Fujitsu Siemens Esprimo V5545 (recenze,testy,vse)

notebooky Fujitsu Siemens (Amilo, Amilo Pro, Lifebook) a vše kolem nich
MeTaN
občas něco napíše
Příspěvky: 81
Registrován: 26 lis 2007 17:34

Příspěvekod MeTaN » 23 pro 2008 16:51

Drakeus píše:Dobrý den....mám po roce bezproblémového fungování problém s mojí v5545. Nyní při startu (VistaH) vyskočí hláška ,že se systém windows se nepodařolo zavést,protože jádro chybí nebo je poškozeno. Stav:0xc00000e9 Soubor:\windows\system32\ntkrlpa.exe. Při pokusu o zotavení hlasí tu samou chybu.+ Informace:Vyskytla se neočekávaná vstupně-výstupní chyba. Tož jsem si řekl,že jsou nakoplý win a chtěl jsem je přeinstalovat. Tady mám další problém nedokážu se dostat do BIOSU.Ani F2:BIOS ani F12:Boot menu.Divný je ,že mi to zmizelo i z nabídky při zapnutí.Teď už tam mám jen logo FS. Ale jsem si stopro jist ,že v boot menu je DVD-mechanika před HDD. Bohužel při startu se notas z dvd ani nepokusí nabootovat. Jinak žádny externí zařízení k němu připojený nemám...Neměl někdo podobný problém??....díky

vytahni baterku na nejakou dobu, mel by se resetovat bios a pak tou F2 dovnitr ale defaultne hleda prvni v cd mechanice.

Drakeus

Příspěvekod Drakeus » 25 pro 2008 13:37

Díky za reakci. Teď si budu připadat asi jako blbec ,ale CMOS baterku nebo normální na napájení celého notasu?No pokud CMOS ,tak dovnitř do notasu radši nepolezu, nechci přijít o záruku...pokud napájecí ,tak v té době byl notas napájen pouze ze sítě. Každopádně jsem zjistil,že mi určo odešel HDD, zkoušel jsem ho v jiným kompu a takovejch vadnejch sektorů jsem ještě neviděl ....(podotýkam,že mi nikdy nespadl a v době kdy se to stalo,tak hezky v klidu stál na stole) ....,ale i tak nechápu proč mi to nebootuje z mechaniky nebo proč nejde ten bios....no po svátcích to hodim na reklamaci a uvidíme.

slofman
občas něco napíše
Příspěvky: 39
Registrován: 31 kvě 2008 19:22

Příspěvekod slofman » 19 led 2009 13:02

Dobry den.Zhanam do tohto notebooku display nedal by mi tu niekdo tip kde by som ho mohol zohnat?
Dakujem za odpovede.

JiMi
občas něco napíše
Příspěvky: 87
Registrován: 20 říj 2006 21:51

Příspěvekod JiMi » 31 říj 2009 00:47

Zdravím. Měl bych otázku.

Chtěl bych tento model notebooku reklamovat, kvůli vadě zřejmě grafického jádra .. při grafické zátěži (vetšinou při ní) se notes sekne a na monitoru lze vidět "rozpití obrazu", takové rozlití barev ( obraz do negativu apod.) možná jste to taky někdy o tohoto modelu měli, co vím tak to dělá dost lidem.. zkoušel už to někdo ??

Druhá věc je, že před nedávnem se mi omylem vylila troška vody pod touchpad .. takže jsem musel notebook rozebrat a vodu vysušit .. byla pod snímací ploškou, takže po vysušení vše fungovalo a voda se nikde dál nedostala .. vše jsem uvedl do původního stavu (nějaké zkušenosti s rozebírám) .. neztratil jsem touto cesto záruku ?? Jakožto zřejmě jo, ale nikde jsem nenarazil na nějakou kontrolní záruční písku či co ..


Zpět na „notebooky Fujitsu (dříve Fujitsu Siemens)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 hostů