SystemUpdate

notebooky Lenovo (IBM, ThinkPad, Lenovo 3000) a vše kolem
root
občas něco napíše
Příspěvky: 90
Registrován: 16 pro 2006 23:21

SystemUpdate

Příspěvekod root » 17 led 2007 23:34

chci se diskutujicich zeptat - slape Vam (na R60) pres SystemUpdate stahovani driveru a pod. v posledni dobe ? cely mesic ticho jak po pesine - "zadne dostupne balicky pro vas system" - a dneska koukam na stranky lenova a firmware, BIOS a drivery vesele vychazeji, ale SystemUpdate je ignoruje ;o( delam neco spatne ? :(

Vojťas
píše často
Příspěvky: 460
Registrován: 20 zář 2006 11:20
Bydliště: kousek od Prahy

Příspěvekod Vojťas » 18 led 2007 06:51

U mne to bylo podobné, na Z60 mi za celý rok prošel jen jeden update. Teď jsem to schválně vyzkoušel, a hned 4 kousky v kategorii "Recommended" a 19 kousků v kategorii "Optional".

kukin
píše často
Příspěvky: 136
Registrován: 12 srp 2006 14:54
Bydliště: Doma, zpátky v ČR

Příspěvekod kukin » 18 led 2007 08:34

Taky tak nějak, ale když se mrknu do changelogu, tak oproti posledním verzím to bylo obvykle jen "support for new models", takže na to kašlu;) Když to funguje, tak se v tom radši nehrabu:)

kolacek

Příspěvekod kolacek » 31 led 2007 16:31

no tak toto nejde ani mne... som si to konroloval s netom a na nete je kopec novych balickov a driverov a software instalattion ani system update ich nehlasia..
takze nie si vtom sam..dohvie ci ma IBM neaku chybu na serveroch..aj ked som si stiahol najnovsiu verziu system update 3.0 (pretoze cez program system update mi to neslo..proste stihalo nainstalovalo a nic..)
ani tak sa moc nerozbehol..a skor mi iba dohuzvil system

takze budem len rad ak sa pridaju viacery ake s tym maju skusenosti


Zpět na „notebooky Lenovo (dříve IBM)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 47 hostů