UZ nikdy PAVILION

notebooky HP - Hewlett-Packard (Compaq, Pavilion, Presario) a vše kolem
Hlubucek
občas něco napíše
Příspěvky: 34
Registrován: 24 srp 2008 19:16

UZ nikdy PAVILION

Příspěvekod Hlubucek » 25 zář 2009 15:37

Mam notebook hp pavilon dv5 1060ec, doufam ze uz ho budu "vlastnit" jen par tydnu. Notebook sem dnes jiz po 5poslal na reklamaci, ale neslo to jen tak. Tri prvni reklamace sem provedl pomoci servisniho cislo 810222222 a kdyz se notebook vratil, prisli s nim jen nejaké výpisy o reklamaci bez razítek a ničeho. K tomu mi ještě třetí reklamaci ani neuznali. Tak po té třetí reklamaci sem se rozhodl osobně to ukázat v servise HP v praze na Jeremenkove. Notebook si vzali, prisel z opravy, reklamace uznaná, ale problém zustal stale akorat trosku na jinem miste LCD. Tak se valim pres celou prahu do alzy.cz tam mi reknou ze mam dva ruzny papiry a ze to neprebeoru, ze potrebuji jen ty ze servisu HP z prahy. Jedu zpet do servisu a tam mi reknou ze mi nic takového dat nemuzou, ted sem to vse oskenoval a napsal na HP stiznosti jak mi byla dana rada, tak sem zvedav jak se k tomu postavi.. ale pavilion nikdyz z toho DUVODU ze se MUSI posilat az do POLSKA v CR nema servis!!! vsechny paviliony se prehrivaji jako prase, proste na pohled fajn pc, ale jinak opravdu akorat pro zlost!

Slzic
píše často
Příspěvky: 145
Registrován: 27 črc 2009 21:28
Bydliště: HK

Příspěvekod Slzic » 28 zář 2009 20:38

Všechny se nepřehřívají.
HP Pavilion dv7 2190ec

MAJkLSON
občas něco napíše
Příspěvky: 74
Registrován: 08 črc 2008 09:40

Příspěvekod MAJkLSON » 29 zář 2009 10:41

Mam ten stejny jako ty, denne pouzivan uz 15mesicu a slape stale jako hodinky. Je pravda, ze se fest zahriva, ale to jen pri hrani her, pri klasicke kancelarske praci ma prijemnou telesnou teplotu:). Jinak ve svem prispevku se rozcilujes nad nejakym problemem, ale nereknes ani jednou jaky problem mas na mysli, muzes upresnit?
Lenovo T500, PS3, Samsung Wave

reburke
píše často
Příspěvky: 447
Registrován: 27 led 2009 21:25

Příspěvekod reburke » 29 zář 2009 15:06

tjn, miluju lidi, ktery neumej resit reklamace a pak nadavaj na paviliony...
HP Elitebook 6930p:C2D P8700,4500MHD,HP 2008 180W Adv.Dock.Station,Log.UltraX kb,Saitek Cyborg mouse,LG 22"1680x1050
XBOX na hry:)
ex:HP Pavilion dv5-1199ec,Compaq Evo N400c,HP Pavilion dv6107ea

b.a.r.t.i.i.k
píše často
Příspěvky: 104
Registrován: 10 čer 2007 16:33

Příspěvekod b.a.r.t.i.i.k » 04 říj 2009 14:49

No ja mam paviliona dv6580ec ... a musim rict ze to je fajnovej stroj az na to prehrivani..:( s tim me stve i kdyz jsem si preinstaloval win. tak porad chladi jako blazen no, ale neomezuje me to..:) posilal jsem ho na reklamaci czc mi odesla dvd romka... a za mesic jsem mel notas doma a to new...i kdyz me taky vytocili nechtel jsem jet do prahy do czc tak jsem volal na linku hp jestli ho muzu dat nekde bliz pani mi zdelila, ze jo tak jsem jim to tam dal a oni po tydnu zjistili ze to je pavilion i kdyz jsem to rikal..:D a ten ma servis jak tu bylo receno v polsku..:-D taky jsem si uzil pak jsem se nastval dal ho do czc a bylo to v poho:) ted uz ho mam 2 rokem uz mi konci zaruka taky uz je to dedecek...:) ale na to ze cely 2 roky se mnou jezdil na intr v neopren. obalu a v batohu tak sasi je v dobrym stavu nic nevrze...mam na nem skin ten je poskaranej ale az to strhnu tak bude jako novej..:) notas mi bezi denne zhruba 14 hodin teda behal :) ted tak 8 a u me je s nim spokojenost..:) takze pokud neni problem tak ho muzu vrele doporucit..:) nevim teda jestli tu novou edici..:D
Hp pavilion dv6580ec, AMD turion 64 X2 1.8ghz....nv geforce 8400M GS

pess91
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 08 kvě 2009 10:36

Příspěvekod pess91 » 10 říj 2009 17:52

ja mam dv5-1040ec je fakt že topí.. ale ještě se mi nikdy kvuli přehřátí nerestartoval jak se to stava u aceru a asusu.. jsem s nim max spokojenej a nedam na nej dopustit.. jenom si sezenu vetsi harddisk a ram a mam vystarano... pri hrach topi, jinak je uplne v poho..
HP Pavilion dv5 1040ec..

finch.cz
občas něco napíše
Příspěvky: 38
Registrován: 17 čer 2009 17:13
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod finch.cz » 15 říj 2009 16:21

mám taky pavilion a nemám kupodivu žádný problém, jen se hřeje, nejčastěji při hraní, což je logické. dokonce i dvdrw jede v pohodě. a to má už skoro 2 roky :-)

u pavilionů, tedy alespoň co vím ze svého, jsou použité malé chladiče na cpu/gpu/chipset jsou spojené jednou heatpipe. po roce a půl jsem jej otevřel a vyčistil větráček cpu, bylo tam bordelu... zajímavé je, že třeba v ubuntu se větráček skoro netočí, přitom ntb je relativně chladný, ale ve windows 7 se točí hučí a topí jak urvaný, hlavně teda po nastartování win, pak už jede v pohodě :-)
Acer Aspire One d150


HP Pav DV6655EC s 2.5gb ram, 320gb hdd, gf 8400gs

miroslavhendrych
občas něco napíše
Příspěvky: 16
Registrován: 14 kvě 2008 10:57

Chlazení not.

Příspěvekod miroslavhendrych » 16 říj 2009 18:55

Mám pavilion dv6000,a taky foukal jak vysavač,proc měl přes 90 stupnů.Hluk mě vadil,tak jsem k větráku přiletoval odpor 10 OHM,hluk zmizel a teplota je stejná.Proc.je stavěný na 100 stupňů.Při normálním lítání po inter.to přepnu na 1 G.a je klid úplně.


Zpět na „notebooky HP (dříve Hewlett-Packard)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 hostů