FS Xi2550 s grafikou HD2700

notebooky Fujitsu Siemens (Amilo, Amilo Pro, Lifebook) a vše kolem nich
Here&Now
občas něco napíše
Příspěvky: 21
Registrován: 31 pro 2007 00:18

Příspěvekod Here&Now » 09 led 2008 10:01

to fousac:
uz ho nemam, vratil jsem ho kvuli vadnemu bodu na blbym miste, ale čekám, až zase přijde, je fakt povedenej, rychlej, tichej a elegantní.
dvou diskovej systém taky super, jsou to skutečně tlačítka a fungujou, až snad na tlacitko ztlumení větráku, to se neprojevilo - ale je fakt tichej, takže ho téměř nepotřebuješ :lol:
Trochu mě mrzej ty Visty, protože jsou líný a XP ovladač na HD2700 je zatím nedostupnej a FS se k tomu nestaví vstřícně. :(

fousac

Příspěvekod fousac » 09 led 2008 10:28

co sem koukal na ty "cudliky", tak to nevypada, ze by to byly fyzicky "tlacitka", spis cosi dotekoveho...
v mironetu na vystavnim se to po dotknuti modre prosvetlilo... to jediny sem zjistil..
ale me by zajimalo, jestli to hned reaguje nebo se to prvnim dotykem prosvetli a az potom se neco deje... jelikoz to neni hmatem rozeznatelny, tak aby nedochazelo moc k preklepum, zvlast potme... i kdyz nejpodstatnejsi je pro me asi ovladac hlasitosti.. ten funguje jak??

btw: k cemu je druhej cudlik zleva (nepocitam hlavni vypinac)?

diky diky diky......

vadnej bod, to zamrzi, ale jestli ti ho vymeni, tak to je slusnej pristup.. ze zakona nemusi...

no a ovladace se urcite objevi... jen co se par tehle karet dostane mezi lidi :wink:
kdybych nekde neco zahlid, tak pisnu...

p.s. a k cemu je to dalkovy ovladani? :oops:

Here&Now
občas něco napíše
Příspěvky: 21
Registrován: 31 pro 2007 00:18

Příspěvekod Here&Now » 09 led 2008 13:09

ovladac hlasitosti je fakt super, funguje jako touchpad, proste po nem prejedes prstem doleva ztlumujes a do prava zesilujes :o Druhej zleva je tusim bud tichy mod anebo launch pro WMP, uz si to nepamatuju. Obecne mi ty tlacitka prisla fajn...

Ted bohuzel na chvili zmizel z trhu a objevil se misto nej ten samy model s Bluereyem o 6k dražší :( Ale dle mých info zůstává dál v nabídce FS a bude se prý dál dovážet. Tak musím ještě pár týdnů vydržet :roll:

Pokud něco zjistíš kolem XP driveru na HD2700 dej určitě echo!

Jo a dalkový ovládání mi je taky trochu záhadou :lol: fakt jsem ho nezkoušel.

lochness42
občas něco napíše
Příspěvky: 26
Registrován: 28 lis 2007 14:09

Příspěvekod lochness42 » 10 led 2008 19:45

Takze dnes mi prisiel druhy disk, ale problem je ten ze neviem kam ho dat. V sachte na servis disku je prvy, predpokladam, ze ak sa predava verzia s 2 diskami tak sa niekam da pripojit ten druhy. Ak niekto s tym ma skusenosti - mozete mi poslat fotky, alebo nejaky popis co vsetko odsrubovat atd.? Diky moc.

maxiimus
občas něco napíše
Příspěvky: 9
Registrován: 03 led 2008 22:39

Vyprodáno?

Příspěvekod maxiimus » 11 led 2008 10:42

Dnes tento notebook zmizel z nabídky Mironetu. Myslíte, že už se prodávat nebude?

fousac

Re: Vyprodáno?

Příspěvekod fousac » 11 led 2008 11:25

dle jednoho shopu by jeste normalne bejt mel.. ale par dni/tydnu to potrva.. :(

Here&Now
občas něco napíše
Příspěvky: 21
Registrován: 31 pro 2007 00:18

Re: Vyprodáno?

Příspěvekod Here&Now » 12 led 2008 10:47

tak, tak, je jich dost, je to jeden s hitů FS ale vypadá to, že FS to neumí pořádně prodat, Softcom ho např. pořád nabízí...

Gandi
občas něco napíše
Příspěvky: 28
Registrován: 30 zář 2007 12:41

Jak je to s dodavanyma ovladacema a op. systemem?

Příspěvekod Gandi » 13 led 2008 11:07

Ja se na tento bok take chystam, uz jej zacali nabizet nektere obchody s novym procesorem Penryn vyrobenym 45nm vyrobnim procesem, tak pockam az ho budou mit na T.S.Bohemia. Nasel jsem ho treba tu:

http://www.levneelektro.cz/katalog/poci ... premium-cz

Chtel jsem se jen zeptet, jak je to s Operacnim systemem? Dodavaji k tomu i ovladace soucasne s Vistama na CD/DVD? Slysel jsem ze u HP nedodavaji a musi se vytvorit zaloha systemu. Kdyby nekdo vedel jak je to s tim prislusenstvim u FSC a treba u HP a Toschiby, napiste. Chtel bych radsi svoje instalacky i se systemem. Diky za rady.

Edit: A jeste jedna vec, sla by u tohoto boku casem vymenit Graficka karta za nejakou lepsi treba od Nvidia? Diky.

lochness42
občas něco napíše
Příspěvky: 26
Registrován: 28 lis 2007 14:09

Příspěvekod lochness42 » 13 led 2008 18:48

Takze dnes som mal book otvoreny a naozaj si neviem predstavit kde ma byt druhy disk. Jedno miesto som aj nasiel ale nie je ho tam ako uchytit. Vidim to tak ze druhy disk tam nedostanem.

Ma tu niekto fotoaparat, dvojdiskovu verziu a krizovy srubovak? Ak by mi urobil niekto fotky ako su tam tie disky pripojene a umiestnene tak budem velmi vdacny.

fousac

Re: Jak je to s dodavanyma ovladacema a op. systemem?

Příspěvekod fousac » 13 led 2008 18:57

Gandi píše:Edit: A jeste jedna vec, sla by u tohoto boku casem vymenit Graficka karta za nejakou lepsi treba od Nvidia? Diky.

ciste teoreticky by to jit mohlo.. ale v praxi se ti to stejne asi nepodari..
samotnou kartu nejspis nikde nesezenes...
a zalezi jaka varinata MXM slotu je v tomhle...

a hlavne nechapu proc menit a hlavne za co.. ;)
v masinach u nas bezne k sehnani je imho jedina vykonejsi, nvidia 8700M GT (no mozna i nejaky Quadro)

jedine pockat, az bude 8800M, nebo mozna vyleze HD2700XT...
a taky prestavily novy radeony HD3xxx, tak treba nejaka z nich bude konkurence pro 8800...

na Crysis v plny parade stejne u nas zadnej notas nekoupis, jedine nejakou raritku (Alienware) treba pres e-bay...

vladsoft
píše často
Příspěvky: 141
Registrován: 10 zář 2007 11:50

Re: Jak je to s dodavanyma ovladacema a op. systemem?

Příspěvekod vladsoft » 13 led 2008 19:25

Gandi píše:a zalezi jaka varinata MXM slotu je v tomhle...
.

A ci vobec tam MXM je
a taky prestavily novy radeony HD3xxx, tak treba nejaka z nich bude konkurence pro 8800....


HD3600 bude najvissi model a to nebude konkurencia pre 8800 ani zdaleka ale bude to skvela stredna trieda nahrada za sucasnu HD2600 vykon o daco vyšši ale vzhladom na 55nm predpokladam ze bude mat velmi peknu spotrebu.. takze som zvedavy.. len aby uz boli na trhu..

fousac

Příspěvekod fousac » 13 led 2008 20:09

v kuolarech se spita i o mobilni HD3800... :wink:

http://xbitlabs.com/news/mobile/display ... mours.html

ktera se pred par dny objevila i v seznamu class 1 karet na notebookcheck.com

a jelikoz chce ATI pokracovat v obsazovani trhu mobilnich grafik, chte nechte musi co nejdriv konkurenci pro 8800 vydat...

Gandi
občas něco napíše
Příspěvky: 28
Registrován: 30 zář 2007 12:41

Příspěvekod Gandi » 13 led 2008 20:14

A jak je to s tema instalackama OS a driveru jak jsem se ptal vyse? Dodavaji je k NTB nebo se musi vytvorit zaloha systemu? Diky.

lochness42
občas něco napíše
Příspěvky: 26
Registrován: 28 lis 2007 14:09

Příspěvekod lochness42 » 13 led 2008 22:16

Zaloha systemu - tato moznost je priamo pri boote. Inak cd/dvd sa da objednat - samozrejme si za to zaplatis.

kultus
guru
Příspěvky: 605
Registrován: 13 led 2008 12:50

Příspěvekod kultus » 14 led 2008 21:46

zdary tak mam tenhle notik taky v oku vlastne je na 99% vybranej zajima me takova malickost ma ta DVDRW napalka lightscribe??? kamarad kupoval asuse a v popisu to nebylo uvedeno ale mel ji tam tak tise zavidim...jinak skousel jste nekdo RM CPU clock utility a speedfan jak jedou??? mam je ted na asusu s P-M 1,86GHz a neumim si bez nich NTB predstavit diky

PS: nikdy jsem nemel NTB s predinstal. OS jak se dela ta zaloha po boote to jako ze se neco zmackne a vypali se to nebo se vytvori nakej image ktery se pak vypali nebo je to neco jako pres acronis trueimage???


Zpět na „notebooky Fujitsu (dříve Fujitsu Siemens)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 hostů