Fujitsu Siemens Esprimo V5545 (recenze,testy,vse)

notebooky Fujitsu Siemens (Amilo, Amilo Pro, Lifebook) a vše kolem nich
Ptolemajos
občas něco napíše
Příspěvky: 17
Registrován: 06 pro 2007 17:02

cena notebooku

Příspěvekod Ptolemajos » 07 led 2008 10:57

Tak sem schvalne koukal na vyvoj cenu naseho notebooku a myslim ze sme vubec neprohloupili nakupem pred Vanocemi......ceny se nehybou smerem dolu,ba naopak,na czechcomputeru je vyvoj cen dokonce opacnym smerem......takze pmladek nevěštil dobre...nastesti :-)

Sephinoth
občas něco napíše
Příspěvky: 19
Registrován: 10 led 2008 16:21

Příspěvekod Sephinoth » 14 led 2008 14:12

Tak sem si objednal tohoto drobečka http://eshop.secom.sk/main.aspx?CLS=PRO ... _ID=206389 pujde tam kombinace Linuxu a XPP, dojit by mnel ve stredu/štvrtek, snad všechno rozchodim k max spokojenosti

Ptolemajos
občas něco napíše
Příspěvky: 17
Registrován: 06 pro 2007 17:02

problem

Příspěvekod Ptolemajos » 16 led 2008 08:36

Cau lidi,
vyskytnul se mi problem. Pocitac maka v pohode,vsechno jak ma byt,ale kdyz je zaplej. A to je ten problem. Nekdy kdyz ho zapnu tak se mi stane,ze se zacne rozjizdet,pak nic a system nenabehne, jen sviti kontrolka ze je zaplej(ze zacatku se nezobrazi ani logo siemensu) a z tohodle stavu se nedostane.jediny co pak pomuze je vytahnout baterku,vratit ji a pak vzdycky nabehne(Zkousel sem i znova podrzet start delsi dobu,on se vyopne a zkust znovuale taky nic). Ale je to jak kdy. Nekdy najizdi po zapnuti a nekdy dela tohleto. Vetsinou kdyz neni dyl zaplej ( 2 dny) tak nenajede. Nevite nekdo co by to mohlo byt? Dik

Sephinoth
občas něco napíše
Příspěvky: 19
Registrován: 10 led 2008 16:21

Příspěvekod Sephinoth » 17 led 2008 14:34

Tak neska mi došel,...
Hmm zajímavé, pribaleny Knopix linux Je 4 roky starej, takže nic nezná, jdu bojovat se SATA radiči voken (XPP)

Tegaf
občas něco napíše
Příspěvky: 12
Registrován: 11 led 2008 16:49

Re: problem

Příspěvekod Tegaf » 17 led 2008 17:36

Ptolemajos píše:Cau lidi,
vyskytnul se mi problem. Pocitac maka v pohode,vsechno jak ma byt,ale kdyz je zaplej. A to je ten problem. Nekdy kdyz ho zapnu tak se mi stane,ze se zacne rozjizdet,pak nic a system nenabehne, jen sviti kontrolka ze je zaplej(ze zacatku se nezobrazi ani logo siemensu) a z tohodle stavu se nedostane.jediny co pak pomuze je vytahnout baterku,vratit ji a pak vzdycky nabehne(Zkousel sem i znova podrzet start delsi dobu,on se vyopne a zkust znovuale taky nic). Ale je to jak kdy. Nekdy najizdi po zapnuti a nekdy dela tohleto. Vetsinou kdyz neni dyl zaplej ( 2 dny) tak nenajede. Nevite nekdo co by to mohlo byt? Dik


Ahoj!Mno tak to mas s notebookem uplne stejnej problem jak ja...te zacatku mel taky takovy problemy a ted uz ani nenaskoci(ani to logo).....Zkousel jsem snad vsechno(novej disk,novou pamet...)...ted mi ho tata bude brat do prace a preletuje mi nejaky soucastky-prej tam nejspis je nakej studenej spoj..ale je to tak 50 na 50...

Sephinoth
občas něco napíše
Příspěvky: 19
Registrován: 10 led 2008 16:21

Příspěvekod Sephinoth » 17 led 2008 20:20

Nevíte kde sehnat nejnovejší ovladače na grafárnu pro XP?

MeTaN
občas něco napíše
Příspěvky: 81
Registrován: 26 lis 2007 17:34

Re: problem

Příspěvekod MeTaN » 17 led 2008 20:29

Tegaf píše:Ahoj!Mno tak to mas s notebookem uplne stejnej problem jak ja...te zacatku mel taky takovy problemy a ted uz ani nenaskoci(ani to logo).....Zkousel jsem snad vsechno(novej disk,novou pamet...)...ted mi ho tata bude brat do prace a preletuje mi nejaky soucastky-prej tam nejspis je nakej studenej spoj..ale je to tak 50 na 50...
tohleto mi to udelalo taky dvakrat ale problem neni s notasem nybrz s jednou aktualizaci z vist,
neco upravuje v biosu, tesne pred vypnutim ale vypne ho driv nez je to hotove, cili rozesere bios, pak ten notas nechce najet,
staci vytahnout baterku, pockat par vterin, a pustit ho na zasuvku..
tim vytazenim se bios resetne na default a je to v pohode, dokud se vista zase znova nerozhodne instalovat ten blbec..
tohleto jsem vycetl na jednom zahranicnim foru.

Tegaf
občas něco napíše
Příspěvky: 12
Registrován: 11 led 2008 16:49

Re: problem

Příspěvekod Tegaf » 17 led 2008 20:51

mno ja mam Xpcka...u me je to problem na desce...doufam ze to alespon "Ptolemajosovi" pomuze;).

Ptolemajos
občas něco napíše
Příspěvky: 17
Registrován: 06 pro 2007 17:02

Příspěvekod Ptolemajos » 18 led 2008 08:37

Cau chlapi, diky za odpovedi. No ja mam prave taky XPcka. ze zacatku problem nebyl,ted je to tak pul na pul,opravdu jak kdy.....ale nerad bych pora vytahoval baterku, vzdyt to je hruza :-) Ale zase co psal METAN tak i kdyz ma visty, s tou baterkou to souvisi,tak nevim jestli to treba nebude nakou aktualizaci XPcek. Tak co byste mi radili? pomuze mi reklamace? ted nejak nevim co s tim kdyz ty problemy mate taky.

Tegaf
občas něco napíše
Příspěvky: 12
Registrován: 11 led 2008 16:49

Příspěvekod Tegaf » 18 led 2008 17:20

reklamace?to ho mas jako v zarucni dobe?Jestli jo tak bych ho tam asi urcite dal... at se na to kouknou...

MeTaN
občas něco napíše
Příspěvky: 81
Registrován: 26 lis 2007 17:34

Příspěvekod MeTaN » 19 led 2008 12:57

tak prave mi to udelalo taky.
nevim nevim moc se mi to nelibi.

Tegaf
občas něco napíše
Příspěvky: 12
Registrován: 11 led 2008 16:49

Příspěvekod Tegaf » 19 led 2008 21:06

jak rikam...me se to stavalo taky a uz nefunguje... jinak ptal jsem se na ten baios a prej je to podivny-zadnej vyrobce nenecha nikoho smatrat do baiosu.A taky kazde vyrobce ma ten baios delanej jinak=>na kazdej by musela byt ta aktualizace vist jina...

MeTaN
občas něco napíše
Příspěvky: 81
Registrován: 26 lis 2007 17:34

Příspěvekod MeTaN » 21 led 2008 18:29

jako ze ti ten notas uplne zdechl? tak to je normalne reklamacka a pohoda ne? :)
a kdyz to bude 3x tak sup penizky zpet.

Tegaf
občas něco napíše
Příspěvky: 12
Registrován: 11 led 2008 16:49

Příspěvekod Tegaf » 21 led 2008 20:14

absolutne s tebou souhlasim :D

kenny
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 23 led 2008 23:26

Příspěvekod kenny » 23 led 2008 23:32

dobry den, s timto notebookem mam nasledujici problem po pripojeni usb klavesnice se mi nejak rozhodilo rozlozeni klavesnice v systemu a nyni i bez pripojene usb klavesnice mi notebook neustale pise napr. misto znaku 'u' cislici 4.. nevite jak se tehle hloupe chyby nejak zbavit dekuji?


Zpět na „notebooky Fujitsu (dříve Fujitsu Siemens)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů