Brutální Autocont aneb update HP notebooku

notebooky HP - Hewlett-Packard (Compaq, Pavilion, Presario) a vše kolem
Reneeeee
občas něco napíše
Příspěvky: 7
Registrován: 30 kvě 2006 14:45

Brutální Autocont aneb update HP notebooku

Příspěvekod Reneeeee » 28 říj 2006 15:37

Jak procházím fórum narazil jsem na domněnky drahého servisu u HP ale nikde konkrétní čísla a tak Vám jedno napíšu protože stojí podle mě za to.

Psal jsem do Autocontu v Ostravě na Nemocniční ulici, že se na ně obracím protože jsou atrorizovaní pro HP a mám notebook ještě v záruce. Žádal jsem kalkulaci pro výměnu co největšího HDD a DVDRW. Odpověď přišla doslova BRUTÁLNÍ!!!

Nabídli mi HDD 60 GB značky kterou ani neznám s tím, že nic většího notebook nesnese + NEC DVDRW a účet byl na neuvěřitelných 33.000 Kč bez DPH!! Jen pro zajímavost si pamatuji, že v rozpise pouze HDD stál 10.500 Kč bez daně (tehdy běžná cena 60 GB v Alfacomputer 3600 Kč) . Vše se odehrálo koncem minulého roku.

Následující den po emailu mi České počítače ten samý požadavek zmákly za 7000 Kč kdy za montáž neúčtovali ani korunu, udělali mi to IHNED s HDD 80 GB protože 100 GB na skladě momentálně neměli.

Možná bych původní emaily o této komunikaci s Autocont našel kdyby to někdo moc chtěl... Třeba do sbírky :lol:

CeCo

Příspěvekod CeCo » 28 říj 2006 16:30

Posli mi ich prosimta na ceco (zavinac) centrum (tecka) sk

Vdaka.

C.

Reneeeee
občas něco napíše
Příspěvky: 7
Registrován: 30 kvě 2006 14:45

Příspěvekod Reneeeee » 28 říj 2006 16:42

Rozhodně pošlu. Třeba si to někdo odskáče :roll: mě to tehdy nakrklo tak, že jsem sháněl někoho kdo umí ENG a napsal přímo na HP ale nesehnal ...


Zpět na „notebooky HP (dříve Hewlett-Packard)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 hostů