Ventilátor chlazení HP

notebooky HP - Hewlett-Packard (Compaq, Pavilion, Presario) a vše kolem
Kaktusak1989
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 14 bře 2014 13:22

Ventilátor chlazení HP

Příspěvekod Kaktusak1989 » 14 bře 2014 17:49

Ahoj,chtěl bych se zeptat,ohledně notebooku HP Pavilion dv6-6143so(vyroben pro šwédský trh). Notebook se začal vypínat z důvodu nefunkčnosti ventilátoru chlazení,dneska jsem ho kuchnul,vyfoukal a koukal co ten vůl dělá.Normálně hoďku až dvě běhá podle mých požadavků a potom se vypne a snaží se jakoby roztočit,ale tak po 5 vteřinách to vzdá a pořád dokola,pokud ventilátor nechám odpočinout a zapojím ho znova,tak mám zase tak hoďku až dvě klid a pak se to opakuje,já bych to tipoval na ventilátor,ale je mi divný,že pak ještě běhá a normálně reguluje,jinak po přehřátí a restartu to píše chybu System Fan (90B).
Řešení,který jsem zatím udělal:
Rozebrání notebooku a vyfoukání prachu,formát windows,kontrola nejnovější verze bios.Díky za odpověď.

romanek
občas něco napíše
Příspěvky: 14
Registrován: 06 říj 2012 09:42

Re: Ventilátor chlazení HP

Příspěvekod romanek » 25 bře 2014 17:32

Kaktusak1989 píše:Ahoj,chtěl bych se zeptat,ohledně notebooku HP Pavilion dv6-6143so(vyroben pro šwédský trh). Notebook se začal vypínat z důvodu nefunkčnosti ventilátoru chlazení,dneska jsem ho kuchnul,vyfoukal a koukal co ten vůl dělá.Normálně hoďku až dvě běhá podle mých požadavků a potom se vypne a snaží se jakoby roztočit,ale tak po 5 vteřinách to vzdá a pořád dokola,pokud ventilátor nechám odpočinout a zapojím ho znova,tak mám zase tak hoďku až dvě klid a pak se to opakuje,já bych to tipoval na ventilátor,ale je mi divný,že pak ještě běhá a normálně reguluje,jinak po přehřátí a restartu to píše chybu System Fan (90B).
Řešení,který jsem zatím udělal:
Rozebrání notebooku a vyfoukání prachu,formát windows,kontrola nejnovější verze bios.Díky za odpověď.


Podle mě KO větrák..mrkni se po novém, třeba na aukru popřípadě Ebay neměl by stát moc....


Zpět na „notebooky HP (dříve Hewlett-Packard)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů