HP 6715s - problem grafika - kdyz se nainastaluje NB se vyp

notebooky HP - Hewlett-Packard (Compaq, Pavilion, Presario) a vše kolem
jukl
občas něco napíše
Příspěvky: 13
Registrován: 18 srp 2008 17:35

HP 6715s - problem grafika - kdyz se nainastaluje NB se vyp

Příspěvekod jukl » 23 srp 2013 23:41

Ahoj vsem dotaz

dostal sem HP 6715s - s nejnovejsim biosem . Nainstaloval jsem win XP SP3 s veskerejma dostupnejma aktualizacema.

Ale mam obrovsky problem je to verze s AMD CPU a grafikou ATI 1250 - jenze jakmile nainstaluju ovladace ze stranek HP tak ihned po instalaci se NB vypne. Pote musim do stavu nouze a odinstalovat nebo zakazat grafiku neb spusteni do normalnim stavu nejde aneb NB se vypne pri najeti do oken

Ovladace jsem zkousel jak HP tak primo i ze stranek ATI ale nastane ten sami problem . POkud je tam obycejny ovladac na VGA tak to funguje.
Jenze je to samozdrejme pomale s VGA ovladacem

Muze te mi prosim poradit co stim ? sem z toho zouflaej uz sem tomu NB venoval vice jak 6 hodin.


stejny problem je popsany i zde ( teda podle translatoru) ale nikdo za rok na to neodpovedel :(

http://h30434.www3.hp.com/t5/Notebook-O ... -p/1316375

I have a Compaq 6715s with Windows XP SP3 installed. When I install graphic card drivers, Windows boot completely, but instead of welcome screen my laptop instantly shuts down. Laptop works fine on safe mode and also on normal mode after I uninstalled drivers. I tried with drivers from HP's webpage, ATI's webpage, Omega's drivers, but nothing seems to work...

zivan
guru
Příspěvky: 3441
Registrován: 26 kvě 2008 17:23
Bydliště: Brno

Příspěvekod zivan » 24 srp 2013 07:38

Podobne se projevoval i problem s vadnou grafikou nVidia. Tipnul bych to tedy na spatny spoj pod cipsetem.
HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP Universal USB-C Dock + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W


Zpět na „notebooky HP (dříve Hewlett-Packard)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 34 hostů