HP Probook 6540b EDIT: NOVY NOTEBOOK ZNOVA VYPINA

notebooky HP - Hewlett-Packard (Compaq, Pavilion, Presario) a vše kolem
Azim
občas něco napíše
Příspěvky: 11
Registrován: 12 dub 2010 15:32

Příspěvekod Azim » 12 dub 2010 15:36

No, tak já jsem na tom úplně stejně, notas mám normálně na stole, sice né pokaždé, ale když jsem hrál FlatOut 2, NHL08, nebo GTA:SA, tak se mi taky notebook restartovává. Opravdu nevím čím to může být. Dělalo mi to už první den i u her ve stylu AvP, Counter-Strike 1.6. Takže opravdu nechápu. Bohužel si nemůžu dovolit notas reklamovat, z důvodu práce na bakalářce. Nenašel jste někdo řešení? Myslel jsem, že to spravil nový BIOS, ale po 2 týdnech se mi to opět restartovalo.

djmicho
guru
Příspěvky: 1731
Registrován: 27 zář 2008 18:40
Bydliště: Vysočina

Příspěvekod djmicho » 12 dub 2010 16:10

nepřehřívá se? Změř si teploty pomocí HW monitoru...
[url]https://valid.x86.fr/na6qv4][img]https://valid.x86.fr/cache/banner/na6qv4-5.png[/img][/url]

Azim
občas něco napíše
Příspěvky: 11
Registrován: 12 dub 2010 15:32

Příspěvekod Azim » 12 dub 2010 18:45

No snažil jsem se teď o to, ale jak udělat, aby výsledky zůstaly uložené i po restartu? Po zapnutí programu mi to jede od nuly.

BAFF

Ten samy problem

Příspěvekod BAFF » 13 dub 2010 12:54

Tak jsem si koupil HP 6540b s ATI4550 a nekdy se me restartuje pri hrani WOW.Volal jsem do HP a tam me rekli ze ho mam poslat na reklamaci pokud jsem tam nahral vsechny posledni ovladace GK a BIOSu.Bohuzel ho nutne potrebuji k praci tak ho tam hned poslat nemuzu tak jestli nekdo uz reklamoval tak at me napise jak to dopadlo.Dik

krakatoa

Příspěvekod krakatoa » 13 dub 2010 13:16

No tak tomu nerozumiem. Nechce sa mi verit zeby som prave ja mal jediny super kusok. Co s tym robite ?

Azim
občas něco napíše
Příspěvky: 11
Registrován: 12 dub 2010 15:32

Příspěvekod Azim » 13 dub 2010 15:16

No, tak udělej to co my třeba, ale hraj aspoň hodinu, sice se mi někdy stane, že se nerestartuje celý den, ale pak během dne klidně 10x. Jsem na tom právě stejně, že kvůli škole to na reklamaci poslat nemůžu, takže až o prázdninách. :-(

krakatoa

Příspěvekod krakatoa » 13 dub 2010 15:58

Presiel som na tom Bad company 2 tak na dva sedenia, takze som to hral v kuse v ramci jednej session asi 3 hodiny, mozno aj viac. Nastastie ziaden restart sa nevyskytol.

BAFF

Příspěvekod BAFF » 13 dub 2010 17:06

Ty restarty nejsou pravidelne stane se to kdyz to nejmin potrebujes.Zapnu NB spustim hru asi tak 15min hraju a restart ale jindy hraju klidne 4hod v kuse a nic.Takovej super Nb to je :(.Jak to mate s hlucnosti 6540b me se zda ze ta recenze co je tu na foru popisuje ze je tichy i pri testovani 3D Marku ale me se moc nezda.Me huci jak fen na 1/2 vykon:)
Naposledy upravil(a) BAFF dne 13 dub 2010 17:47, celkem upraveno 1 x.

Azim
občas něco napíše
Příspěvky: 11
Registrován: 12 dub 2010 15:32

Příspěvekod Azim » 13 dub 2010 17:28

to krakatoa: Pokud bys měl čas, tak vyzkoušej toho Flatouta, u toho mi to dělá celkem pravidelně. u NHL jen jednou.

krakatoa

Příspěvekod krakatoa » 13 dub 2010 19:10

Ked je to zavysle na konkretnych hrach tak problem mozno bude tam. Nevidim zmysel skusat to v kazdej hre kde to niekomu pada. Tie hry ani nemam. Skusal som tu nejake dema uz pred tym a myslim, ze viac ani nie je nutne.
S hlucnostou som spokojny. Pri kancelarskej praci, surfovani a menej narocnej praci je velmi tichy aj ked nemozem poveadt ze uplne tichy. To v dnesnej dobe asi maloktory notebook. Ked je procak dlhodobo viac zatazeny tak samozrejme zacne hucat, ale vdaka tomu je zase dobre chladeny.
Predchadzajuci Compal FL90 bol hlucnejsi a hlavne bol otravny tym, ze stacilo otvorit stranku s nejakym flashom a hned vyskocili otacky hore. Po chvilke zase klesli a dookola.

BAFF

Příspěvekod BAFF » 17 dub 2010 13:26

jeste dotaz dostal jsem k NB 6540b jak Win7 tak WinXP a chci se zeptat jestli muzu pouzivat oba 2 systemy nebo si vybrat jen 1 a ten pouzivat

krakatoa

Příspěvekod krakatoa » 17 dub 2010 14:52

Mas len jednu licenciu na windows, primarne na win 7. Pravdepodobne je mozny downgrade ale vtedy sa vlastne tvoje cislo pouzije na aktivaciu xp a uz nebude pouzitelne na 7.

BAFF

Příspěvekod BAFF » 17 dub 2010 15:10

diky tak to zustanu u win7

macbeth
občas něco napíše
Příspěvky: 9
Registrován: 03 kvě 2010 12:55

Příspěvekod macbeth » 03 kvě 2010 13:00

mne sa takisto vypina pri hrani mafie, homam5...
skusal som to crysis demo, pri nom sa nevypol... robi to rovnako na povodnom systeme, ktory tam bol (Win7 32bit), i na Win7 64bitovom, ktory som dal neskor...

dokonca sa vypina pri hrani aj ked pustim HOMAM5 cez wine v linuxe...

a teploty mam zhruba rovnake ako kolegovia pisali vyssie, hram vylucne na stole, nie na posteli...

a trochu ma to stve... :evil:

edit: prave som skusil aj nove ovladace 10.4 z amd.com, aj vypnut automaticky reset ntb pri chybe os, ale problem pretrvava a ntb sa resetoval bez akejkolvek chybovej hlasky...

krakatoa

Příspěvekod krakatoa » 03 kvě 2010 14:52

hmm, divne, skusal som medzicasom aj AVP chvilu hrat (par minut) a nic...nastastie


Zpět na „notebooky HP (dříve Hewlett-Packard)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 hostů