium 64bit OEMact Lenovo. Nevíte kde sehnat tento sytém ? Jde mi o to aby mi to vzalo licenční kód co mám na notebooku. předem děkuji metjuF

oliveri
občas něco napíše
Příspěvky: 5
Registrován: 16 pro 2008 12:27

Příspěvekod oliveri » 16 úno 2009 21:14

zdravim ta, ja som si napriklad zmazal cely disk zamerne, pretoze som potreboval viac miesta na disku. riesil som to nasledovne: musis si zohnat tu verziu home premium 64 bit (s hocijakym licencnym cislom), to je jedno odkial. su rozne sposoby ako to docielit.
za druhe stiahni si priamo z microsoftu product key update tool alebo tak nejako. po nainstalovani visty spust tento program a napis tam tvoje licencne cislo. nasleduje restart a mas to prepisane na tvoju oem verziu, kedze oem verzia sa viaze len na ten dany notebook. neviem ako je to s vistami, ale pod xp to funguje. vsetko slape tak ako ma.
dufam, ze som ti pomohol.

roman3
píše často
Příspěvky: 383
Registrován: 19 bře 2007 17:23

Příspěvekod roman3 » 16 úno 2009 21:40

visty nemusis riesit vobec tak zlozito... staci ked si zozenies instalacku akejkolvek 64bit edicie visty (nie vsak nejaku upravenu vyrobcom nejakeho notasu a samozrejme jazykova verzia musi suhlasit) a vlozis tam svoj product key... podla product key instalator automaticky zvoli spravnu ediciu a licenciu (vista ma len 1 instalacku pre vsetky edicie)... pokial by nahodou ten kluc nezobrala, tak tam nezadavaj ziaden kod, pokracuj dalej v instalacii a na naslednej obrazovke vyber svoju ediciu... po nainstalovani zavolaj na linku MS a s operatorom zmenis product key a aktivujes...


Zpět na „notebooky Lenovo (dříve IBM)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 44 hostů