problém s internetom,Pavilion dv 6303eu,vista home basic

notebooky HP - Hewlett-Packard (Compaq, Pavilion, Presario) a vše kolem
ajznbonak
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 15 říj 2007 18:08

Příspěvekod ajznbonak » 15 říj 2007 18:13

Presne stejny proble mam i ja !!! uz jsem myslel, ze jsem sam :) Jak rikate, jedu na netu, stahuju, brouzdam a proste nahodne se mi vypne net. Ve spravci sitovek mam status ZAKAZANO. Z niceho nic to proste Visty vypnou. Uz jsem myslel, ze to mam tim nastavenim spatneho rezimu napajeni sitovky, ale po zmene porad stejny problem. Nejlepsi na tom ale je, ze ta sitovka nejde znova POVOLIT ! vzdy se mi ten proces kousne, pomuze jen restart vist. Pekne to otravuje ... Net je snad nejdulezitejsi soucast kompu, tak nechapu ze by to Microsoft takhle zmrvil a podcenil ... skoda :(

chery
občas něco napíše
Příspěvky: 9
Registrován: 29 bře 2007 12:58

Příspěvekod chery » 16 říj 2007 17:45

mam visty a notebook dv6319ea, me se takhle porad odpojoval modem tak sem to vyresil prave routerem pres kabel ale stale problem mam s externim diskem mam ho v boxu manhattan a po chvilce se to odpoji a zase pripoji a tak to porad otravuje hlavne kdyz neco kopiruju do disku, je to pres USB

ivan-sk

Příspěvekod ivan-sk » 26 říj 2007 22:43

ajznbonak píše:Presne stejny proble mam i ja !!! uz jsem myslel, ze jsem sam :) Jak rikate, jedu na netu, stahuju, brouzdam a proste nahodne se mi vypne net. Ve spravci sitovek mam status ZAKAZANO. Z niceho nic to proste Visty vypnou. Uz jsem myslel, ze to mam tim nastavenim spatneho rezimu napajeni sitovky, ale po zmene porad stejny problem. Nejlepsi na tom ale je, ze ta sitovka nejde znova POVOLIT ! vzdy se mi ten proces kousne, pomuze jen restart vist. Pekne to otravuje ... Net je snad nejdulezitejsi soucast kompu, tak nechapu ze by to Microsoft takhle zmrvil a podcenil ... skoda :(
presne a to je na tom najhoršie-dal som ho reklamovať a odpísali ma týmto:ZÁVADA SA NAPREJAVILA... :evil:

jami
občas něco napíše
Příspěvky: 35
Registrován: 15 črc 2007 20:23
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod jami » 05 kvě 2008 21:57

sorry za vytiahnutie stareho topicu, ale mal som presne tento problem ako vy ze neslo pripojenie na net a pomohol len restart booku. Po tom ako mi v ramci reklamacie wifi vymenili komplet zakladnu dosku a tento problem sa odvtedy neprejavil takze podla mna to nebude softwarova chyba ale chyba hardware
_____________________________
Lenovo B590 a Apple Macbook Air 11"


Zpět na „notebooky HP (dříve Hewlett-Packard)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 35 hostů