Amilo PA 2510 horky konektor od napajeni.

notebooky Fujitsu Siemens (Amilo, Amilo Pro, Lifebook) a vše kolem nich
sinco
občas něco napíše
Příspěvky: 6
Registrován: 11 črc 2012 10:38

Amilo PA 2510 horky konektor od napajeni.

Příspěvekod sinco » 30 led 2014 19:28

U tohoto notasu se menil dc konektor. Pak nejak odesel napajec. Delsi cas to lezelo bez zajmu. Ted se koupil zdroj a problem je ze po par minutach jen se spustenym os XP je konektor od napajeni dost horky. Puvodni konektor v notasu byl nejak unaveny a spatne pripajeny. U vymeny dc konektoru v notasu jsem byl a myslim ze byl dobre pripajeny. Uz jsem se neco napajel ale tady jsem mel strach. Nemel jsem mikropajku. Jeste si vzpominam ze jsem menil na puvodnim zdroji napajeci konektor. Byl trosku delsi nez original, nepodarilo se mi sehnat stejny. Jeste meli jeden ale ten byla zase kratsi. U toho konektoru jsem na konci udelal z tavneho lepidla takovou podlozku, limec aby ten konektor od zdroje byl dobre opreny o telo notebooku a nevyvracel se do stran. Lepidlo se teplem rozpustilo. A dalsi problem. Za tech par minut je slusne rozpaleny chlazeni u cpu. Nemeril jsem to, zmerim zitra, ale udrzet ruku se na tom da jen tezko. U tohoto notasu je zebrovani u toho dc konektoru a mam pocit jako by byl od toho zebrovani ten konektor rozpaleny. Coz bude asi blbost, Kdyz by byla funkcni baterka tak bych to nechal jet jen na na ni a sledoval bych teplotu dc konektoru v notasu. Zitra zkouknu mezi cpu a chladic jestli neni potreba nanest pastu. Ze by byl spatne pripajeny ten konektor v notasu ? To je take mozne. Co na to rict. Dekuji za rady a pomoc

djmicho
guru
Příspěvky: 1731
Registrován: 27 zář 2008 18:40
Bydliště: Vysočina

Příspěvekod djmicho » 30 led 2014 22:57

Bude zanešené chlazení a od toho se bude všechno zahřívat, rozdělat, vyčistit a přepastovat :wink:
[url]https://valid.x86.fr/na6qv4][img]https://valid.x86.fr/cache/banner/na6qv4-5.png[/img][/url]


Zpět na „notebooky Fujitsu (dříve Fujitsu Siemens)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů