esprimo

notebooky Fujitsu Siemens (Amilo, Amilo Pro, Lifebook) a vše kolem nich
sneget
občas něco napíše
Příspěvky: 12
Registrován: 17 říj 2007 18:37

esprimo

Příspěvekod sneget » 17 říj 2007 18:44

Zdravím, má tu někdo zkušenosti s toutou řadou od FJ? Hledal jsem tady na fóru a někdo psal, že tato řada nahrazaje řadu Amilo pro, což je vše, co vím.

Vybírám NTB do cca 25tis a FS amilo pro byl jeden možný kandidát, ale dnes jsem práve narazil na espromi a zaujal mě :)

merlinovic
občas něco napíše
Příspěvky: 64
Registrován: 03 srp 2007 08:58

Příspěvekod merlinovic » 27 říj 2007 20:39

jj je to nástupce a dělá se několik variant na invexu sem si ho tak letmo prohlídl

ptal sem sem se tam u stánku týpka jestli mají nějaký notebooky s vyšším rozlišením řekl mi že akorat lifebooky a nebo jedno esprimo že prej je to bussines model řady V a pokud já vim tak řada V je ta nelevnější ;) no každopádně co se týkalo šasi když byl notebook zavřený tak se krásně prohýbal stejně jako acery a podobně (nemám ted na mysli ty novější řady ty sou v pohodě) co se tyka klavesnice mohli byt tam byt další dvě řady tlačítek navíc sou tam smrskný asi na 2-3 všechny tlačítka typu home,end,insert, s tim že se musí přepinat pff...

nemuzu ho srovnvat s ostatním siemensi který sem neměl v ruce ale celkový dojem z toho co sem viděl tak si u mě spíš pohoršil....
- klavesnice
- šasi

+ poměr cena/výon

osobně bych tam uvital větší baterku vzhledem k poměrně výkonným grafikám u většiny modelů V řady (ati hd 2400)


Zpět na „notebooky Fujitsu (dříve Fujitsu Siemens)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů