HP pavilion dv5234us - Problem pri Install WinXP

notebooky HP - Hewlett-Packard (Compaq, Pavilion, Presario) a vše kolem
Eizo

HP pavilion dv5234us - Problem pri Install WinXP

Příspěvekod Eizo » 05 pro 2006 08:33

Zdravim Vas mam notebook z USA ale nedostal som k nemu ziadne Drivery.Tento notebook ma sata disk a pri install winXp prof. mi robi taketo problemy. Stiahol som si drivery na sata disk z hp stranky.Pri install stlacim F6 a nainstalujem sata disk (intel matrix storage manager) dalej pokracujem v installe ale ked zacne kopirovat subory win na hdd tak zas to pyta ten isty ovladac (Intel matrix storage manager).Vlozim ho do fdd ale nic sa nedeje a tu som skoncil.Moznosti ukoncit install alebo vlozit driver.Uz neviem co mam robit

Peca-on-line
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1420
Registrován: 12 kvě 2006 14:02
Bydliště: Trutnov, ale teď spíš kolej v Brně

Příspěvekod Peca-on-line » 05 pro 2006 10:57

Podívej se do biosu, jestli tam jde zapnout emulace PATA, potom by to mělo jít bez driveru.
Asus A6T (Turion X2 1600Mhz@0,9V(800MHz@0775V)), 1GB RAM, nVidia Go7600(450/400(OC:500/420)), Vista Business MSDNAA)

Eizo

Příspěvekod Eizo » 05 pro 2006 14:34

V biose je Sata native support. Ked ho vypnem tak nainstalujem win ale ked ho potom zapnem tak win nenaskoci

Paulie

Příspěvekod Paulie » 21 pro 2006 11:47

Ahoj, mám teď doma notebook hp nx7400 a mám úplně stejný problém s SATA diskem. Při instalaci pomocí F6 načtu driver z fdd, tváří se že pohoda, disk i zformátuje a před započetím kopírování souborů na disk chce, aby se vložila disketa Intel matrix storage manager (která tam stále je) a má se zmáčknout enter. Když dám enter tak se neděje naprosto nic, instalátor se ani nepokusí k fdd přistoupit a něco z ní číst, prostě zůstane v mrtvém bodě. Ale kousnuté to není, protože lze ukončit proces instalace pomocí F3. Zkoušel jsem už několik verzí windows(originálních) a několik verzí diskety s ovladačem jak od HP tak od Intelu a bez nejmenšího úspěchu. Jinak samozřejmě, že jde win nainstalovat při vypnutí sata native support v biosu, ale když se pak sata aktivuje tak systém není schopen nabootovat. Nemá někdo nápad co s tím?


Zpět na „notebooky HP (dříve Hewlett-Packard)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 35 hostů