Xi 3670 grafika

notebooky Fujitsu Siemens (Amilo, Amilo Pro, Lifebook) a vše kolem nich
akrijj

Xi 3670 grafika

Příspěvekod akrijj » 07 lis 2011 22:51

Zdravím přátelé, musel jsem přeinstalovat notebook. Dal jsem do něj win7, ale grafika jede nějak divně. Původní driver sice funguje, ale je to takové zasekané. Zkoušel jsem upravený inf, ale stále se mi nedaří instalace novějšího driveru. Nemá někdo nějaký nápad či zkušenost?

Druhý značně otravný problém:
Pokud jsem připojený k netu a jede třeba online rádio a já zpustím další program a do toho surfuju, začne se sekat sekat zvuk. Třeba deset vtěřin, a to se potom opakuje.
Update: předpokládám, že je to klasické snížení otáček procesu, aby si odpočinul. Stává se mi to i u hraní. Prostě se to začne sekat a po deseti vteřinách je zase všechno v pořádku. POMOC!!! Je to na reklamaci?

Díky předem

MaTToS
guru
Příspěvky: 762
Registrován: 08 zář 2008 08:13

Příspěvekod MaTToS » 08 lis 2011 17:36

To vyzera na prehrievanie, ake su teploty ? Vygoogli si hwmonitor , stiahni, nainstaluj, spusti a napis teploty ale ked sa prehrieva tak podtaktuje aj procesor aj grafiku takze ti budu sekat hry atd., alebo je tam ina zavada pretoze aby po preinstalacii systemu sa to takto chovalo nieje normalne - dovod preinstalacie bol aky ? Novy system mas z fujitsu recovery alebo klasicku instalacku sedmiciek ? Drivery a utility zo stranok fujitsu tam su vsetky ze ?
ThinkPad T420@i7 16GBRAM + ThinkPad Tablet 64GB + ThinkPad X220@i7 8GBRAM .
Think service engineer .

akrijj

P

Příspěvekod akrijj » 08 lis 2011 23:49

Samozřejmě, že se přehřívá. Stopne to v 95 a zchladí na 85 a tak pořád dokola. Problém je, že to dělá u her, které jsou normálně hrál AC2 a Batman.
Hry bych nakonec ještě bral, ale normálně si zathroluje i při kancelářské práci?
Instalace je čistá 7, plus drivery na grafiku a věci, které nešli. Ne nedoinstaloval jsem tam všechno. Fungovalo to už po instalaci.
Důvodem přeinstalace bylo celkové zpomalení počítače. Už prostě nešlapal. Tak jsem mu chtěl pomoci a nic. Nápad? četl jsem pasty a tak.
Případně vyřešil někdo modifikaci driverů? Já to na netu nenašel.

MaTToS
guru
Příspěvky: 762
Registrován: 08 zář 2008 08:13

Příspěvekod MaTToS » 09 lis 2011 18:18

Takze to bolo spomalene uz pred preinstalovanim, po formate HDD a novej instalacii rovnaky problem = reklamacia .
Idealne rozobrat, vycistit ventilator a chladic, aplikovat novu pastu potom co odstranis staru samozrejme .A tie teploty 85-95 to len pri hrach alebo stale ?
ThinkPad T420@i7 16GBRAM + ThinkPad Tablet 64GB + ThinkPad X220@i7 8GBRAM .

Think service engineer .


Zpět na „notebooky Fujitsu (dříve Fujitsu Siemens)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů