Zaslanie Recovery medii na Windows Vista

notebooky Lenovo (IBM, ThinkPad, Lenovo 3000) a vše kolem
inwo

Příspěvekod inwo » 14 úno 2009 23:27

rozdiel je v tom, ze na tom dvd od lenova mas uz vsetko nahodene, vsetky ovladace softy a podobne drobnosti.. A ckdey zadavat nemusis... Mozes tam dat aj priamo Vistu 64, ale budes musiet potom pracne zhanat vsetky doplnky. a mne ide hlavne o ten oddiel na disku, kde je zaloha. Ten si asi tak lahko z toho klasicleko MS DVD neurobis.

Silas15
občas něco napíše
Příspěvky: 38
Registrován: 02 čer 2008 09:08

Příspěvekod Silas15 » 15 úno 2009 10:40

není to tak hrozný, pokud si stáhneš aplikaci lenovo system update, tak ti většinu nainstaluje sám, ale je třeba to hlídat a servery lenova nejsou tak rychlý. velká větčina se ti nainstaluje a pár věcí musíš nainstalovat sám.
Rescue and Recovery si můžeš tak stáhnout cca 200MB, a pokud máš od R&R vypálený to cd tak předpokládám že by systém měl jít obnovit i bez systému
ThinkPad SL400

inwo

Příspěvekod inwo » 15 úno 2009 11:47

Viem, ze to pojde. Dokonca mam uz zo skoly aj iso obraz, ale aj tak by som dal radsej prednost originalke. Viem, ze sa da vsetko doinstalovat. Ale napriklad neviem, ako dodatocne vytvorim tu particiu na konci disku na obnovu systemu a zaroven zavediem ten lenovacky boot-loader, ako to mam teraz. Viem, su to mozno prkotiny, ale ked uz to mam takto od vyrobcu, tak preco nevyuzit. Jeden nikdy nevie, kedy sa taka zaloha moze hodit. I ked je pravda, ze zalohujem na externy disk. No pointa je v tom, ze netusim, ako z neho natiahnem Pre-instalacku windowsu. Neviem, ci mi postaci ta, co mam urobenu z Visti, to prve medium... Takze ak by sa dalo, naozaj by som uvital dakam zavesit to iso a nech mozem potom s kludom skusat :))

Rootan
občas něco napíše
Příspěvky: 5
Registrován: 15 bře 2009 08:17
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Rootan » 20 bře 2009 17:51

Zdravím všechny, chtěl bych požádat nějakého majitele ThinkPadu T61 , zda by mi mohl zaslat kopii Recovery CD s Windows XP Profesional, třeba na dobírku, nebo dát k uploadu. Licenční štítek s číslem mám, ale partition tabulku jsem přepsal a již se nedá dostat k instalačkám na disku.

inwo

Příspěvekod inwo » 04 kvě 2009 23:04

Chcem sa teda spytat.. Bol by niekto ochotny hodit upload na Vistu 64 bit ? Bol by som mu nesmierne vdacny a pomohol by strasne.

Jakoob
guru
Příspěvky: 835
Registrován: 14 bře 2007 18:00
Bydliště: Kousek od Prahy

Příspěvekod Jakoob » 04 kvě 2009 23:10

najdete mi misto kam to upnout a mate to mit...kazdopadne znovu a znovu opakuji ze Visty 64bit nejsou na notasu vysvobozeni a zejmena aplikace od Lenova se vesele hrouti dal. Protoze tak pulka z nich je stejne 32bit takze se to spousti v emulaci :-/

Ackoliv je Win7 pouze RC vydani, troufam si rici, ze je mnohem lepsi(sviznejsi, stabilnejsi) nez Vista(32/64bit). Hlavne se tak da vyhnout opravdu nepovedene aplikaci jako je access connections...
Z61m -> T500 -> X220 -> MBPro 13 -> XPS 15 -> MBPro 13

inwo

Příspěvekod inwo » 05 kvě 2009 07:48

No hociaky file sharing server, ktory vyhovuje tebe. ci uz rapid, alebo megaupload, alebo.... ved staci zadat dost dlhe heslo a clovek sa nemusi bat... alebo si mal na mysli skorej nieco v style ftp-cka ?

Btw: ta tvoja vista, je originalka, alebo uz Lenovom modifikovana ?

j.matrix
píše často
Příspěvky: 430
Registrován: 17 dub 2009 08:40

slovensko

Příspěvekod j.matrix » 05 kvě 2009 08:32

ja som si nedavno objednaval na slovensku recovery s vistou 64b na lenovoonline.sk ( bral som tam aj notas), myslim ze su vypalene ale maju hore aj potlac,su tri,dal som zane okolo 12€
Lenovo ThinkPad T500 , T9400, 6GB RAM, crucial m4 240GB ssd, 4500mhd+3650, LED podsvietenie, 320GB Ultrabay, Win8

Lenovo ThinkPad X201

Jakoob
guru
Příspěvky: 835
Registrován: 14 bře 2007 18:00
Bydliště: Kousek od Prahy

Příspěvekod Jakoob » 05 kvě 2009 17:59

inwo píše:alebo si mal na mysli skorej nieco v style ftp-cka ?
Btw: ta tvoja vista, je originalka, alebo uz Lenovom modifikovana ?


jsou to recovery media od Lenova. Ohledne uploadu resim hlavne to ze nemam nikde ucet a upovat to pres free porty je sileny...takze radsi FTP
Z61m -> T500 -> X220 -> MBPro 13 -> XPS 15 -> MBPro 13

inwo

Příspěvekod inwo » 05 kvě 2009 19:35

Ahoj Jakoob, poslal som ti SS odladom toho ftpcka, tak snad ten server chvilku vydrzi :)


Zpět na „notebooky Lenovo (dříve IBM)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů