Nelze aktualizovat Hp ProtectTool

notebooky HP - Hewlett-Packard (Compaq, Pavilion, Presario) a vše kolem
Nyny
píše často
Příspěvky: 196
Registrován: 25 říj 2006 22:43

Nelze aktualizovat Hp ProtectTool

Příspěvekod Nyny » 10 črc 2014 13:30

Zdravím,
přeinstaloval jsem svůj notebook HP EliteBook 8560w. Z dodaného DVD jsem nainstaloval Windows 7 Professional 64bit CZE a z druhého přiloženého DVD jsem nainstaloval ovladače a utility. Vše proběhlo normálně a vše normálně fungovalo.
Potom mi nástroj HP Support Assistant nabídl aktualizace několika ovladačů a utilit. Nechal jsem tedy vše aktualizovat a vše se aktualizovalo v pořádku, akorát HP Protect Tool Security Manager aktualizovat nelze. Aktualizace se normálně stáhne a spustí, ale nedokončí se, zkusil jsem jí i ručně, ale vždy to skončí u hlášky, že Hewlett-Packard není platná zkrácený název souboru a instalace se ukončí.

Neporadil by mi někdo jak na to?
HP EliteBook 8560w - LG664EA,

soban
občas něco napíše
Příspěvky: 38
Registrován: 28 čer 2014 20:42
Bydliště: Olomouc

Příspěvekod soban » 11 črc 2014 11:44

Po instalaci windows bych nejdříve aktualizoval vlastní windows (neinstaloval ovladače od HP).

A až budou aktuální windows tak bych stáhnul ručně ovladače ze stránek výrobce a nainstaloval je.

Je možné že na CD,DVD máš zastaralé a nedokáží se aktualizovat obzvláště pokud je to přes víc verzí.

Pokud to nechceš přeinstalovávat všechno tak bych skusil ty bezpečnostní sw odinstalovat a až bude pouze čistý windows tak nainstalovat nejnovější z vebu výrobce.

Nyny
píše často
Příspěvky: 196
Registrován: 25 říj 2006 22:43

Příspěvekod Nyny » 11 črc 2014 12:57

To je právě ono, ono to totiž nejde odinstalovat, když se pokouším o tu aktualizaci, tak ten instalační program se pokouší nejdřív odinstalovat tu předešlou verzi a nedaří se mu to. Zkoušel jsem to i přes odebrat programy, ale taky bez úspěchu. Vždycky vyskočí hláška o tom, že Hewlett-Packard není platná zkrácený název složky.
HP EliteBook 8560w - LG664EA,

soban
občas něco napíše
Příspěvky: 38
Registrován: 28 čer 2014 20:42
Bydliště: Olomouc

Příspěvekod soban » 11 črc 2014 20:20

No tak to musíš vykopat ven když to nejde podobrém tak to musíš udělat po zlém.

Nouzový režim odinstalovat, případně ručně smazat soubory, vyčistit registr, zrušit spouštění toho SW.

A když to nepůjde tak prostě přeinstalovat a z CD nainstalovat pouze ovladače grafiky a pro internet a po aktualizaci windows nainstalovat doprovodný SW z vebu aktuální verze.


Zpět na „notebooky HP (dříve Hewlett-Packard)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 52 hostů