Mrtvé Amilo PA 3553

notebooky Fujitsu Siemens (Amilo, Amilo Pro, Lifebook) a vše kolem nich
karlosák
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 24 bře 2013 15:30

Re: Mrtvé Amilo PA 3553

Příspěvekod karlosák » 24 bře 2013 15:35

jirka_jirik píše:Zdravím, mám problém se svým Amilem PA 3553. Jeden večer jsem ho vypnul (normálním způsobem z Win7) a druhý den jsem ho již nenastartoval.

Popis problému: Notebook zapnu tlačítkem power a rozběhne se větrák, HDD, začne načítat CD-rom, svítí dioda pro napájení a jde zapnout kamera, ale display je úplně mrtvej a vypadá to, že se nezavede BIOS. V tomto stavu to skončí.

Zkoušel jsem počítač rozdělat a podívat se na HW, ale tam nic neobvyklého nebylo. Prapůvodně jsem myslel, že je něco s displejem ale ani přes HDMI a VGA nic neukazuje. Poté jsem zkoušel resetovat BIOS vytažením baterie podle tohoto videa: http://translate.google.com/translate?h ... Slvq2VMEgk Také to nepomohlo.

Má někdo nějaký nápad co by s tím mohlo být :?: A jak by to šlo opravit :?:

Mám hodně podobný problém. Po zapnutí STNBY kontrolka svítí, větrák fičí, externí myš nesvítí, display černý. Amatérský opravář po rozebrání mi alespoň zachránil veškerá data. Výsledek?? Spálená grafická karta(je bohužel součástí celé desky) vinou přehřátí ,důsledkem zaprášeného a "ucpaného" NB. Čistit, čistit, čistit. !!!


Zpět na „notebooky Fujitsu (dříve Fujitsu Siemens)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů