Otázka ohledně dodávaných DVD

notebooky HP - Hewlett-Packard (Compaq, Pavilion, Presario) a vše kolem
freekarol
občas něco napíše
Příspěvky: 31
Registrován: 08 čer 2012 16:03

Otázka ohledně dodávaných DVD

Příspěvekod freekarol » 23 kvě 2013 15:42

Dostal jsem od HP dva disky:
1.Application and Driver Recovery
2.Operating System DVD

Mám tomu rozumět tak, že to druhé dvd je normální instalační dvd a nebo jde pouze o recovery dvd?

hlina
občas něco napíše
Příspěvky: 37
Registrován: 28 led 2009 06:54

dvd

Příspěvekod hlina » 25 kvě 2013 12:36

zavidim Ti ten OS dvd já nedostal....to druje je prakticky nanic, každý spíše používá jiné programy

freekarol
občas něco napíše
Příspěvky: 31
Registrován: 08 čer 2012 16:03

Příspěvekod freekarol » 25 kvě 2013 16:05

Tak jasně, to první DVD je plné HP softwaru a ovladačů... Když tak můžu dát kontakt na osobu, která mi to zařídila... Já do HP nevolal, zkusil jsem email, který jsem našel přes Google a vyšlo to. Popřípadě můžu poslat ISO. :)

hlina
občas něco napíše
Příspěvky: 37
Registrován: 28 led 2009 06:54

dvd

Příspěvekod hlina » 27 kvě 2013 14:32

já používám na ovladače a soft přímo stránku HP, pořád je obnovují i
včetně biosu. sice ne moc rychle, ale přece....a co se týče zálohy PC
tak asi nejlepší je ACRONIS.....Teda kdyby jsi Iso hodil třeba na uložto
tak to by bylo terno....dlouho shánim origo instalačku....

freekarol
občas něco napíše
Příspěvky: 31
Registrován: 08 čer 2012 16:03

Příspěvekod freekarol » 28 kvě 2013 00:09

Občas se taky dívám na ovladače na HP stránkách, ale když vše funguje, tak je radši neaktualizuji...

Nevím, jestli ti W7 Home Premium x64 bude k něčemu dobré. Ale i ostatním se to bude hodit, není to nic ilegálního a je to rychlejší než čekat, až HP dodá originální Windows. Pokud ho dodá, jak jsem četl, tak často posílá jen recovery dvd a ještě si za to nechávájí platit. Já neplatil ani poštovné. :)

Acronis, to je známé slovo v oblasti zálohování. Pro běžného uživatele ale úplně stačí ve W7 již zabudovaný zálohovací software. K čemu platit za něco, co ani z poloviny někdo nevyužij? Momentálně ted často čtu chválu na Macrium Reflect FREE Edition, na foru věnovaný čistě jen W7, tam mají link na bootovací verzi, takže si ho můžu vyzkoušet bez instalace. :)

hlina
občas něco napíše
Příspěvky: 37
Registrován: 28 led 2009 06:54

dvd

Příspěvekod hlina » 28 kvě 2013 08:19

Máš pravdu, když vše funguje tak není třeba....Píšeš o win7, já myslel,že už se jedná o 8. I když 7 jsou prozatím nepřekonané. Já koupil notebooka s
win8 pro x64, kde už byly nainstalované a tím pádem těžce použitelné. Když jsem na předělávku použil iso od microsoftu, šlo to,ale v HP verzi je něco navíc.....


Zpět na „notebooky HP (dříve Hewlett-Packard)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 hostů