Upgrade Symantec Client Security

notebooky Lenovo (IBM, ThinkPad, Lenovo 3000) a vše kolem
Kvak
občas něco napíše
Příspěvky: 8
Registrován: 25 říj 2006 12:21

Upgrade Symantec Client Security

Příspěvekod Kvak » 26 pro 2006 10:15

Dobry den,

mozna je to tady trochu offtopic, ale verim, ze prave uzivatele IBM/Lenovo notebooku s tim budou mit nejakou zkusenost...

Mam R60. Soucasti softwaroveho vybaveni je mimo jine balik Symantec Client Security (Firewall a Antivir). Vzhledem k tomu, ze se blizi cas jeho vyprseni (leden 2007) zacal jsem se zabyvat prodlouzenim platnosti. Bohuzel(?) jsem bez vetsi rozvahy rovnou zakoupil Norton Internet Security 2007 CZ upgrade a pri pokusu o instalaci nasledne zjistil, ze se jedna "o odlisnou verzi a je treba nejdrive tuto verzi odinstalovat". Upgrade primo pro Client Security balik jsem v ceskych obchodech nenasel a nejsem si ted jisty jestli odinstalovanim tohoto baliku neztratim jak Client Security, tak moznost upgradu pomoci vyse zmineneho (a zakoupeneho) Internet Security baliku.

Nemate s tim nekdo zkusenost? Budu moci po odinstalaci toho, co IBM dodava jako soucast zakladni vybavy nainstalovat novou verzi pomoci upgrade cedecka (i kdyz se jedna o Client Security a Internet Security)? Jsou tyto dva baliky odlisne/neslucitelne?

Predem dekuji.

Puppy
guru
Příspěvky: 1888
Registrován: 16 kvě 2006 17:17

Příspěvekod Puppy » 26 pro 2006 19:41

Asi bych kontaktoval mistni zastoupeni Symantec pripadne nejakeho specializovaneho prodejce ktery prodava tyto antiviry, napriklad http://www.antivirovecentrum.cz/norton-antivirus.aspx apod. Moje zkusenosti s predinstalovanou verzi od IBM (NAV 2004) jsou dost spatne, za prve to pomerne dost zatezovalo system a za druhe bylo znacne problematicke to kompletne odinstalovat. Nicmene to tusim nabizelo moznost zakoupit plnou verzi odkazem nekam na web s naslednou platbou kartou.


Zpět na „notebooky Lenovo (dříve IBM)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 22 hostů