HP Compaq 6530b

notebooky HP - Hewlett-Packard (Compaq, Pavilion, Presario) a vše kolem
CeCo

Příspěvekod CeCo » 29 bře 2009 19:16

CDromka je hlucna u kde-koho... A to HPcko este casto brzdi rychlosti ;-) (vcera som robil na Satellite U400 a hned som vedel, ci tam je CD alebo nie).

C

TomZ
píše často
Příspěvky: 181
Registrován: 25 zář 2006 17:11
Bydliště: PRG - u pocitace

Příspěvekod TomZ » 31 bře 2009 17:35

Mno ale rezonovat plast okolo byh kvuli tomu nemusel :)

Uff dnes je asi prvni den co to pouzivam bez externi klavesnice vic jak 2 hodiny v kuse a uz me to zacina stvat. Klavesnice je ok, ale teplo kolem touchpadu nic extra..tipuju na 40-45 stupnu..
Forget the past, the future is now, the present`s gone..

Brzda
občas něco napíše
Příspěvky: 73
Registrován: 17 čer 2008 23:04

Příspěvekod Brzda » 02 dub 2009 13:12

cau, zkusil sem preinstalovat visty na xp, vsechno sem rozjel az na ctectku prstu? Ovladace mam nainstalovany, instaloval se dokonce i nejakej soft, ovladace jsou na cd primo od HP. Uz sem zkousel stahnout i ovladace z netu, ale vysledek stejny. Nevite cim by to mohlo byt?

TomZ
píše často
Příspěvky: 181
Registrován: 25 zář 2006 17:11
Bydliště: PRG - u pocitace

Příspěvekod TomZ » 07 dub 2009 10:53

Jestli se nemylim, tak k tomuto NB byl na cd i Win XP. Tzn vse by melo fungovat. Napis na support HP, at ti reknou co s tim. Jestli se neozvou, tak napis na US support HP - ty me vzdy odepsali do nekolika hodin a se spravnou odpovedi.
Forget the past, the future is now, the present`s gone..

holubo
občas něco napíše
Příspěvky: 15
Registrován: 25 zář 2008 10:51

prhravanie hudby a videi

Příspěvekod holubo » 21 dub 2009 08:33

mam problem s tymto notebookom ze pri prehravani ma niekedy podla dpc latency checker prilis velku latency a vtedy mi hudba aj video zasekava neviem ci to je zvukovkou alebo tym ze disk nie je ide
a tak ma napadlo ci ste sa stym nestretli a neriesili to a nehodli by ste link ze kde sa to riesi
dakujem

mir77
občas něco napíše
Příspěvky: 66
Registrován: 03 říj 2008 14:37

Příspěvekod mir77 » 17 kvě 2009 21:48

Ahoj, tak notebook mám už asi půl roku a rád bych podal shrnutí všech mých skutečností... začnu obecně - jsem spokojen... příjemné rozměry, váha, vzhled, dobrý display..
touchpad je bomba :)
výdrž taky příjemná..
měl jsem problém s větrákem CPU, chrčel jak osviňa, tak jsem se domluvila s lidma v AutoContu, že objednaj novej a pak mi to na počkání opravili, takže cajk...
s čím ale mám problém neustálý, to jsou dotekový klávesy... nemůžu ej vystát... fakt.. největší shit... furt to zlobí... neustálej reinstall driverů mě nebaví... lepší problém, kdy je neustále aktivní tlačítko hlasitosti + nebo - se ještě dá.. vypnout NB, vypojit napájení a baterku a je klid.. ale problém, kdy se každá klávesa chová jako infocentrum je fakt na palici.. neustálej reinstall driverů mě začíná otravovat a jsem v pokušení je úplně odstranit... wifi pak jde stále zapínat, hlasitost taky funguje.. ale zas nefungujou fn+F9/F10 na ovládání jasu displaye.. rád bych se poohlédnul po alternativním řešení, ale jaksi mám pocit, že nikde nic moc neni.. pokud byste věděli, tak sem s tím...
jinak drivery dávám neustále poslední aktuální... problémy byl na Vistách Bussines 32-bit.. Vistách Bussines 64-bit a teď i na Windows 7 RC 64-bit a fakt, fakt je to otravný.. je to minimálně jednou týdně :(

lehce mi vrže šasi v místě, kam si pokládám pravou ruku, ale nic, co by se nedalo přežít...

tak je ště má mdotaz na lidi s WIndows 7 RC na tomto notebooku - funguje vám 3D DriveGuard? korektně se mi nainstaloval, ukazuje i že je v činnosti, ale při pohybu notebookem se mi nezmění indikační ikonku činnosti HDD na oranžovou, tak by mě zajímalo, jestli nějak zjistím, že opravdu funguje a jen ta indikace nejede, nebo jestli jsem nahranej ;)

předem díky za jakoukoliv radu :D

Anduril
občas něco napíše
Příspěvky: 35
Registrován: 09 úno 2009 21:01

Příspěvekod Anduril » 17 kvě 2009 22:15

3D DriveGuard funguje tusim pouze pri zavrenem displeji..zavri si displej (bez uspani ntb) a pak s nim zatrep do stran:)
HP 6930p T9400 | 4GB | 160GB 7200ot. | ATI HD3450 | WXGA+ | WXP Pro + dock

mir77
občas něco napíše
Příspěvky: 66
Registrován: 03 říj 2008 14:37

Příspěvekod mir77 » 17 kvě 2009 22:19

tak tto nebude ono :) přísahal bych, že na vistách mi to šlo i při otevřenym, ale zas nechci kecat :)
ale tady normálně disk dál v klídku hrabe. .teda podle kontrolky :D asi ybch mu moh dát něco kopčit, kde bude muset hodbě bagrovat a pak to zkusit ;)

polo

Příspěvekod polo » 17 kvě 2009 23:16

Triast diskom ked zapisuje nieje velmi rozumne Inac neviem ako to ma HP osetrene ale na notebookoch od lenova ci Toshiby sa do da SW monitorovat/konfigurovat a vyhodi aj upozornnie ked dojde k zastaveniu disku.

mir77
občas něco napíše
Příspěvky: 66
Registrován: 03 říj 2008 14:37

Příspěvekod mir77 » 17 kvě 2009 23:26

tak nejsem trubka :) když jsem měl visty, tak stačilo ho třeba naklonit, když jsem přecházel od stolu ke stolu, takže zase zkouším rozumně :)
každopádně ani při zavřeném víku se nic nezměnilo :)

Anduril
občas něco napíše
Příspěvky: 35
Registrován: 09 úno 2009 21:01

Příspěvekod Anduril » 18 kvě 2009 08:18

Systém HP 3D DriveGuard s digitálním akcelerometrem spočívá v zastavení činnosti disku a vstupních a výstupních požadavků v následujících situacích:

pád počítače,

přenášení počítače se zavřeným displejem v době, kdy je počítač napájen z baterie.


tohle je z napovedy :)
HP 6930p T9400 | 4GB | 160GB 7200ot. | ATI HD3450 | WXGA+ | WXP Pro + dock

mir77
občas něco napíše
Příspěvky: 66
Registrován: 03 říj 2008 14:37

Příspěvekod mir77 » 18 kvě 2009 15:48

tak na win7 to asi fakt nefrčí.. no nic.. snad se to časem vyřeší...

MI5
občas něco napíše
Příspěvky: 22
Registrován: 03 zář 2008 17:43

Příspěvekod MI5 » 29 kvě 2009 16:57

Objevil se u mě menší problém, windows mě otravují s nerozpoznaným hardwarem a nejsem schopný přijít o co jde. Dříve bylo vše bez problémů.

Tento hardware se mi ve správci zařízení zobrazuje jako 4. položka pod síťovými adaptéry. v EVERESTU mi to u něj říká Keyboard Filter.

Včera jsem si nainstaloval ovladače k externí klávesnici od microsoftu a také utilitku KeyTweak, možná to s tím může souviset, ale nevím, proč by mělo. Každopádně vše mi funguje zcela bez problémů, až na to, že mě to furt otravuje, že to našlo nový hardware a s instalací jeho ovladače, která ale neproběhne nikdy úspěšně.

Nevíte, v čem by mohl být problém?
HP 6530b - 14,1" WXGA+, T9400, 2GB RAM, Intel GMA X4500MHD, XP Pro

TomZ
píše často
Příspěvky: 181
Registrován: 25 zář 2006 17:11
Bydliště: PRG - u pocitace

Příspěvekod TomZ » 31 kvě 2009 18:01

Ja po pul roce jsem +- spokojen
co me vadi:
teplota v mistech, kde mam casto ruce - okolo touchpadu a hlavne primoi na touchpadu je teplota urcite nad 40stupnu, takze je to dost neprijemne. Nastesti z 80% pouzivam mys a externi klavesnici. Jinak bych to asi moc nedal.

o vrzani uz jsem psal.

dotykove klavesy jsou na prd, ale funguji mi nastesti dobre.
Forget the past, the future is now, the present`s gone..

MI5
občas něco napíše
Příspěvky: 22
Registrován: 03 zář 2008 17:43

Příspěvekod MI5 » 07 čer 2009 17:33

Mohl byste se prosím někdo podívat, jaká zařízení máte nainstalovaná ve vašem notebooku pod Síťovými adaptéry? Díky moc
HP 6530b - 14,1" WXGA+, T9400, 2GB RAM, Intel GMA X4500MHD, XP Pro


Zpět na „notebooky HP (dříve Hewlett-Packard)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 hostů