hp security manager - problem

notebooky HP - Hewlett-Packard (Compaq, Pavilion, Presario) a vše kolem
FATALITY@21
občas něco napíše
Příspěvky: 10
Registrován: 11 čer 2010 22:29
Kontaktovat uživatele:

hp security manager - problem

Příspěvekod FATALITY@21 » 30 zář 2010 21:45

Dobrý deň,
chcel by som sa spýtať užívateľov daného software či nemajú problém s tím, že po nainštalovaní a nastavení a následnom reštarte sa nie je možné prihlásiť do windowsu.
Resp. overenia pomocou otisku prstu nejde a čo ma zaráža ešte viac, nefunguje ani prihlásenie pomocou hesla do windows. Jedine čo zobrazí je hláška, že dané konto neexistuje (pritom vypĺňam iba heslo).

Hlavný problém je v tom, že pomôže až následná reinštalácia windowsu, čiže nie je možné ľahko zistiť príčinu tejto chyby bez reinštalu.
Cez núdzový režim nejde aplikácia odinštalovať.
Skúšané na HP EliteBook 8540w (win7 64bit professional)
Vopred díky za rady.

Bez security manageru asi čítačku otiskov prstov nerozbehnem, že?

SHAKAL007
občas něco napíše
Příspěvky: 8
Registrován: 25 črc 2009 09:50

Příspěvekod SHAKAL007 » 24 říj 2010 07:57

bez toho security manageru se mi povedlo čtečku prstů rozběhnout, dá se to nastavit v "Start/Ovládací panely/Hardware a zvuk" ( musíš mít nejdříve detekován a instalován ovladač zařízení) měl by jsi tam mít zařízení na čtení otisků prostů a tam to nastavit. Tedy já jedu na Windows Seven Ultimate x64 a tam mi to funguje, protože pokud dám nainstalovat ten security manager, tak mi Windows hlásí a vyhazuje nekompatabilitu tohoto programu s Win 7 a samozřejmě ho nespustí. Samozřejmě se dá mimo to použít program Digitalpersona pro čtení otisků prstů, který se dá i použít na přihlašování do Win, ale tam to hlásí také problémy, pokud to pořádně nevyladíš v nastavení, takže nejjednodušší je rovnou to nastavit ve Windows. Kdyby jsi s tím měl problémy, ozvi se mi a zkusíme to spolu pořešit
Toshiba Qosmio x300 15G PQX31E-01001LCZ
Intel QuadCore2 Extreme CPU Q9300 @ 2.53GHz
8 GB RAM
500 GB HDD
1 tB HDD


Zpět na „notebooky HP (dříve Hewlett-Packard)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 47 hostů