Amilo Pi 2540 problém s nabíjením

notebooky Fujitsu Siemens (Amilo, Amilo Pro, Lifebook) a vše kolem nich
Hexx
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 27 pro 2010 16:32

Amilo Pi 2540 problém s nabíjením

Příspěvekod Hexx » 27 pro 2010 16:33

Mám notebook od Fujitsu AMILO Pi 2540 a asi před měsícem se mi přestala dobíjet baterka.
Když zapojím nabíječku do zásuvky, tak normálně svítí zeleně, ale když to připojim k notebooku začne kontrolka blikat.
Na notebooku mi taky kontrolka nabíjení pár vteřin svítí a pak zase ne, to samý ve windowsech.
Baterka se vůbec nenabíjí maximálně se jen trochu zpomalí vybití ale i když je to zapojený v síti tak se vybije.
Nejdřív jsem myslel, že to bude baterkou, koupil jsem novou ale i s tou mi to dělá pořád to samý.
Je možný, že je problém v nabíječce? Do servisu se mi to moc dávat nechce pokud to nebude nutný, protože mám už po záruce, takže budu rád za každou radu. Díky

djmicho
guru
Příspěvky: 1731
Registrován: 27 zář 2008 18:40
Bydliště: Vysočina

Příspěvekod djmicho » 27 pro 2010 18:28

sehnat jiný adaptér a vyzkoušet ;) když to bude dělat i s ním, tak je v háji napájecí okruh na desce a to se nevyplatí opravovat...
[url]https://valid.x86.fr/na6qv4][img]https://valid.x86.fr/cache/banner/na6qv4-5.png[/img][/url]

luke777
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 10 úno 2011 19:19

nabijeni

Příspěvekod luke777 » 10 úno 2011 19:23

mam podobny problem a myslim ze soudruzi udeli chybu s napajecim konektorem uz sem mel notebook na treti oprave pravidelne jak se zasunuje a vysunuje konektor tak se po case rozpoji konektor od zakladni desky baterka uz odesla na vanoce zacala bublat jinak napajaci adapter mam uz jiny u puvodniho nesel vytahnou konektor z noteboku museli ho ustrihnout a vymenit cely konektor a dnes v notebooku luplo a nejde zapnout opravdu notebooku do 15k max 3 roky a konec vzroste poruchovst uz me opravy stali cca 4000


Zpět na „notebooky Fujitsu (dříve Fujitsu Siemens)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů