FS Xi2550 s grafikou HD2700

notebooky Fujitsu Siemens (Amilo, Amilo Pro, Lifebook) a vše kolem nich
vladsoft
píše často
Příspěvky: 141
Registrován: 10 zář 2007 11:50

Příspěvekod vladsoft » 14 led 2008 22:30

kultus píše:zdary tak mam tenhle notik taky v oku vlastne je na 99% vybranej zajima me takova malickost ma ta DVDRW napalka lightscribe??? kamarad kupoval asuse a v popisu to nebylo uvedeno ale mel ji tam tak tise zavidim...jinak skousel jste nekdo RM CPU clock utility a speedfan jak jedou??? mam je ted na asusu s P-M 1,86GHz a neumim si bez nich NTB predstavit diky

PS: nikdy jsem nemel NTB s predinstal. OS jak se dela ta zaloha po boote to jako ze se neco zmackne a vypali se to nebo se vytvori nakej image ktery se pak vypali nebo je to neco jako pres acronis trueimage???
od acronis trueimage to ma na mile daleko.. nejde o obraz akokeby bola len naskriptovana instalacia.. trva to strasne dlho aj 2H. aspom co viem z HP no proste choroba cez acronis by to bolo 3min XP 10min vista...

kultus
guru
Příspěvky: 605
Registrován: 13 led 2008 12:50

Příspěvekod kultus » 15 led 2008 08:54

naskriptovanou instalaci si umim predstavit treba z recovery disku spis me zajima samotny proces zalohovani...

...a co ten lightscribe ma nebo nema??? diky

kultus
guru
Příspěvky: 605
Registrován: 13 led 2008 12:50

Příspěvekod kultus » 15 led 2008 17:35

lochness42 píše:to fredcrg: Ale kedze uvazujes nad Quadrom tak to chces na hry a tam sa ti hodi skor to Quadro. Budes moct hrat na vyssich detailoch na nativnom rozliseni ako na tomto FS. Je to vec priorit.


no to si delas pr*** ne jak muzes neco takoveho napsat kdyz Quadro rada je primarne urcena pro graficke programy (3D CAD a pod.) tedy profesionalni sferu ne domaci herni mozna je vykonejsi ale jen mozna ale ma pro boha jinak delane drivery...

lochness42
občas něco napíše
Příspěvky: 26
Registrován: 28 lis 2007 14:09

Příspěvekod lochness42 » 15 led 2008 17:59

Ano mas pravdu, viem velmi dobre ze su primarne urcene na ine ucely a maju ine drivery, ALE ked si ich pozries tak jadra maju zhodne s hernymi geforce kartami. Niekde som cital ze sa daju, s mensimi upravami pouzit standartne drivery. Takze ak su to vpodstate totozne karty na ktorych pouzijes standartne drivery tak mas herny book. Preto som si to dovolil napisat. :wink:

lochness42
občas něco napíše
Příspěvky: 26
Registrován: 28 lis 2007 14:09

Příspěvekod lochness42 » 15 led 2008 18:04

kultus píše:zdary tak mam tenhle notik taky v oku vlastne je na 99% vybranej zajima me takova malickost ma ta DVDRW napalka lightscribe??? kamarad kupoval asuse a v popisu to nebylo uvedeno ale mel ji tam tak tise zavidim...jinak skousel jste nekdo RM CPU clock utility a speedfan jak jedou??? mam je ted na asusu s P-M 1,86GHz a neumim si bez nich NTB predstavit diky

PS: nikdy jsem nemel NTB s predinstal. OS jak se dela ta zaloha po boote to jako ze se neco zmackne a vypali se to nebo se vytvori nakej image ktery se pak vypali nebo je to neco jako pres acronis trueimage???


Litghtscribe som este naozaj neobjavil - najskor preto ze v tomto booku nie je. Speedfan ti zobrazi teploty, ale ovladat otacky ventilatora sa mi nepodarilo - v zasade som zatial ani nemal dovod - je tichy a neprehrieva sa mi. Image som zatial nerobil, ale priamo FS pise ze napaluje to na DVD - postup naozaj neviem a dava sa urobit pocas bootu.

kultus
guru
Příspěvky: 605
Registrován: 13 led 2008 12:50

Příspěvekod kultus » 15 led 2008 18:29

diky ty grafarny jsou stejny akorat ty drivery delaji rozdil v pouziti...ja bych to ale s tema upravama nerisknul kdyz herni tak herni stejne se budu dlouho srat s vistama abych si jeste pridelaval starosti s ovladacema...ten ligthscribe neni ani v datasheete tak smula potesilo by, ale vic me dneska potesil pohled do ceniku softcom.cz kde je jiz xi2550 s C2D T9300 za slusnou cenu :D ... akorat premyslim jestli se vyplati pridat 2litry nebo bude stacit T7700...hledam na netu nake srovnani a benchmark t9300 zatim ale nic... :cry:

Gandi
občas něco napíše
Příspěvky: 28
Registrován: 30 zář 2007 12:41

Příspěvekod Gandi » 15 led 2008 21:58

Zkouseli jste nekdo pustit film na LCD TV pres port HDMI z tohoto NTB? Jaky je obraz? A co filmy ve vysokem rozliseni? Stiha to dobre netrha to?

kultus
guru
Příspěvky: 605
Registrován: 13 led 2008 12:50

Příspěvekod kultus » 15 led 2008 22:37

kluciiii muzete mi nekdo prosim zmerit vzdalenost tech pryzovejch nozicek na kterych notes stoji na stole...je to kvuli podstavci pro NTB ktery mam na 15" notes jestli si ho necham nebo ho muzu darovat :) mockrat dekuji

Here&Now
občas něco napíše
Příspěvky: 21
Registrován: 31 pro 2007 00:18

Příspěvekod Here&Now » 16 led 2008 10:30

to kultus: taky by mne zajimal jestli je nejaky rozdil, tady na teto strance pisou, ze rozdil neni temer zadny http://ces.cnet.com/8301-13855_1-9843089-67.html - snad jen ze vydrzi o par minut dele ale ve Photoshopu narust zadny... Kdyby nekdo neco zjistil, tak to sem napiste...

kultus
guru
Příspěvky: 605
Registrován: 13 led 2008 12:50

Příspěvekod kultus » 16 led 2008 10:39

no nevim nevim asi si jeste pockam na benchmarky ale spis to vypada ze vemu T7700 a za usetrene penize si koupim TVkartu :D :D :D

...jo kdyz uz jsem u toho skousel uz nekdo nakou na tomhle notebooku???

Here&Now
občas něco napíše
Příspěvky: 21
Registrován: 31 pro 2007 00:18

Příspěvekod Here&Now » 16 led 2008 12:51

no nevim jak chces dlouho cekat, FS uz jich na sklade moc nema, tak pocitam, ze pokud ho koupit tak nejpozdeji do konce tydne, pak uz definitivne nebude - slysel jsem ze 9300 ma byt jeste tissi, protoze nepotrebuje tolik chladit - nevite o tom nekdo neco? Protoze spotrebu ma ale asi o 1 wat vyšší :lol:

kultus
guru
Příspěvky: 605
Registrován: 13 led 2008 12:50

Příspěvekod kultus » 16 led 2008 12:57

no podle srovnavacich tabulek na jednom serveru je tepelny vykon T9300 stejny jako u T7700...blbi je ze vsude udavaji neco jineho jeste jsem videl 31W vs. 35W v neprospech T9300

edit: tak ne mel by byt rozdil 1W...dle vice zdroju

Gandi
občas něco napíše
Příspěvky: 28
Registrován: 30 zář 2007 12:41

Příspěvekod Gandi » 16 led 2008 17:08

@Here&Now- to asi tezko ze nebude. Proc by ho jinak davali do internetovych obchodu jako novinku? Psal jsem dotaz do T.S.Bohemia kdy bude k mani se 45nm procesorem T9300 2.5Ghz a napsali mi ze je to novinka a ze nejspis zacatek Unora. V nabidce ho maji od vcerejska:
http://interlink.tsbohemia.cz/default.a ... tiid=70127

Jinak by me zajimal dotaz jak jsem psal vyse, zklousel nekdo uz s tim NTB prehravat video ve vysokem rozliseni na LCD/Plasmu pres port HDMI? Jak to jde?

Martynet
občas něco napíše
Příspěvky: 14
Registrován: 31 črc 2007 23:16

Příspěvekod Martynet » 17 led 2008 00:56

zdravim priznivce FS notasu... V cervnu jsem koupil FS amilo xi1554 a jsem s nim maximalne spokojen... Akorat mi tam chybi integrovana kamera a hdmi... a obe tyto vychytavky se obevily na tomto novejsim modelu... A to jsem ten svuj kupoval v alzasoftu za 49.000 :-( Tak asi budu brzo menit :-)
Pripojeni s tv jsem jeste nezkousel, protoze nemam dvi-hdmi kabel... Zatim jsem zkousel jen s-video... a to chodi ok. Zajimalo by me jak funguje to hdmi na tomto novejsim modelu... Mate s tim nekdo zkusenosti?
A pak se chci zeptat jestli je znatelny rozdil mezi radeon x1900 a tou co je pouzita tady?
A nakonec to nejdulezitejsi.... Marne se snazim rozchodit OSx86 (mac os system upraveny pro pc), ale zaboha to nejde nainstalovat, protoze instalator nevidi disky... Je to pouzitym chipsetem (via vt6421), A PROTO by me zajimalo, jaky chipset je v tomto novejsim modelu... Jestli totiz FS pouzili nejaky jiny, mohlo by to konecne fachat...

predem diky moc za odpovedi

kultus
guru
Příspěvky: 605
Registrován: 13 led 2008 12:50

Příspěvekod kultus » 17 led 2008 07:29

no cipova sada by mela byt Intel 965PM ICH8...

skousel jiz nekdo RM CPU Clock utility pro snizovani napeti na prociku a podtaktovani???


Zpět na „notebooky Fujitsu (dříve Fujitsu Siemens)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů