Hewlett-Packard ProBook 4510s

notebooky HP - Hewlett-Packard (Compaq, Pavilion, Presario) a vše kolem
mirbac

Filmy

Příspěvekod mirbac » 13 lis 2009 12:04

Pls pomoooc nevim jestli zalozit nove tema nebo to pisnut sem.

Prosim mam 4510s ale mam bohuzel problem s filmy. Vse funguje, ale kdyz se divam tak se to seka, napr na 10s se to sekne, nekdy jde jen zvuk ale obraz ne, po tech par s. se to zase rozjede a jede normalne, po urcite dobe to udela zase.....-(( mam win7 64-bit. Na tu vybavu co ten notas ma nemoze met s zadnym filmem problem.... s nicim jinym problemy nejsu jen s timto. hry a vse ok. Dela to i v orig prehravaci media player a pak sem zkousel stahnut i jiny prehravac, KMP player a dela to taky. Prosim pomoc

kryspin.motyczka
píše často
Příspěvky: 368
Registrován: 11 srp 2007 13:32
Bydliště: matička Morava (Zlín) + Litoměřice

Příspěvekod kryspin.motyczka » 13 lis 2009 12:07

co zkusit nainstalovat kodeky? treba K-Lite Codec Pack...
Apple Macbook Pro 13"

Linux is like Teepee - no Windows, no Gates - Apache inside

mirbac

Příspěvekod mirbac » 13 lis 2009 23:39

kryspin.motyczka píše:co zkusit nainstalovat kodeky? treba K-Lite Codec Pack...


ja su takovy deb..... pardon omlouvam se ale byl sem si jisty ze sem pri insataci systemu na nic nezapomel, zjevne ano, diky tve odpovedi sem sa kukl a zjistil sem ze sem na ne zapomel, moc se omlouvam a moc dekuju, samotneho by mna to urcite nanapadlo overit si jestli tam opravdu su :) jeste jednou moc diky-)

dodis
občas něco napíše
Příspěvky: 46
Registrován: 18 čer 2008 22:52
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

Problém s ventilátorom a zariadením typu modem....

Příspěvekod dodis » 21 lis 2009 21:42

Ahojte,

mám tieto dva problémy a hádam mi s tým pomôžete, keďže ste určite skúsenejší.
Čo sa týka ventilátora ide non-stop a neviem vôbec čo s tým. :(
A v "správcovi zariadení" mám stále výkričník pri: "Zariadení typu modem na zbernici High Definition Audio".

Ovládače som inštaloval z hp.com.

Vďaka za odpoveď.

NB s Win XP SP3 - predtým tam bol Linux

HP 4510s T5870, 2,0 GHz, 4GB, 500GB - 7200 ot., ATI HD 4330, BT, CAM.
Lenovo 3000 N200, Intel DC 1,86GHz, 2GB RAM, 160GB HDD, DVD, 4xUSB, Firewire, PCMCIA, S-Video, VGA, Card Reader 5in1, Win XP SP3

HP ProBook 4510s, Intel C2D 2GHz, 4GB RAM, 500GB HDD, DVD, 4xUSB, ExpressCard 54, Bluetooth, VGA, Card Reader, Win XP SP3

LANiN
občas něco napíše
Příspěvky: 73
Registrován: 06 lis 2008 20:46
Bydliště: Ostrava - Dubina

Příspěvekod LANiN » 24 lis 2009 10:29

BlackKnife prosímtě.. jak natom bude u Probooku kolega (4515s) s procesorem AMD ??

Myslíte že ten Turion bude topit měně nebo více?? Vím že kdysi cpu u P5 (či co to bylo) měli větší tepelné vyzařování oproti AMD64 ..
už si to nepamatuji přesně, o pc jsem se roky nezajímal :oops: navíc nevím jak je to u NB oproti stolní krabici :lol:

mirbac

Re: Filmy

Příspěvekod mirbac » 08 pro 2009 15:12

mirbac píše:Pls pomoooc nevim jestli zalozit nove tema nebo to pisnut sem.

Prosim mam 4510s ale mam bohuzel problem s filmy. Vse funguje, ale kdyz se divam tak se to seka, napr na 10s se to sekne, nekdy jde jen zvuk ale obraz ne, po tech par s. se to zase rozjede a jede normalne, po urcite dobe to udela zase.....-(( mam win7 64-bit. Na tu vybavu co ten notas ma nemoze met s zadnym filmem problem.... s nicim jinym problemy nejsu jen s timto. hry a vse ok. Dela to i v orig prehravaci media player a pak sem zkousel stahnut i jiny prehravac, KMP player a dela to taky. Prosim pomoc


Takze problem je tu znova, poprve mne odesel HDD, po reklamaci znova instalace stejneho systemu, je tam vsechno kodeky..... Fimly se sekaji porad jen s tim rozdilem ze se sekne uplne i obraz a zvuk, po chvili se zase rozjede, vypada to jakoby mel HDD plne ruce prace a proste neztihal. Pritom jedina aplikace kterou mam pustenou je prave jen prehravac, zkousel sem prehlravace Win media player a KMP player a je to porad stejne HDD zacne pracovat a sekne se to, prosim co mam spatne??? Zajimave je ze kdyz pustim film s CD tak se to nestane, teda co sem to zkousel tak se to nestalo. Uz sem opravdu bezradny pls help

ferda61
občas něco napíše
Příspěvky: 43
Registrován: 16 říj 2009 10:02

Příspěvekod ferda61 » 08 pro 2009 19:29

....máš tam HDD 7200 ot.?......když jsem se ptal právě na tento Pro Book,tak mi prodejce řekl,že s těmito HDD(7200 ot) měl velké potíže,prodal jich spoustu do jedné velké firmy a už jsou všechny porouchané-údajně vadné HDD se 7200 ot,...........

mirbac

Příspěvekod mirbac » 09 pro 2009 10:35

ferda61 píše:....máš tam HDD 7200 ot.?......když jsem se ptal právě na tento Pro Book,tak mi prodejce řekl,že s těmito HDD(7200 ot) měl velké potíže,prodal jich spoustu do jedné velké firmy a už jsou všechny porouchané-údajně vadné HDD se 7200 ot,...........


nevim co tam bylo pred reklamaci, jedine co vim ze tam byla toshiba a ted je tam zase, ma 5400 ot. ale to je snad jedno kolik ma otacek, jde jen o ty videa, vse ostatni jede dobre hry programy......

ferda61
občas něco napíše
Příspěvky: 43
Registrován: 16 říj 2009 10:02

Příspěvekod ferda61 » 09 pro 2009 11:13

.....no,právě že to jedno není,jak jsem psal výše,HP ProBook s HDD má problémy s uchlazením HDD s 7200 otáčkami(více se zahřívá)...ale Ty máš 5400 ot.,tak by to mělo být v pohodě,.........

martinsabi
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 15 pro 2009 23:35

Re: Filmy

Příspěvekod martinsabi » 15 pro 2009 23:38

mirbac píše:
mirbac píše:Pls pomoooc nevim jestli zalozit nove tema nebo to pisnut sem.

Prosim mam 4510s ale mam bohuzel problem s filmy. Vse funguje, ale kdyz se divam tak se to seka, napr na 10s se to sekne, nekdy jde jen zvuk ale obraz ne, po tech par s. se to zase rozjede a jede normalne, po urcite dobe to udela zase.....-(( mam win7 64-bit. Na tu vybavu co ten notas ma nemoze met s zadnym filmem problem.... s nicim jinym problemy nejsu jen s timto. hry a vse ok. Dela to i v orig prehravaci media player a pak sem zkousel stahnut i jiny prehravac, KMP player a dela to taky. Prosim pomoc


Takze problem je tu znova, poprve mne odesel HDD, po reklamaci znova instalace stejneho systemu, je tam vsechno kodeky..... Fimly se sekaji porad jen s tim rozdilem ze se sekne uplne i obraz a zvuk, po chvili se zase rozjede, vypada to jakoby mel HDD plne ruce prace a proste neztihal. Pritom jedina aplikace kterou mam pustenou je prave jen prehravac, zkousel sem prehlravace Win media player a KMP player a je to porad stejne HDD zacne pracovat a sekne se to, prosim co mam spatne??? Zajimave je ze kdyz pustim film s CD tak se to nestane, teda co sem to zkousel tak se to nestalo. Uz sem opravdu bezradny pls help


Ahoj, mam uplne stejny problem a nevim co s tim ... vykon v hrach a jinych aplikacich je v pohode ... ale u filmu mam presne tyhle problemy - nekdy to jde v pohode ale pak se to treba sekne na 3s a pak 3s bezi atd. ... nevim cim to muze byt ... zkousel jsem i kodeky a nic ... mam WIN7 64-bit Professional ...

mirbac

Re: Filmy

Příspěvekod mirbac » 18 pro 2009 10:30

martinsabi píše:
mirbac píše:
mirbac píše:Pls pomoooc nevim jestli zalozit nove tema nebo to pisnut sem.

Prosim mam 4510s ale mam bohuzel problem s filmy. Vse funguje, ale kdyz se divam tak se to seka, napr na 10s se to sekne, nekdy jde jen zvuk ale obraz ne, po tech par s. se to zase rozjede a jede normalne, po urcite dobe to udela zase.....-(( mam win7 64-bit. Na tu vybavu co ten notas ma nemoze met s zadnym filmem problem.... s nicim jinym problemy nejsu jen s timto. hry a vse ok. Dela to i v orig prehravaci media player a pak sem zkousel stahnut i jiny prehravac, KMP player a dela to taky. Prosim pomoc


Takze problem je tu znova, poprve mne odesel HDD, po reklamaci znova instalace stejneho systemu, je tam vsechno kodeky..... Fimly se sekaji porad jen s tim rozdilem ze se sekne uplne i obraz a zvuk, po chvili se zase rozjede, vypada to jakoby mel HDD plne ruce prace a proste neztihal. Pritom jedina aplikace kterou mam pustenou je prave jen prehravac, zkousel sem prehlravace Win media player a KMP player a je to porad stejne HDD zacne pracovat a sekne se to, prosim co mam spatne??? Zajimave je ze kdyz pustim film s CD tak se to nestane, teda co sem to zkousel tak se to nestalo. Uz sem opravdu bezradny pls help


Ahoj, mam uplne stejny problem a nevim co s tim ... vykon v hrach a jinych aplikacich je v pohode ... ale u filmu mam presne tyhle problemy - nekdy to jde v pohode ale pak se to treba sekne na 3s a pak 3s bezi atd. ... nevim cim to muze byt ... zkousel jsem i kodeky a nic ... mam WIN7 64-bit Professional ...


No ja sem to vyresil tak ze sa na film divam pres flash-)) je to sice na nic ale jde to aspon nejak.
Tak to asi bude tim systemem nechces zkusit dat jiny??? mam totis stejny jak ty ale reinstal se mne davat nechce-((

mirbac

Re: Filmy

Příspěvekod mirbac » 28 pro 2009 17:01

mirbac píše:
martinsabi píše:
mirbac píše:
mirbac píše:Pls pomoooc nevim jestli zalozit nove tema nebo to pisnut sem.

Prosim mam 4510s ale mam bohuzel problem s filmy. Vse funguje, ale kdyz se divam tak se to seka, napr na 10s se to sekne, nekdy jde jen zvuk ale obraz ne, po tech par s. se to zase rozjede a jede normalne, po urcite dobe to udela zase.....-(( mam win7 64-bit. Na tu vybavu co ten notas ma nemoze met s zadnym filmem problem.... s nicim jinym problemy nejsu jen s timto. hry a vse ok. Dela to i v orig prehravaci media player a pak sem zkousel stahnut i jiny prehravac, KMP player a dela to taky. Prosim pomoc


Takze problem je tu znova, poprve mne odesel HDD, po reklamaci znova instalace stejneho systemu, je tam vsechno kodeky..... Fimly se sekaji porad jen s tim rozdilem ze se sekne uplne i obraz a zvuk, po chvili se zase rozjede, vypada to jakoby mel HDD plne ruce prace a proste neztihal. Pritom jedina aplikace kterou mam pustenou je prave jen prehravac, zkousel sem prehlravace Win media player a KMP player a je to porad stejne HDD zacne pracovat a sekne se to, prosim co mam spatne??? Zajimave je ze kdyz pustim film s CD tak se to nestane, teda co sem to zkousel tak se to nestalo. Uz sem opravdu bezradny pls help


Ahoj, mam uplne stejny problem a nevim co s tim ... vykon v hrach a jinych aplikacich je v pohode ... ale u filmu mam presne tyhle problemy - nekdy to jde v pohode ale pak se to treba sekne na 3s a pak 3s bezi atd. ... nevim cim to muze byt ... zkousel jsem i kodeky a nic ... mam WIN7 64-bit Professional ...


No ja sem to vyresil tak ze sa na film divam pres flash-)) je to sice na nic ale jde to aspon nejak.
Tak to asi bude tim systemem nechces zkusit dat jiny??? mam totis stejny jak ty ale reinstal se mne davat nechce-((


tak a mam dalsi zajimavos, problem odstranen teda asi, da se rict ze je to temer na 100% ok, obraz sa mne uz neseka jen ted sem tam prskne tak tochu zvuk ale film funguje jak ma, to prskani muze byt zpusobene mozna i nahravanim. Nejvetsi problem je ten ze nevim jaky software to zpravil, nejsu si vedom ze bych neco instaloval co by ten problem mohlo vyresit, naisntaloval sem jen par her nic vic a mozna i nejaky soft k nim opravdu netusim cim se to opravilo ale pokud ma nekdo jeste porad tento problem tak doporucuju zkouset nejaky novy soft, neco to u mne zpravilo jen nevim co to bylo-((

pipak
občas něco napíše
Příspěvky: 23
Registrován: 09 pro 2009 17:02

nechapu vas

Příspěvekod pipak » 01 led 2010 10:23

Tak tu procitam reakce na probook 4510s.Jedu na nem skoro dva mesice,hraju hry,koukam na filmy.A musim rict ze me naopak prekvapuje jeho tichost.A ze by byl nejak extra teply kolem touchpadu taky ne.Ja ho proste vubec neslysim.Jedine kdyz k nemu prilozim ucho tak asi 10 cm.A sluchem to nebude,protoze tak soudilo vice lidi co tu u me bylo.Mam verzi s HDD 500 GB 7200 ot,Ati 4330 512 MB,4 GB ram 800 mhz,Led 15.6

Borekch
občas něco napíše
Příspěvky: 4
Registrován: 14 lis 2009 12:56

Sekání filmů

Příspěvekod Borekch » 03 led 2010 19:55

Zdravím, mám taky Probook 4510s se stejným problémem jak se tu psalo. Film přehrávaný z HDD se v polovině sekne(jen obraz) pak to chvíli jde a potom to zas udělá třeba 3x. Nejdřím sem tam měl XP Prof. tak sem kvuli tomu do něj koupil Win 7 Ultim. 64bit. Ze začátku to bylo v poho a teď to zas dělá. Kodeky sem dával nové a pořád nic. Jinak sem s notesem dost spokojen. Nezdá se mi ani že by byl moc hlučný.

mirbac

Re: nechapu vas

Příspěvekod mirbac » 05 led 2010 13:28

pipak píše:Tak tu procitam reakce na probook 4510s.Jedu na nem skoro dva mesice,hraju hry,koukam na filmy.A musim rict ze me naopak prekvapuje jeho tichost.A ze by byl nejak extra teply kolem touchpadu taky ne.Ja ho proste vubec neslysim.Jedine kdyz k nemu prilozim ucho tak asi 10 cm.A sluchem to nebude,protoze tak soudilo vice lidi co tu u me bylo.Mam verzi s HDD 500 GB 7200 ot,Ati 4330 512 MB,4 GB ram 800 mhz,Led 15.6


a si si jisty ze mas HDD s 7200ot??? kukni do systemu co tam mas za HDD ja mam Toshiba MK5055GSX


Zpět na „notebooky HP (dříve Hewlett-Packard)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 38 hostů