HP ProBook 4710s - problém s ovladači

notebooky HP - Hewlett-Packard (Compaq, Pavilion, Presario) a vše kolem
Apolloo
občas něco napíše
Příspěvky: 25
Registrován: 11 čer 2009 20:57

HP ProBook 4710s - problém s ovladači

Příspěvekod Apolloo » 19 zář 2009 21:04

dravím nedávno jsem koupil tenhle noťas bez os, který jsem dokupoval zvlášt...ovladače jsem postahoval všechny co byly na stránkách..jediný problém byl eže byly jen pro Vista Home premium 32 a já mám 64 ale snad to není žádný problém. No ale mám problém s 3 věcmi...2 se týkají ovladačů...nikde nemůžu sehnat ovladač na bluetooth peripheral device a taky nemůžu najít ovladač na siťový adaptér ethernet. Na stránkách jsem postahoval vše co bylo a funguje mi jen wifi...pevný kabel ani náhodou... Poslední věcí je to že mi nejde vypalování v mechanice. Mechanika spracovává CD/DVD vklidu, ale jakmile jsem se dneska pokoušel vypálit ISO, ať jsem zkoušel jakýkoliv program, na začátku vypalování mi to hodilo chybu nějako jakože problém s hardwarem mechaniky E....můžete mi někdo pomoc....nejdůležitější je te´d pro mě připojení přes pevný kabel jalikož nastupuju na koleje....předem díky....už jsem to postoval v sekci software ale nikdo zatím nenapsal tak doufám že tady bude zasvěcenější koutek :)

Apolloo
občas něco napíše
Příspěvky: 25
Registrován: 11 čer 2009 20:57

Příspěvekod Apolloo » 20 zář 2009 09:20

tak ten ovladač na ethernet už mám....je pouze na stránkách výrobce ale ještě jsou problémy s temi dalšími 2 věcmi


Zpět na „notebooky HP (dříve Hewlett-Packard)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů