FS Xi2550 s grafikou HD2700

notebooky Fujitsu Siemens (Amilo, Amilo Pro, Lifebook) a vše kolem nich
cipisek23
občas něco napíše
Příspěvky: 42
Registrován: 29 zář 2011 16:51

Příspěvekod cipisek23 » 16 říj 2011 16:02

Krist píše:Opět zvažuji reinstal, už jste někdo vychytal ovladače na Win7 64bit ? A neříkejte, že to je veterán do šrotu, je starší ale mě teda furt perfektně slouží a to je v provozu denně i 10hod. (CAD, 3D, Photoshop...) Byla to zatím moje nej. koupě za posledních 10 let.

Tak možná i 32bit by stačil, uvidím.
Objenal jsem parádní HDD pro OS za parádní cenu ( http://aukro.cz/item1404624242_wd_scorp ... ta_3g.html ), mělo by to urychlit.

Po těch několika letech už dost hučel větrák a už se i jednou přehřál, Doporučuji odšroubovat menší kryt zespodu a vysát ventilátor, zase je to OK :)

Přemýšlím, že ho pasuji na HTPC. složím PC a noťas bude záložní-pro jistotu, používáte ho někdo jako HTPC ? Vybavenej na to je, fullHD hraje vklídku, MPC s DO má...

- zajímalo by mě, jestli je to vůbec možné, které komponenty by šly ještě upgradovat kromě RAM a HDD ? jaký slot používá grafárna?
pro zajímavost seznam náhradních dílů i s ceníkem - http://www.siemens-notebook-zubehoer.de ... 5_69246611

- Za kolik odhadujete, že by se dal eventuelně prodat ?
moje verze: 1xHDD 250GB, 4GB RAM (ty původní teď prodávám na aukru od 1kč), bez Bluray.


Úplně souhlasím. Fungují mi všechna rozhraní, větráček je stále tichý ( občas ho pošimrám štětečkem ;-), klávesnice mi netopí do prstů ( a ty se tudíž nepotí ), ... Nemám si na co stěžovat, snad kromě té eSATA ve Vistách, ale to si myslím, že ještě zprovozním. Případně to vyřeší Win7 samy.

JejKey
guru
Příspěvky: 633
Registrován: 27 bře 2011 19:20
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod JejKey » 16 říj 2011 16:25

cipisek23 píše:Pokud něco píšeš, piš to poučným způsobem ( popisuj danou věc ), ale nenavážej se do druhých ( neurážej je ).
Můžeš mi citovat, kde a čím jsem tě urazil? Diskutuji ve věcné rovině, za uživatelskou přívětivost je příplatek. (joke)

cipisek23 píše:Jak jsem to zjistil ? Desetileté zkušenosti, i s jinými nabíjitelnými články ( ne do auta ).
Škoda jen, že se během deseti let stihlo změnit tolik věcí, kvalitní baterie téměř vymizely z trhu a všechno jsou jen spotřební zboží za pár kaček, přičemž ne všechno, co platilo dříve, platí i dnes.

cipisek23 píše:To je to neustálé dobíjení, třebaže šetrné. Tím baterie odejde za půl roku až rok, a ne za několik let, jako když ji vytahuji a používám jen tehdy, pokud ji potřebuji.
Teď přichází ta klíčová otázka:
Jak rychle dochází u tvé baterie k samovybíjení, resp. za jak dlouhou dobu ztratí těch 5~10%?
MSI GT628 (C2Q9000@0,9125 V, 2×2 GB DDR3, GTS160M@0,9 V, Intel X25-M 80 GB G2 + ST9500420AS, Intel 5100AGN + SparkLAN WPER-116GN) + NEC 2070NX

cipisek23
občas něco napíše
Příspěvky: 42
Registrován: 29 zář 2011 16:51

Příspěvekod cipisek23 » 16 říj 2011 16:34

kultus píše:jj uz jsem si o tom neco precetl sehnat notes s HDMI vstupem je dost narocne...vlastne skoro nemozne takze si MHL adapter pro SGS2 vyzkousim asi az u nasich na LCD televizi...


Teď mne napadlo sehnat kartu do zásuvky pro ExpressCard, která to umí. Však víme, že co v sobě počítač nemá, dá se ho naučit pomocí ExpressCard nebo dříve PCMCIA card. Přidat USB, dokoupit vodotrysk, tak co by nebyla na trhu EC se vstupem HDMI ?


Zpět na „notebooky Fujitsu (dříve Fujitsu Siemens)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů