HP Probook 4540s - wifi

notebooky HP - Hewlett-Packard (Compaq, Pavilion, Presario) a vše kolem
Zorak
občas něco napíše
Příspěvky: 7
Registrován: 21 pro 2012 16:39

HP Probook 4540s - wifi

Příspěvekod Zorak » 29 led 2013 14:59

Zdravím, už jsem tu jednou hledal pomoc, kterou jsem našel, a teď, když se objevil nový nešvar, doufám, že ji najdu zase :)

Mám HP probook 4540s, a nějak zlobí wifi.
Konkrétně jde o dvě věci: Síla signálu, a odezva

Síla signálu: Registruji poměrně o dost sníženou sílu signálu, když vedle sebe postavím tento, a svůj starý notebook, starý má signál plný, já cca polovinu. Zkoušel jsem různé drivery, dokonce jsem teď i přeinstaloval celý systém (z win 8 downgrade na win 7 :( ), třeba s myšlenkou, že osmičky jsou nový, a už trochu jinak zaměřený - směr tablety atd, tak že to nemusej mít u ntbku vychytaný...
Ale na win 7 je síla signálu stejně mizerná...

Odezva: za klidu velmi dobrá (ale... když opět pustim na starém i na novém ping, oba pingujou od 1 do 7ms, ale ten novej v průměru jednou za 10-15 pingů vyskočí na další jeden nebo 2 pingy třeba na 200ms, a pak zase dalších 10 pingů nízkejch, ten starej má výkyvy taky, ale ty špičky jsou třeba do 50ms). Ale jakmile začne přenos, začne odezva skákat, a to v řádech stovek, či někdy i tisíců milisekund. A bavíme se jen o odezvě NB->router. Routrem to také není, shodou okolností jsem koupil nový, ale ten na to nemá vliv, stejné problémy jak s novým tak se starým routerem

Co tedy s tím, nemůže bejt nakoplej třeba adaptér ->reklamace, nebo nějaké jiné SW řešení .. ? Díky

hlina
občas něco napíše
Příspěvky: 37
Registrován: 28 led 2009 06:54

wifi

Příspěvekod hlina » 08 dub 2013 16:39

a co zkusit v routru nastavit jiny kanal.....casto byva dost ucastniku na stejnem kanalu a zacinaji problemy....


Zpět na „notebooky HP (dříve Hewlett-Packard)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 32 hostů