HP dv5-1060ec mam ho doma

notebooky HP - Hewlett-Packard (Compaq, Pavilion, Presario) a vše kolem
Einee
občas něco napíše
Příspěvky: 7
Registrován: 04 zář 2008 11:51

Re: to CeCo:

Příspěvekod Einee » 10 říj 2008 22:40

Exit píše:chci se zeptat, jestli se ti 1070 taky dost zahřívá při náročnějších aplikacích, např při hrách apod? A jestli by nebylo lepší koupit chladící podložku? díky


Ja pouzivam ZALMAN NC-1000 a rozdil je pri zatezi i 16 stupnu na GPU a na CPU 15... takze bych rekl ze se vyplati...
NB- HP PAVILION dv5-1060ec
MDA- HTC Touch Diamond
MP3 player- iPod nano 4GB; 2nd generation

MAJkLSON
občas něco napíše
Příspěvky: 74
Registrován: 08 črc 2008 09:40

Příspěvekod MAJkLSON » 13 říj 2008 22:07

Nema nekdo problem s zapinanim Centra siti a sdileni ve Viste? Najizdi mi strasne dlouho (30s)... nevim proc... vymazal jsem vsechny mozne programy, co by neco takoveho mohly zpusobovat a furt stejne... a vubec, myslim, ze to delalo od novoty... neresil tohle nekdy nekdo? dik
Lenovo T500, PS3, Samsung Wave

Hlubucek
občas něco napíše
Příspěvky: 34
Registrován: 24 srp 2008 19:16

site

Příspěvekod Hlubucek » 13 říj 2008 22:08

dela mi to take

People
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 19 zář 2008 10:51

hdd

Příspěvekod People » 13 říj 2008 23:16

pouziva niekto v tomto notebooku 7200otackovy 320GB harddisk?
ja mam sice dv5 1040 ale nefunguje to velmi korektne. bud mam modru obrazovku alebo zamrza... Sad

Dejw.N
občas něco napíše
Příspěvky: 35
Registrován: 16 srp 2008 12:33

Příspěvekod Dejw.N » 14 říj 2008 13:04

to s tim nacitanim centra siti a sdileni mi to dela taky. Jen se chci jeste zeptat, jestli se da nastavit aby se deaktivovali quick buttons po zamknuti pc? aby nebyli aktivni... jen aby se dali pouzivat pri zapnutem PC..

joudabouda
občas něco napíše
Příspěvky: 69
Registrován: 21 srp 2008 20:50

centrum sítí a sdílení

Příspěvekod joudabouda » 14 říj 2008 14:14

Mě to nabíhání centra sítí a sdílení dělá taky. A ty quick buttons nejdou nikde vypnout.

Dejw.N
občas něco napíše
Příspěvky: 35
Registrován: 16 srp 2008 12:33

Příspěvekod Dejw.N » 14 říj 2008 15:06

s tema quick buttons je to blby, kdyby aspon nekdo mel nejakej soft na jejich manipulaci popr. nastaveni at da vedet. A co Vam dela kdyz zmacknete fn + F4, me nic, jen problikne obr a vpravo se zobrazi dva monitory. Nejde treba nastavit, at shasne display? A nac je tam ten wirelles asistant? Diky

ssamoo
občas něco napíše
Příspěvky: 41
Registrován: 04 zář 2008 10:28
Bydliště: Nitra

Příspěvekod ssamoo » 15 říj 2008 13:30

fn plus F4 sluzi na to ked mas pripojenu druhu obrazovku povedzme cez HDMI tak aby si ju zaktivoval a zjednodusene vybral rezim v akom bude fungovat to jest ci bude ako rozsirenie plochy alebo klon.....
HP Dv5-1060ec
Dell XPS M 1330

kiwibibo
občas něco napíše
Příspěvky: 28
Registrován: 18 srp 2008 22:23

Příspěvekod kiwibibo » 16 říj 2008 01:47

Dejw.N píše:s tema quick buttons je to blby, kdyby aspon nekdo mel nejakej soft na jejich manipulaci popr. nastaveni at da vedet. A co Vam dela kdyz zmacknete fn + F4, me nic, jen problikne obr a vpravo se zobrazi dva monitory. Nejde treba nastavit, at shasne display? A nac je tam ten wirelles asistant? Diky

wireless assistant som pouzil na vypnutie BlueToothu. Ked teraz stlacim tu dotykovu wifi tlačicu, zapne sa len wifi a BT ostane vypnuty. Snad to aspon trochu zvysi vydrz ked mam book na baterke.
Inak ja mam DV5-1160 a spustanie Centra siti mi tiez trva dlho :/
A co sa tyka tlacidla QuickButton (najviac vlavo)...to som vypol tak,ze som vykopol zo Startup-u programy ktore ho "ovladaju". Zbytocne to zpomalovalo spustanie a aj tak by som ho v zivote nepouzil.

Tento book mam zatial iba druhy den, takze som v stadiu skumania :) ale hned prve co ma zarazilo bol dost SLABY zvuk z reprakov. Musel som trochu postelovat equalizer aby to nerezalo uši a dalo pocuvat.

thouareg
občas něco napíše
Příspěvky: 28
Registrován: 13 srp 2008 11:00

wireless assistant

Příspěvekod thouareg » 16 říj 2008 08:59

Zdarec lidi, chtěl jsem se zeptat zda máte ve WireLess Asssinstant zobrazené u wifi a bluetooth tlačítko "DISABLE" nebo ne. Koukal jsem k přítelkyni do notebooku má HP Compaq a ona je tam má. Nicméně já je tam nemám. Máte je tam vy? Nevíte jak je tam dostat? Vím že to neudělá nic jiného než zakáže zařízení WireLess nebo Bluetooth v zařízeních, ale pro pohodlnost bych byl rád kdybych je tam měl.

hlivoj
občas něco napíše
Příspěvky: 30
Registrován: 17 pro 2007 21:07

Re: wireless assistant

Příspěvekod hlivoj » 16 říj 2008 09:15

thouareg píše:Zdarec lidi, chtěl jsem se zeptat zda máte ve WireLess Asssinstant zobrazené u wifi a bluetooth tlačítko "DISABLE" nebo ne. Koukal jsem k přítelkyni do notebooku má HP Compaq a ona je tam má. Nicméně já je tam nemám. Máte je tam vy? Nevíte jak je tam dostat? Vím že to neudělá nic jiného než zakáže zařízení WireLess nebo Bluetooth v zařízeních, ale pro pohodlnost bych byl rád kdybych je tam měl.


Pokiaľ tam máš DISABLE, to znamená, že ich nemáš nainštalované. Pokiaľ by si ich mal korektne nainštalované, tak ti tam nesvieti DISABLE, ale Turn OFF, resp. TURN ON.

thouareg
občas něco napíše
Příspěvky: 28
Registrován: 13 srp 2008 11:00

Re: wireless assistant

Příspěvekod thouareg » 16 říj 2008 13:39

hlivoj píše:
thouareg píše:Zdarec lidi, chtěl jsem se zeptat zda máte ve WireLess Asssinstant zobrazené u wifi a bluetooth tlačítko "DISABLE" nebo ne. Koukal jsem k přítelkyni do notebooku má HP Compaq a ona je tam má. Nicméně já je tam nemám. Máte je tam vy? Nevíte jak je tam dostat? Vím že to neudělá nic jiného než zakáže zařízení WireLess nebo Bluetooth v zařízeních, ale pro pohodlnost bych byl rád kdybych je tam měl.


Pokiaľ tam máš DISABLE, to znamená, že ich nemáš nainštalované. Pokiaľ by si ich mal korektne nainštalované, tak ti tam nesvieti DISABLE, ale Turn OFF, resp. TURN ON.


Naisntalovane je mám dobře, svítí mi u nich ON, ale nemám tam žádný přepínač "Turn OFF" o ten mi jde, na tom compaqu tahle možnost je.

kiwibibo
občas něco napíše
Příspěvky: 28
Registrován: 18 srp 2008 22:23

Re: wireless assistant

Příspěvekod kiwibibo » 16 říj 2008 14:27

thouareg píše:Naisntalovane je mám dobře, svítí mi u nich ON, ale nemám tam žádný přepínač "Turn OFF" o ten mi jde, na tom compaqu tahle možnost je.

Ja to mám takto:
takto to je ked mam wifi zapnutu (dotykova tlačica svieti namodro):
Obrázek

a takto ked je wifi vypnuta (dotykova tlacica svieti oranzovo):
Obrázek

Ty to mas ako?

thouareg
občas něco napíše
Příspěvky: 28
Registrován: 13 srp 2008 11:00

Re: wireless assistant

Příspěvekod thouareg » 16 říj 2008 14:31

kiwibibo píše:
thouareg píše:Naisntalovane je mám dobře, svítí mi u nich ON, ale nemám tam žádný přepínač "Turn OFF" o ten mi jde, na tom compaqu tahle možnost je.

Ja to mám takto:
takto to je ked mam wifi zapnutu (dotykova tlačica svieti namodro):

a takto ked je wifi vypnuta (dotykova tlacica svieti oranzovo):

Ty to mas ako?


Nemám tam vůbec sloupec action. Oto mi šlo sem rád, že mě někdo pochopil :wink:

//Edit už jsem na to došel stačilo v Properties zaškrtnout možnost "Independent controls for installed wireless devices"
Děkuju za nakopnutí

Dejw.N
občas něco napíše
Příspěvky: 35
Registrován: 16 srp 2008 12:33

Vypnutí touchpadu

Příspěvekod Dejw.N » 16 říj 2008 22:39

Nekdy, kdyz delsi dobu pouzivam touchpad, hlavne kdyz roluju stranky, se mi stane, ze se mi na obrazovce zobrazi klasicke chybove hlaseni vist, a je tam softw synaptec touchpad tusim ze prestal spravne pracovat atd. Tim padem se ukonci, touchpad sice funguje dal, ale neroluje stranky. Zkousel jsem i nove ovladace, ale nic.
A taky kdyz se podivam do hlaseni a reseni problemu, tak se tam vyskutuje vzdy chyba QPSched (tusim ze quickplay), ale je to vzdy pri zapinani pc. Nevite co s tim?
to kiwibibo: a jak si prosimte zrychlil start systemu, ktery zere dle tebe ten quick play? Taky me delsi dobu trva, nez se kompletne nactou visty, ale nevim, jestli to taky nema na vine wireles asistant..


Zpět na „notebooky HP (dříve Hewlett-Packard)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 hostů