hp 4520s bílá obrazovka

notebooky HP - Hewlett-Packard (Compaq, Pavilion, Presario) a vše kolem
koncentrak
občas něco napíše
Příspěvky: 23
Registrován: 23 srp 2011 12:12

hp 4520s bílá obrazovka

Příspěvekod koncentrak » 24 srp 2013 20:26

Dobrý den,
mám notebook hp 4520s a když jej pustím celá obrazovka zbělá, občas jakoby bílá pulsuje (vetší a menší jas), na externí monitor naběhne bez problému. Myslel jsem že je tedy vadný flex kabel popřípadě monitor, flex kabel mám nový a nic se nezměnilo dokonce mám dva lcd panely a na obou je ten samí problém (jeden z nich je nový) vůbec nevím v čem by mohl být problém nevíte někdo co s tím v čem by mohl být problém? za jakoukoli radu předem děkuji

Ještě notebook bez baterie na adaptér nefunguje, naskočí a hned se vypne to předpokládám asi taky není normální nebo je?

Teď sem na externím monitoru najel do biosu a než sem stihl cokoliv změnit notebook se vypnul sám od sebe, jakoby se vybyla baterie. Teď když jej chci zapnout tak s baterii bliká jen oranžové světlo u místa kde se připojuje adaptér a bez baterie se zapne rozjede se větráček a okamžitě vypne a zase bliká oranžové světlo u adaptéru a nejde znovu zapnout až teprve když se odpojí a připojí adaptér což se pak opakuje předchozí situace. Tak teď fakt nevím co je za problém :(

koncentrak
občas něco napíše
Příspěvky: 23
Registrován: 23 srp 2011 12:12

Re: hp 4520s bílá obrazovka

Příspěvekod koncentrak » 25 srp 2013 10:21

koncentrak píše:Dobrý den,
mám notebook hp 4520s a když jej pustím celá obrazovka zbělá, občas jakoby bílá pulsuje (vetší a menší jas), na externí monitor naběhne bez problému. Myslel jsem že je tedy vadný flex kabel popřípadě monitor, flex kabel mám nový a nic se nezměnilo dokonce mám dva lcd panely a na obou je ten samí problém (jeden z nich je nový) vůbec nevím v čem by mohl být problém nevíte někdo co s tím v čem by mohl být problém? za jakoukoli radu předem děkuji

Ještě notebook bez baterie na adaptér nefunguje, naskočí a hned se vypne to předpokládám asi taky není normální nebo je?

Teď sem na externím monitoru najel do biosu a než sem stihl cokoliv změnit notebook se vypnul sám od sebe, jakoby se vybyla baterie. Teď když jej chci zapnout tak s baterii bliká jen oranžové světlo u místa kde se připojuje adaptér a bez baterie se zapne rozjede se větráček a okamžitě vypne a zase bliká oranžové světlo u adaptéru a nejde znovu zapnout až teprve když se odpojí a připojí adaptér což se pak opakuje předchozí situace. Tak teď fakt nevím co je za problém :(


Takže obrazovka stále bíla a na externí monitor je vše ok. Důvodem proč se mi nechtěl zapnout byla opravdu vybitá baterka a oranžová signalizovala že se nabijí. Po nastavení biosu do defaultního se nic nezměnilo po držení vypinacího tlačítka a připojení konektoru taky žádná změna. Nekdo nápad v čem může být problém :(

koncentrak
občas něco napíše
Příspěvky: 23
Registrován: 23 srp 2011 12:12

Příspěvekod koncentrak » 25 srp 2013 16:56

Cely den si s tím hraju a na nic kloudného sem nepřišel, zkusím flashnout bios, zvláštní ovšem je že teď sem nainstalovat windows 8 a když mám připojený lcd panel tak jakoby problikává a vydává zvlaštní zvuk jak když rychle tikají ručičky hodinek...


Zpět na „notebooky HP (dříve Hewlett-Packard)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů