HP ProBook 4330s - dotaz ohledně displeje

notebooky HP - Hewlett-Packard (Compaq, Pavilion, Presario) a vše kolem
Widlak
píše často
Příspěvky: 133
Registrován: 18 čer 2010 19:22

HP ProBook 4330s - dotaz ohledně displeje

Příspěvekod Widlak » 26 říj 2011 09:49

Zdravím,

měl bych takový problém, nebo spíš dotaz, ohledně displeje na mém ProBooku. Jedná se o to, že displej je jakoby "nakřivo". Pokusím se to vysvětlit.

Pokud mam maximalizované okno, tak levý horní roh okna je o něco níž než ten pravý. Ten černý pruh na displeji se nahoře z pravé strany k levé prostě o něco rozšiřuje. Je to celé takové nahnuté, snad si to umíte trochu představit. :-D

A tak bych se chtěl zeptat, jestli to může být třeba jen tím, že displej je ve víku špatně uchycen? Nebo je to chyba displeje? A měl bych s tím nárok na reklamaci? U žádného notebooku jsem se s tím ještě nesetkal.

Možná to jen moc řeším, ale asi to znáte, snažím se, aby mi tyhle věci vydržely co nejdýl v perfektním stavu a tohle mě trochu rozptyluje, tak jsem se musel zeptat. :-D
Lenovo IdeaPad Y550p
HP ProBook 4330s

Uživatelský avatar
admin
Site Admin
Příspěvky: 1669
Registrován: 05 kvě 2006 11:52

Příspěvekod admin » 30 říj 2011 03:25

pokud je to nakřivo, tak je jedno proč a nárok na reklamaci máš ... zkus to vyfotit a dát sem link

Widlak
píše často
Příspěvky: 133
Registrován: 18 čer 2010 19:22

Příspěvekod Widlak » 31 říj 2011 11:09

Nejsem si jist, jestli by to na fotce bylo vidět. Ono když o tom člověk neví, tak si toho asi jen tak nevšimne. Každopádně jsem koukal na pobočky HP servisů v Pardubicích a zkusím se jít zeptat do firmy Dileris.
Lenovo IdeaPad Y550p

HP ProBook 4330s


Zpět na „notebooky HP (dříve Hewlett-Packard)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů