Lenovo Y560 s 3D

notebooky Lenovo (IBM, ThinkPad, Lenovo 3000) a vše kolem
Jurike
občas něco napíše
Příspěvky: 25
Registrován: 19 črc 2010 13:13

Příspěvekod Jurike » 27 říj 2010 23:21

Nejaky velky rozdiel tam urcite nebude. Ten rozdiel mozno ani nezistite. Ked tak si skuste pozriet rebricek procesorov niekde. Pokail mate dost financii tak by som isiel do verzii s i5

PS: pokial je moznost i3 370 tak potom skor to :)

LoizaCS
občas něco napíše
Příspěvky: 45
Registrován: 26 říj 2010 20:38

Příspěvekod LoizaCS » 28 říj 2010 01:00

Jurike píše:Nejaky velky rozdiel tam urcite nebude. Ten rozdiel mozno ani nezistite. Ked tak si skuste pozriet rebricek procesorov niekde. Pokail mate dost financii tak by som isiel do verzii s i5

PS: pokial je moznost i3 370 tak potom skor to :)


Jako spíš jsem přemýšlel nad verzi i3, ale nevím, jestli se nebudou sekat třeba HD videa a občas hry, aby to jelo všechno dobře. Ale spíš je pro mě výdrž důležitý parametr... který má delší výdrž?

Děkuji

Jurike
občas něco napíše
Příspěvky: 25
Registrován: 19 črc 2010 13:13

Příspěvekod Jurike » 28 říj 2010 08:26

LoizaCS píše:
Jurike píše:Nejaky velky rozdiel tam urcite nebude. Ten rozdiel mozno ani nezistite. Ked tak si skuste pozriet rebricek procesorov niekde. Pokail mate dost financii tak by som isiel do verzii s i5

PS: pokial je moznost i3 370 tak potom skor to :)


Jako spíš jsem přemýšlel nad verzi i3, ale nevím, jestli se nebudou sekat třeba HD videa a občas hry, aby to jelo všechno dobře. Ale spíš je pro mě výdrž důležitý parametr... který má delší výdrž?

Děkuji


Rozdiel vo vydrzi tam bude minimalny. Ja mam verziu i5 a vydrz mam cca 3.5hod ale zas ja nemam vsetko na minimu ... ( ked znizis jas, tak vydrz moze byt aj cez 4 hod ). Co sa tyka hier, tam je prvorada grafika. Ked si pozries par stran dozadu tak niekto tam pisal ako mu idu hry alebo si pozri na notebookchcek tu grafiku a budes mat cca prehlad co spojazdnis... Filmy by nemali byt problem.

LoizaCS
občas něco napíše
Příspěvky: 45
Registrován: 26 říj 2010 20:38

Příspěvekod LoizaCS » 28 říj 2010 09:32

Jurike píše:
LoizaCS píše:
Jurike píše:Nejaky velky rozdiel tam urcite nebude. Ten rozdiel mozno ani nezistite. Ked tak si skuste pozriet rebricek procesorov niekde. Pokail mate dost financii tak by som isiel do verzii s i5

PS: pokial je moznost i3 370 tak potom skor to :)


Jako spíš jsem přemýšlel nad verzi i3, ale nevím, jestli se nebudou sekat třeba HD videa a občas hry, aby to jelo všechno dobře. Ale spíš je pro mě výdrž důležitý parametr... který má delší výdrž?

Děkuji


Rozdiel vo vydrzi tam bude minimalny. Ja mam verziu i5 a vydrz mam cca 3.5hod ale zas ja nemam vsetko na minimu ... ( ked znizis jas, tak vydrz moze byt aj cez 4 hod ). Co sa tyka hier, tam je prvorada grafika. Ked si pozries par stran dozadu tak niekto tam pisal ako mu idu hry alebo si pozri na notebookchcek tu grafiku a budes mat cca prehlad co spojazdnis... Filmy by nemali byt problem.


Něco jsem si četl a podle mě by mě asi stačila verze i3. Tak na NCHECK jsem se dozvěděl, že prakticky vše na tom spustím. Jak? To už je otázka nastavení detailů, ale nevadilo by mi nejít na max. Spíš jen, jestl mi bude dostačovat procesor... To je má hlavní otázka. A někdo tady psal, že má výdrž kolem 6 hodin. Není to ftip nebo ano?

Jurike
občas něco napíše
Příspěvky: 25
Registrován: 19 črc 2010 13:13

Příspěvekod Jurike » 28 říj 2010 14:51

LoizaCS píše:...Spíš jen, jestl mi bude dostačovat procesor...

Moj nazor je, ze ano.

LoizaCS
občas něco napíše
Příspěvky: 45
Registrován: 26 říj 2010 20:38

Příspěvekod LoizaCS » 28 říj 2010 17:04

A reálná výdrž tohoto notebooku na intel grafiku? Každý totiž píše tak nějak něco jiného...

Děkuji

Jurike
občas něco napíše
Příspěvky: 25
Registrován: 19 črc 2010 13:13

Příspěvekod Jurike » 28 říj 2010 22:21

LoizaCS píše:A reálná výdrž tohoto notebooku na intel grafiku? Každý totiž píše tak nějak něco jiného...

Děkuji


Ja by som tak povedal 3 az 3,5 hod.

Instinkt
občas něco napíše
Příspěvky: 35
Registrován: 25 črc 2010 14:21

Příspěvekod Instinkt » 29 říj 2010 10:19

mám tento ntb už asi 3 týdny (i3) a zatím si ho nemohu vynachválit. Na spostě fór se dočítám, že má plasty jako z papíry - tninkpad to není, ale na jeho prvořadé určení tzn na stul v pokoji nebo na kolej a nehodlám s ním házet ani na něj šlapat takže za tu cenu si myslím že je to hodně dobrý kup (sem tam nošení na přednášku není vůbec problém). Procesor - bez výhrad. všechny hry bez problémů na vysoké detaily (ale vypinám AA) a výdrž je podle použití, pokud šetřím (skoro vyply jas, bez wifi, max office) tak battery bar ukazuje něco kolem 4-5 hodin, pokud pracuju tak normálně s wifi, i display jas trochu zvyšim tak to klesne na 3,5. Snad vám pomohu při rozhodování:-)

Hors
občas něco napíše
Příspěvky: 20
Registrován: 27 říj 2010 15:22

Příspěvekod Hors » 30 říj 2010 11:18

Ahoj,
Od včerejška maj model Y560 i na Mironetu, za téměř stejné ceny jako na lenovoshop.cz (dvěverze tohoto modelu - i3,i7). Dárek k nim taky dostanete stejný jako na lenovoshop - k i3 je brašna a k i7 je herní myš.

Ceny na Mironet:
verze s i3-370M - 16 661,50 Kč bez DPH
i7-740QM - 19 167,30 Kč bez DPH

P.S.: Ještě včera tam byla i verze s i5 nad kterou silně uvažuji,ale dnes už tam není..

mikk
občas něco napíše
Příspěvky: 9
Registrován: 02 čer 2010 11:34

Příspěvekod mikk » 31 říj 2010 19:11

Ahoj, tak jsem se stal taktéž hrdým majitelem y560 (i5). Musím říct že notebook zatím šlape jako hodinky, pár her jsem na něm už testnul, teplota v pohodě, vše v klidu. Jen mi vadí jediná věc a to ta, že v oblasti hdd jsou slyšet poměrně velké vibrace/hučení (levý roh vedle touchpadu). Když tam položím ruku-přestane to. Pokud je v místnosti ticho, je to docela slyšet a začíná mně z toho bolet hlava. :(
Jak jste na tom ostatní majitelé?
Mám ho doma teprve přes víkend, takže bych šel přinejhorším na reklamačku.

LoizaCS
občas něco napíše
Příspěvky: 45
Registrován: 26 říj 2010 20:38

Příspěvekod LoizaCS » 31 říj 2010 23:08

Hors píše:Ahoj,
Od včerejška maj model Y560 i na Mironetu, za téměř stejné ceny jako na lenovoshop.cz (dvěverze tohoto modelu - i3,i7). Dárek k nim taky dostanete stejný jako na lenovoshop - k i3 je brašna a k i7 je herní myš.

Ceny na Mironet:
verze s i3-370M - 16 661,50 Kč bez DPH
i7-740QM - 19 167,30 Kč bez DPH

P.S.: Ještě včera tam byla i verze s i5 nad kterou silně uvažuji,ale dnes už tam není..


Na cybexu je velice levně. M8m takový dojem, že 15 650 korun bez DPH... což je asi 18 780... asi... samozřejmě verze i3

A mám dotaz, kdybych chtěl nějakou větší baterii, například 9-12 článek, pod jakým názvem bych tuto baterku měl hledat?

Děkuji :-)

Jurike
občas něco napíše
Příspěvky: 25
Registrován: 19 črc 2010 13:13

Příspěvekod Jurike » 01 lis 2010 02:11

mikk píše:Ahoj, tak jsem se stal taktéž hrdým majitelem y560 (i5). Musím říct že notebook zatím šlape jako hodinky, pár her jsem na něm už testnul, teplota v pohodě, vše v klidu. Jen mi vadí jediná věc a to ta, že v oblasti hdd jsou slyšet poměrně velké vibrace/hučení (levý roh vedle touchpadu). Když tam položím ruku-přestane to. Pokud je v místnosti ticho, je to docela slyšet a začíná mně z toho bolet hlava. :(
Jak jste na tom ostatní majitelé?
Mám ho doma teprve přes víkend, takže bych šel přinejhorším na reklamačku.


Zdravim,

problem, ktory popisujete som nezaznamenal. NTB mam uz cez mesiac. Ked tak to skuste vratit a vymenit to za iny kus pokial sa to este da.

Ghost
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7536
Registrován: 25 říj 2006 12:27
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Ghost » 01 lis 2010 05:50

LoizaCS píše:A mám dotaz, kdybych chtěl nějakou větší baterii, například 9-12 článek, pod jakým názvem bych tuto baterku měl hledat

Lenovo robi pre Y560 len 6cell bateriu.
Predator 15, MBP 13 Early 2015, T410, Apple iPad 9.7 (2018), Kindle Fire HD 8

mikk
občas něco napíše
Příspěvky: 9
Registrován: 02 čer 2010 11:34

Příspěvekod mikk » 02 lis 2010 17:23

Jurike píše:
mikk píše:Ahoj, tak jsem se stal taktéž hrdým majitelem y560 (i5). .....


Zdravim,

problem, ktory popisujete som nezaznamenal. NTB mam uz cez mesiac. Ked tak to skuste vratit a vymenit to za iny kus pokial sa to este da.


Dnes jsem měl chvíli čas si s NTB pohrát. Vypdá to, že ten zvuk mi to vydává jen na pracovním stole. V kuchyni, obýváku, na skleněným stole, nikde nic. :o Jen na pracovním stole. Mám totiž docela dlouhou pracovní desku, takže předpokládám že vibrace se tím násobí.
Takže na to kašlu a až budu mít chvíli, tak zkusím něco udělat se stolem. Vybírám chladící podložku. Má nějaký uživatel tip?
Jinak kdyby měl někdo nějaký konkrétní dotaz k diskutovanému modelu, rád odpovím.

c.a.r.n.e.
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 08 zář 2010 22:37

Příspěvekod c.a.r.n.e. » 03 lis 2010 19:05

Zdravim,

Mam problem s farbami na displeji, pisal som o mojom probleme uz na strane 14, teraz sa k tomu chcem vratit, a prikladam link

http://picasaweb.google.com/tortorek/Di ... 9366624306

Displej sa mi zda byt mierne do fialova, najlepsie to je videt na stranke facebook, na inych strankach normalne ine farby nepostrahnem, len obcas. Farby na NTB a na desktope su Catalyst control centre nastavene na default.
Viete niekto co s tym?


Zpět na „notebooky Lenovo (dříve IBM)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 hostů