Amilo xa 3530- problém s větrákem?

notebooky Fujitsu Siemens (Amilo, Amilo Pro, Lifebook) a vše kolem nich
Festr
občas něco napíše
Příspěvky: 16
Registrován: 16 črc 2009 10:32

Amilo xa 3530- problém s větrákem?

Příspěvekod Festr » 25 úno 2012 13:49

čau, ntb celkem dost hřál, tak sem ho otevřel a vyčistil větrák( to žebrování).Prachu tam bylo hodně a ntb je poznatelně tišší.Avšak,když jdu hrát libovolnou náročnější hru, která před vyčištěním fungovala naprosto v pořádku, tak se mi v pravidelných intervalech ( cca 30 sec) spouští větrák naplno, což má za následek zasekávání počítače a tak furt dokola(lépe to vysvětlit neumím).Jde mi o to,že paradoxně před vyčištením asi od tuny prachu to jelo v pořádku, občas mě sice pálila ruka :) . Je možný, že sem tam s něčím hýbl a teď se mi to sere.Někdo pls nějaký tip nebo rada?Díky

Edit: trošku sem hledal a mám stejný problém jak tady : http://notebooky-forum.notebook.cz/view ... 0791980a22

každopádně si nechám odborně vyčistit vnitřek a vyměnit chladící pastu,takže doufám,že to aspoň trochu pomůže,nechce se mi zrovna vyměňovat chlazení a desku(zvlášť když už není v záruce)

Uživatelský avatar
admin
Site Admin
Příspěvky: 1669
Registrován: 05 kvě 2006 11:52

Příspěvekod admin » 27 úno 2012 16:36

tak s necim si samozrejme hnout mohl, pokud jsi se v tom "rýpal" moc :) ... přepastování by teoreticky také mohlo pomoci, ale pokud to před čistěnám bylo ok, myslím, že problém bude jinde ... ikdyž může to být jen shoda náhod, že pasta nadobro odešla po vyčitění ... přepastuj a uvidíš co bude dál


Zpět na „notebooky Fujitsu (dříve Fujitsu Siemens)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti